Ga naar inhoud

FAE Wealth Advisors

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefBreutheide(LIP) 9, 2890 Puurs-Sint-Amands, BelgiëKBO/BCE: BE 1028.617.296
Samenvatting

FAE Wealth Advisors is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 1.537) en een nettoresultaat van -€ 6.537. De solvabiliteit is beter dan 9% van 2.747 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
NACE 82990
1 vestiging
Schaal
€ 6.429balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 1.537
Verlies
-€ 6.537
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Grootste aandeelhouder
CASA F. · 50%
  • CASA F.Bestuurder · vaste vertegenwoordiger Van Waeyenbergh Franchy
  • BV Quadris ManagementBestuurder · vaste vertegenwoordiger De Saeger Arne
Jaarrekening 52 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 1.537verlaagt risicoSector NACE 82Omvang: balanstotaal € 6.429Liquiditeit 0,81, liquide middelen € 5.911Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 82, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 1
eigen vermogen -23,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 123,9% · geldmiddelen 91,9%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -101,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.627 ondernemingen, NACE 82, micro)
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,81, onder 1; kortlopende schulden: 123,9% en geldmiddelen: 91,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit en 5% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 1.537
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 6.429
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,81, liquide middelen € 5.911
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-06-2026, 52 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
52 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Benoeming: BV Quadris Management (niet-statutair bestuurder)Vaste vertegenwoordiger: De Saeger Arne
  3. OprichtingBenoeming: CASA F. (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 1.537 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 41,4% · 2.747 bedrijven -23,9% Bekijk
  • Opgericht 12 maanden geledenopgericht 03-10-2025 12 maanden Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 12-12-2025 · 2 in functie 1 nieuw Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 6.429
Verlies
-€ 6.537
Solvabiliteit
-23,9%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Grootste aandeelhouder
CASA F. · 50%
  • CASA F.Bestuurder
  • BV Quadris ManagementBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.NACE 82990
Opgericht
03-10-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
10
Jaarvergadering
Eerste donderdag van juni om 18:00
Doel
Als verzekeringstussenpersoon instaan voor distributie-activiteiten die bestaan in het…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.