Ga naar inhoud

FACILITY COMPANY DIEST

Open faillissement
Comm.Vopgericht 2017Diestersteenweg 37, 3293 Diest, BelgiëKBO/BCE: BE 0683.801.993

Voor FACILITY COMPANY DIEST is een faillissementsprocedure geopend volgens publicaties in het Belgisch Staatsblad; curator: Edwin Bellis.

Samenvatting

Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

FACILITY COMPANY DIESTOpen faillissement

U bent schuldeiser?

Open faillissement Bron: Belgisch Staatsblad

Het vonnis is meer dan een jaar oud: een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. Of er nog iets wordt uitgekeerd, weet de curator.

De procedure

Rechtbank
Ondernemingsrechtbank Leuven
Faillietverklaring
5 oktober 2023
Rechter-commissaris
Frank Pyck
Staatsblad
11-10-2023 (pdf) ↗zoek in het document naar 2023/137733

Termijnen

Voorlopige staking van betaling
5 oktober 2023Een later vonnis kan de datum wijzigen.art. XX.105 WER
Hoger beroep of derdenverzet tot
verstreken op 26 oktober 2023Vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
Schuldvordering indienen via RegSol tot
verstreken op 4 november 2023art. XX.104 en XX.155 WER
Eerste pv van verificatie
verstreken op 14 november 2023Goederen die u toebehoren, zoals onder eigendomsvoorbehoud geleverd, eist u terug voor deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
Laattijdige aangifte tot
verstreken op 5 oktober 2024Laattijdig deelt u enkel in wat nog niet uitgekeerd is, en de kosten zijn voor u.art. XX.165 WER

Curator

  • Edwin BellisSt-Maartenstraat 61, 3000 Leuvenedwin.bellis@b-vadvocaten.be

Wat u nu doet

  1. De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook voor een laattijdige aangifte: die kon tot een jaar na het vonnis.
  2. Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
  3. Volg het dossier in RegSol: daar verschijnen de verslagen van de curator.
  4. Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen: bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.

Het vonnis is meer dan een jaar oud: ook de termijn voor een laattijdige aangifte (art. XX.165 WER) is voorbij.

Dossier inkijken in RegSol ↗ Volgen Volg dit faillissement: u krijgt een melding wanneer het wordt afgesloten of ingetrokken.

Algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.Schuldeiserswijzer voor deze onderneming

Insluiten in een artikel

Schrijft u over dit faillissement? Zet de fiche van FACILITY COMPANY DIEST in uw artikel: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.

Voorbeeld
Het voorbeeld verschijnt hier.
  • Blijft bijgewerkt: de toestand volgt het register, de cijfers zijn die van de laatst neergelegde jaarrekening. Geen score of oordeel van Checked.
  • Licht voor uw pagina: één klein script en één gegevensaanvraag die ook uit een cache beantwoord wordt; geen cookies, geen tracking.
  • Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening; een kleine VOF of CommV hoeft niet neer te leggen
Gezondheid
Open faillissement: geen score
Structuur
3 akten in het Staatsblad
Signalenverhoogt risicoOpen faillissementToon onderbouwing

Signalen

1 signaal.
verhoogt risico
verhoogt risico · Open faillissement
Lopende faillissementsprocedure in het Belgisch Staatsblad. Vorderingen verlopen via de aangestelde curator. Het KBO-register vermeldt ook: open faillissement.
Staatsblad
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Rechter-commissaris vervangenOndernemingsrechtbank Leuven · vonnis van…
  2. OpeningOndernemingsrechtbank Leuven · vonnis van…

Opvallend

  • Risico: Failliet verklaardcurator: Edwin Bellis 05-10-2023 Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
Comm.V
Opgericht
27-10-2017
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van FACILITY COMPANY DIEST

Wat is het ondernemingsnummer van FACILITY COMPANY DIEST?
0683.801.993. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0683.801.993.
Waar was FACILITY COMPANY DIEST gevestigd?
Het laatst bekende adres van de zetel is Diestersteenweg 37, 3293 Diest.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van FACILITY COMPANY DIEST?
Gewone commanditaire vennootschap (Comm.V).
Wanneer werd FACILITY COMPANY DIEST opgericht?
Op 27-10-2017.
Is FACILITY COMPANY DIEST nog actief?
Er loopt een faillissement: een curator beheert de onderneming.

Verder met deze onderneming

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.