Ga naar inhoud

F9 STUDIO

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefGroeneweg 17, 9320 Aalst, BelgiëKBO/BCE: BE 0767.644.142
Samenvatting

F9 STUDIO is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had F9 STUDIO een eigen vermogen van € 45.934 en een nettoresultaat van € 25.142. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 4,5% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 59% van de 9.394 ondernemingen in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 29-04-2021 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 150 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 11 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen NACE 41001en 5 andere
Vestigingseenheid
2.317.124.122 9320 Aalst, sinds 29-04-2021
Einde boekjaar
31 augustus
Peppol
Bereikbaar sinds 10-01-2026

Financiële situatie

72 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Jaarrekening per 31-08-2025
Brutomarge
€ 46.999
▲ 230%
Omzet
≈ € 330.000
geschat
Winst
€ 25.142
▲ 22×
Eigen vermogen
€ 45.934
▲ 121%
Balanstotaal
€ 89.565
▲ 66,6%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 17 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)Opgericht in 2021verlaagt risicoLiquiditeit 1,31, liquide middelen € 43.270Eigen vermogen € 45.934 (51,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
72 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 80% van de microbedrijven in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 76+12
eigen vermogen 51,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 76+30
kortlopende schulden 48,7% · geldmiddelen 48,3%
Rentabiliteit 100+29
rendement op activa 28,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.453 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,6% 01-2025: 1,4%▼ -0,2 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 1,4%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 1,9%▲ +0,4 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,9%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 1,9%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 1,9%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 1,9%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 1,8%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 1,8%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 2,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 11-2025 01-2026: 2,2%▲ +0,2 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 2,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 2,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 3,1%▲ +0,7 procentpunt tegenover 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,7%▼ -2,4 procentpunten tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,6%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,6%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,6%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,31 (0,47 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 48,7% en de geldmiddelen 48,3% van het balanstotaal. Van het actief is 48,7% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 41, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 60% van hen, de liquiditeit beter dan bij 79%, de rentabiliteit beter dan bij 91% en de groei beter dan bij 90%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,31, liquide middelen € 43.270
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 45.934 (51,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Breuk in een stipte historiek
De onderneming legde haar jaarrekening 3 boekjaren op rij op tijd neer. De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-08-2025 moest uiterlijk op 31-03-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 17-04-2026, 17 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Dat is minder dan de 1,66% bij alle neerleggers samen. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van een hoger risico.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
17 dagen te laat
2024
op de dag
2023
8 dagen voor het einde van de termijn
2022
22 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 41) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-08-2026 moet uiterlijk op 31-03-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 maart neer (4 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
31-08-2026 einde boekjaar03-11-2026 vandaag31-03-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 17 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 17 april 2026. De termijn liep af op 31 maart 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 augustus 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00081311.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 17-04-2026 PDF alle 4 neerleggingen

Omzet
≈ € 330.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 180.000 en € 600.000
Totaal activa
€ 89.565▲ 66,6%
2024 · € 53.747
Nettoresultaat
€ 25.142▲ 22×
2024 · € 1.145
Werkkapitaal
€ 13.325
2024 · -€ 14.569
Meerjarenoverzicht
2022 tot 2025, 4 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 34.606
▲ 972% 2025
20222025
Nettoresultaat
€ 25.142
▲ 22× 2025
middelste helft van de sector
20222025
Eigen vermogen
€ 45.934
▲ 121% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Totaal activa
€ 89.565
▲ 66,6% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Schulden
€ 43.631
▲ 32,4% 2025
20222025
Werkkapitaal
€ 13.325
2025
middelste helft van de sector
20222025
Solvabiliteit
51,3%
▲ 12,6pp 2025
middelste helft van de sector
20222025
Liquiditeit
1,31
▲ 0,84 2025
middelste helft van de sector
20222025
Rendabiliteit (ROA)
28,1%
▲ 25,9pp 2025
hoogste kwart van de sector
20222025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 3.289-€ 2.602▼ 20,9%€ 3.228▲ 24,1%€ 34.606▲ 972%
Nettoresultaat€ 3.289binnen de middelste helft van de sector-€ 1.158binnen de middelste helft van de sector▼ 64,8%€ 1.145binnen de middelste helft van de sector▼ 1,1%€ 25.142binnen de middelste helft van de sector▲ 22×
Eigen vermogen€ 38.489binnen de middelste helft van de sector-€ 39.647binnen de middelste helft van de sector▲ 3,0%€ 20.792binnen de middelste helft van de sector▼ 47,6%€ 45.934binnen de middelste helft van de sector▲ 121%
Totaal activa€ 61.691binnen de middelste helft van de sector-€ 51.361onder de middelste helft van de sector▼ 16,7%€ 53.747onder de middelste helft van de sector▲ 4,6%€ 89.565binnen de middelste helft van de sector▲ 66,6%
Schulden€ 23.202-€ 11.714▼ 49,5%€ 32.955▲ 181%€ 43.631▲ 32,4%
Werkkapitaal€ 11.194binnen de middelste helft van de sector-€ 1.092onder de middelste helft van de sector▼ 90,2%-€ 14.569onder de middelste helft van de sector€ 13.325binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit62,4%binnen de middelste helft van de sector-77,2%boven de middelste helft van de sector▲ 14,8pp38,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 38,5pp51,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,6pp
Liquiditeit1,48binnen de middelste helft van de sector-1,09binnen de middelste helft van de sector▼ 0,390,47onder de middelste helft van de sector▼ 0,621,31binnen de middelste helft van de sector▲ 0,84
Rendabiliteit (ROA)5,3%binnen de middelste helft van de sector-2,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 3,1pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,1pp28,1%boven de middelste helft van de sector▲ 25,9pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Bouw van gebouwen (NACE 41). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is bijna 11 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2022. Dat is de tweede stijging op rij, na de daling in 2023.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 89.565
Vaste activa € 32.609 ▼ 20,2%
Vlottende activa € 56.956 ▲ 342%
Passiva € 89.565
Eigen vermogen € 45.934 ▲ 121%
Schulden € 43.631 ▲ 32,4%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 61,3% naar 48,7%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 45.801▲
2024 · € 12.929
Cashflow
€ 36.337▲
2024 · € 10.846
Schuldgraad
0,95▼
2024 · 1,58
ROE
54,7%▲
2024 · 5,5%
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 43.631▲
2024 · € 27.445
Belastingen
€ 9.417▲
2024 · € 1.969
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post31-08-202231-08-202331-08-202431-08-2025
Materiële vaste activa€ 31.616€ 1.642€ 507€ 2.933
Immateriële vaste activa€ 2.158€ 20.000€ 11.510-
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 6.478€ 10.383€ 9.701€ 11.196

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 34 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 53.747€ 89.565▲
Vaste activa21/28€ 40.871€ 32.609▼
Immateriële vaste activa21€ 29.078€ 25.208▼
Materiële vaste activa22/27€ 11.793€ 7.401▼
Meubilair en rollend materieel24€ 11.793€ 7.401▼
Vlottende activa29/58€ 12.876€ 56.956▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 3.400€ 13.686▲
Handelsvorderingen40€ 3.400€ 13.067▲
Overige vorderingen41-€ 619
Liquide middelen54/58€ 9.476€ 43.270▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 53.747€ 89.565▲
Eigen vermogen10/15€ 20.792€ 45.934▲
Inbreng10/11€ 15.200€ 15.200=
Overgedragen winst (verlies)14€ 5.592€ 30.734▲
Schulden17/49€ 32.955€ 43.631▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 27.445€ 43.631▲
Handelsschulden44-€ 521
Leveranciers440/4-€ 521
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 1.016€ 12.814▲
Belastingen450/3€ 1.016€ 12.814▲
Overige schulden47/48€ 26.429€ 30.296▲
Overlopende rekeningen492/3€ 5.510-
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9.701€ 11.196▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.302€ 1.198▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 14.231€ 46.999▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 3.228€ 34.606▲
Financiële kosten65/66B€ 114€ 46▼
Recurrente financiële kosten65€ 114€ 46▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 3.114€ 34.559▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.969€ 9.417▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.145€ 25.142▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.145€ 25.142▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 5.592€ 30.734▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 4.447€ 5.592▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 17-04-2026.

Post2022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 6.478€ 10.383€ 9.701€ 11.196▲ 15,4%
Andere bedrijfskosten640/8€ 3.195€ 1.136€ 1.302€ 1.198▼ 8,0%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 12.962€ 14.120€ 14.231€ 46.999▲ 230%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 3.289€ 2.602€ 3.228€ 34.606▲ 972%
Financiële kosten65/66B--€ 114€ 46▼ 59,3%
Recurrente financiële kosten65--€ 114€ 46▼ 59,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 3.289€ 2.602€ 3.114€ 34.559▲ 11×
Belastingen op het resultaat67/77-€ 1.444€ 1.969€ 9.417▲ 378%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.289€ 1.158€ 1.145€ 25.142▲ 22×
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 3.289€ 1.158€ 1.145€ 25.142▲ 22×
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 61.691€ 51.361€ 53.747€ 89.565▲ 66,6%
Vaste activa21/28€ 27.295€ 38.555€ 40.871€ 32.609▼ 20,2%
Immateriële vaste activa21€ 1.438€ 18.718€ 29.078€ 25.208▼ 13,3%
Materiële vaste activa22/27€ 25.858€ 19.837€ 11.793€ 7.401▼ 37,2%
Meubilair en rollend materieel24€ 25.858€ 19.837€ 11.793€ 7.401▼ 37,2%
Vlottende activa29/58€ 34.395€ 12.806€ 12.876€ 56.956▲ 342%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 9.763----
Voorraden30/36€ 9.763----
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 4.995-€ 3.400€ 13.686▲ 303%
Handelsvorderingen40€ 2.420-€ 3.400€ 13.067▲ 284%
Overige vorderingen41€ 2.575--€ 619-
Liquide middelen54/58€ 19.637€ 12.806€ 9.476€ 43.270▲ 357%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 61.691€ 51.361€ 53.747€ 89.565▲ 66,6%
Eigen vermogen10/15€ 38.489€ 39.647€ 20.792€ 45.934▲ 121%
Inbreng10/11€ 35.200€ 35.200€ 15.200€ 15.200=
Overgedragen winst (verlies)14€ 3.289€ 4.447€ 5.592€ 30.734▲ 450%
Schulden17/49€ 23.202€ 11.714€ 32.955€ 43.631▲ 32,4%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 23.202€ 11.714€ 27.445€ 43.631▲ 59,0%
Handelsschulden44€ 9.376€ 974-€ 521-
Leveranciers440/4€ 9.376€ 974-€ 521-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 2.366-€ 1.016€ 12.814▲ 13×
Belastingen450/3€ 2.366-€ 1.016€ 12.814▲ 13×
Overige schulden47/48€ 11.460€ 10.740€ 26.429€ 30.296▲ 14,6%
Overlopende rekeningen492/3--€ 5.510--
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.289€ 1.158€ 1.145€ 25.142▲ 22×
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 6.478€ 10.383€ 9.701€ 11.196▲ 15,4%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 9.767€ 11.541€ 10.846€ 36.337▲ 235%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 21.642-€ 12.017-€ 2.933▲ 75,6%
Verandering liquide middelen--€ 6.832-€ 3.330€ 33.794-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als F9 STUDIO nu. Twee jaar later bestond 94,9% nog en was 1,6% failliet.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
94,9% bestond nog
3,4% stopte op een andere manier
1,6% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van F9 STUDIO zelf: 0,6% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor F9 STUDIO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-08-2025 microschema 17-04-2026 2026-00081311 PDF
31-08-2024 microschema 31-03-2025 2025-00059054 PDF
31-08-2023 microschema 23-03-2024 2024-00048227 PDF
31-08-2022 microschema 09-03-2023 2023-00037303 PDF

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-03-2027
2026
17-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen te laat
2025
31-08
Financieel Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 25.142 ▲2.096%
Het bedrijfsresultaat van € 34.606 en het nettoresultaat van € 25.142 zijn allebei een record.
31-08
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 1,31
De liquiditeit stijgt van 0,47 naar 1,31.
31-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2024
23-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 8 dagen voor het einde van de termijn
2023
09-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 22 dagen voor het einde van de termijn
2021
03-05
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

F9 STUDIO werd opgericht op 29 april 2021 als BV.1 Het balanstotaal steeg van € 61.691 in 2022 tot € 89.565 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam F9 STUDIO in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0767.644.142
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 29-04-2021
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Groeneweg 17, 9320 Aalst, België
Vestiging F9 STUDIO, Groeneweg 17, 9320 Aalst sinds 29-04-2021 · vestigingsnummer 2.317.124.122

Activiteiten

NACEBEL 2025
41001 Algemene bouw van residentiële gebouwen hoofdactiviteit
41002 Algemene bouw van kantoorgebouwen
41003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
43110 Slopen
43310 Stukadoorswerk
68121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Codes volgens NACEBEL 2008
41201 Algemene bouw van residentiële gebouwen hoofdactiviteit
41101 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
41202 Algemene bouw van kantoorgebouwen
41203 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
43110 Slopen
43310 Stukadoorswerk

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0767.644.142
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0767644142
Ander Peppol-ID 9925:BE0767644142
Ingeschreven 10-01-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0767.644.142

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-08

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
150 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.635 m²
Gebouwvoetafdruk
798 m²
Volume, LiDAR
5.686 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
41342B0933/00H000 Vlaanderen 3.635 m² 1 · 798 m² 26,0 m · 2