Ga naar inhoud

F.M. PROJECTS

Actief
NVopgericht 199333 jaar actiefKlein Waterstraat 81, 2970 Schilde, BelgiëKBO/BCE: BE 0451.330.508
Samenvatting

F.M. PROJECTS is actief sinds 1993, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had F.M. PROJECTS een eigen vermogen van € 5,4 mln en een nettoresultaat van -€ 82.009. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2019 (±0,1% per jaar). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 28-10-1993 Normale toestand
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.131.099.601 2970 Schilde, sinds 21-12-1993
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar sinds 17-10-2024

Bestuur en eigendom

Bestuur
Deelnemingen
Aandelen in 1 onderneming Fremasa Holdings Ltd

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 17.703
▼ 48,7%
Omzet
≈ € 140.000
geschat
Verlies
€ 82.009
Eigen vermogen
€ 5,4 mln
▼ 1,5%
Balanstotaal
€ 5,9 mln
▼ 5,8%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 2 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,33, liquide middelen € 60.371Verlies € 82.009 (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 5,9 mlnEigen vermogen € 5,4 mln (90,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 46% van de kleine bedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 90,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 51-1
kortlopende schulden 9,0% · geldmiddelen 1,0%
Rentabiliteit 17-25
rendement op activa -1,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2025hoogste waarde 03-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 500.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,33 (0,69 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 9% en de geldmiddelen 1% van het balanstotaal. Van het actief is 9,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 82% van hen, de liquiditeit beter dan bij 60%, de rentabiliteit beter dan bij 8% en de groei beter dan bij 33%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 5,9 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 5,4 mln (90,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 60.371
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 82.009 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 2 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest uiterlijk op 31-01-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 02-02-2026, 2 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
2 dagen te laat
2024
op de dag
2023
op de dag
2022
3 dagen te laat
2021
24 dagen te laat
2020
17 dagen voor het einde van de termijn
2019
43 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 4 dagen voor het einde van de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2026 moet uiterlijk op 31-01-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 2 februari neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar03-11-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 2 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 2 februari 2026. De termijn liep af op 31 januari 2026, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00034665.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 02-02-2026 PDF alle 32 neerleggingen

Omzet
≈ € 140.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 62.000 en € 320.000
Totaal activa
€ 5,9 mln▼ 5,8%
2024 · € 6,3 mln
Nettoresultaat
-€ 82.009
2024 · € 285.131
Werkkapitaal
-€ 360.054▼ 77,8%
2024 · -€ 202.449
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2025, 7 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 97.084
▲ 23,5% 2025
20192025
Nettoresultaat
-€ 82.009
2025
20192025
Eigen vermogen
€ 5,4 mln
▼ 1,5% 2025
20192025
Totaal activa
€ 5,9 mln
▼ 5,8% 2025
20192025
Schulden
€ 535.568
▼ 18,4% 2025
20192025
Werkkapitaal
-€ 360.054
▼ 77,8% 2025
20192025
Personeel (VTE)
geen cijfer
2025
20192025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,3 mln-€ 1,2 mln▲ 250%-€ 0,3 mln-€ 0,02 mln▲ 94,6%-€ 0,07 mln▼ 291%-€ 0,1 mln▼ 90,1%-€ 0,1 mln▲ 23,5%
Nettoresultaat€ 0,3 mln-€ 0,9 mln▲ 176%-€ 0,3 mln-€ 0,7 mln▼ 177%€ 0,08 mln€ 0,3 mln▲ 272%-€ 0,08 mln
Eigen vermogen€ 5,1 mln-€ 6,0 mln▲ 17,0%€ 5,8 mln▼ 3,1%€ 5,1 mln▼ 12,2%€ 5,2 mln▲ 1,5%€ 5,5 mln▲ 5,5%€ 5,4 mln▼ 1,5%
Totaal activa€ 6,9 mln-€ 6,6 mln▼ 4,3%€ 8,5 mln▲ 28,6%€ 7,7 mln▼ 9,4%€ 7,7 mln▼ 0,2%€ 6,3 mln▼ 17,9%€ 5,9 mln▼ 5,8%
Schulden€ 1,5 mln-€ 0,006 mln▼ 99,6%€ 2,1 mln▲ 363×€ 2,1 mln▼ 3,7%€ 2,0 mln▼ 4,2%€ 0,7 mln▼ 66,8%€ 0,5 mln▼ 18,4%
Werkkapitaal€ 2,8 mln-€ 2,7 mln▼ 1,6%€ 2,7 mln▼ 1,2%€ 2,1 mln▼ 21,5%-€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 0,8%-€ 0,4 mln▼ 77,8%
Personeel (VTE)0,5-0,5=0,3▼ 40,0%

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 97.084, kleiner dan het verlies van € 126.915 in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 5,9 mln
Vaste activa € 5,7 mln ▼ 1,5%
Vlottende activa € 174.618 ▼ 61,4%
Passiva € 5,9 mln
Eigen vermogen € 5,4 mln ▼ 1,5%
Voorzieningen € 0 ▼ 100%
Schulden € 535.568 ▼ 18,4%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 10,5% naar 9,1%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 4.289▼
2024 · € 22.687
Cashflow
€ 10.787▼
2024 · € 434.734
Liquiditeit
0,33▼
2024 · 0,69
Schuldgraad
0,10▼
2024 · 0,12
ROE
-1,5%▼
2024 · 5,2%
ROA
-1,4%▼
2024 · 4,5%
Rentedekking
-7,76▼
2024 · 2,16
Schulden ≤ 1 jaar
€ 534.672▼
2024 · € 654.962
Schulden > 1 jaar
€ 896=
2024 · € 896
Belastingen
€ 185.559▼
2024 · € 289.998
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-06-202230-06-202330-06-202430-06-2025
Materiële vaste activa€ 15.424€ 712€ 98.917€ 7.032
Financiële vaste activa-€ 2,5 mln--
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 149.908€ 151.170€ 149.602€ 92.796

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 55 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 6,3 mln€ 5,9 mln▼
Vaste activa21/28€ 5,8 mln€ 5,7 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 3,3 mln€ 3,2 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 3,2 mln€ 3,1 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲
Overige materiële vaste activa26€ 0,07 mln€ 0,07 mln=
Financiële vaste activa28€ 2,5 mln€ 2,5 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,5 mln€ 0,2 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 99€ 0▼
Handelsvorderingen40€ 99€ 0▼
Geldbeleggingen50/53€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,06 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,006 mln€ 0,006 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6,3 mln€ 5,9 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 5,5 mln€ 5,4 mln▼
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Reserves13€ 2,0 mln€ 2,0 mln▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,5 mln€ 0▼
Beschikbare reserves133€ 1,5 mln€ 1,9 mln▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 3,4 mln€ 3,4 mln=
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,2 mln€ 0▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,2 mln€ 0▼
Schulden17/49€ 0,7 mln€ 0,5 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Overige schulden178/9€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,7 mln€ 0,5 mln▼
Handelsschulden44€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Belastingen450/3€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,4 mln€ 0,3 mln▼
Overlopende rekeningen492/3€ 0,001 mln€ 0▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,1 mln-€ 0,1 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,4 mln€ 0,04 mln▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,4 mln€ 0,04 mln▼
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,001 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,001 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,2 mln-€ 0,06 mln▼
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,3 mln-€ 0,08 mln▼
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 1,0 mln€ 0,5 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1,3 mln€ 0,4 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 4,6 mln€ 3,8 mln▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 3,4 mln€ 3,4 mln=
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 1,3 mln€ 0,4 mln▼
Aan de overige reserves6921€ 1,3 mln€ 0,4 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 02-02-2026.

Post2019202020212022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 8----
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼ 38,0%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 86,3%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,5 mln€ 1,4 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 48,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,3 mln€ 1,2 mln-€ 0,3 mln-€ 0,02 mln-€ 0,07 mln-€ 0,1 mln-€ 0,1 mln▲ 23,5%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,04 mln▼ 89,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,1 mln€ 0,01 mln€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,04 mln▼ 89,3%
Financiële kosten65/66B---€ 0,8 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,001 mln▼ 94,7%
Recurrente financiële kosten65€ 0,06 mln€ 0,03 mln€ 0,005 mln€ 0,8 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,001 mln▼ 94,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,4 mln€ 1,2 mln-€ 0,3 mln-€ 0,7 mln€ 0,07 mln€ 0,2 mln-€ 0,06 mln-
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780---€ 0,006 mln€ 0,008 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼ 51,8%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,07 mln€ 0,001 mln€ 281€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼ 36,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,3 mln€ 0,9 mln-€ 0,3 mln-€ 0,7 mln€ 0,08 mln€ 0,3 mln-€ 0,08 mln-
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 1,0 mln€ 0,5 mln▼ 51,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,3 mln-€ 0,1 mln-€ 0,2 mln-€ 0,7 mln€ 0,1 mln€ 1,3 mln€ 0,4 mln▼ 68,9%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 6,9 mln€ 6,6 mln€ 8,5 mln€ 7,7 mln€ 7,7 mln€ 6,3 mln€ 5,9 mln▼ 5,8%
Vaste activa21/28€ 4,0 mln€ 3,9 mln€ 3,6 mln€ 3,5 mln€ 5,9 mln€ 5,8 mln€ 5,7 mln▼ 1,5%
Materiële vaste activa22/27€ 4,0 mln€ 3,9 mln€ 3,6 mln€ 3,5 mln€ 3,3 mln€ 3,3 mln€ 3,2 mln▼ 2,6%
Terreinen en gebouwen22---€ 3,3 mln€ 3,2 mln€ 3,2 mln€ 3,1 mln▼ 2,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 33,2%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲ 37,1%
Overige materiële vaste activa26---€ 0,08 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln=
Financiële vaste activa28€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 2,5 mln€ 2,5 mln€ 2,5 mln=
Vlottende activa29/58€ 2,9 mln€ 2,7 mln€ 4,8 mln€ 4,2 mln€ 1,8 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln▼ 61,4%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 3,2 mln€ 2,5 mln€ 0,04 mln€ 99€ 0▼ 100%
Handelsvorderingen40----€ 0,004 mln€ 99€ 0▼ 100%
Overige vorderingen41---€ 2,5 mln€ 0,04 mln---
Geldbeleggingen50/53€ 1,6 mln€ 1,9 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼ 69,0%
Liquide middelen54/58€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln▼ 37,8%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,01 mln€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln▼ 2,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6,9 mln€ 6,6 mln€ 8,5 mln€ 7,7 mln€ 7,7 mln€ 6,3 mln€ 5,9 mln▼ 5,8%
Eigen vermogen10/15€ 5,1 mln€ 6,0 mln€ 5,8 mln€ 5,1 mln€ 5,2 mln€ 5,5 mln€ 5,4 mln▼ 1,5%
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Reserves13€ 0,8 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 2,0 mln€ 2,0 mln▼ 4,0%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 0,5 mln€ 0▼ 100%
Beschikbare reserves133---€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 1,5 mln€ 1,9 mln▲ 25,8%
Overgedragen winst (verlies)14€ 4,3 mln€ 4,2 mln€ 3,9 mln€ 3,3 mln€ 3,4 mln€ 3,4 mln€ 3,4 mln=
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,3 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln€ 0▼ 100%
Uitgestelde belastingen168---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln€ 0▼ 100%
Schulden17/49€ 1,5 mln€ 0,006 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,0 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln▼ 18,4%
Schulden op meer dan één jaar17€ 1,4 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Overige schulden178/9---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,09 mln€ 0,005 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,0 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln▼ 18,4%
Handelsschulden44€ 0,008 mln€ 0,002 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln-€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲ 30,1%
Leveranciers440/4---€ 0,009 mln-€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲ 30,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 21,9%
Belastingen450/3---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 21,9%
Overige schulden47/48---€ 2,1 mln€ 2,0 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln▼ 17,2%
Overlopende rekeningen492/3----€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,3 mln€ 0,9 mln-€ 0,3 mln-€ 0,7 mln€ 0,08 mln€ 0,3 mln-€ 0,08 mln-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼ 38,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,4 mln€ 1,0 mln€ 0,004 mln-€ 0,6 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,01 mln▼ 97,5%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0,02 mln-€ 0,03 mln-€ 0,02 mln-€ 2,5 mln-€ 0,1 mln-€ 0,007 mln▲ 92,9%
Verandering liquide middelen--€ 0,004 mln-€ 0,1 mln€ 0,05 mln€ 0,002 mln-€ 0,09 mln-€ 0,04 mln▲ 60,2%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 8.617 ondernemingen hetzelfde profiel als F.M. PROJECTS nu. Twee jaar later bestond 94,1% nog en was 0,4% failliet.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • klein verlies
94,1% bestond nog
5,2% stopte op een andere manier
0,4% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van F.M. PROJECTS zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 8.617 ondernemingen, geen voorspelling voor F.M. PROJECTS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 32 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 02-02-2026 2026-00034665 PDF
30-06-2024 microschema 31-01-2025 2025-00022332 PDF
30-06-2023 microschema 31-01-2024 2024-00017684 PDF
30-06-2022 microschema 03-02-2023 2023-00021350 PDF
30-06-2021 microschema 24-02-2022 2022-06800404 PDF
30-06-2020 microschema 14-01-2021 2021-01100272 PDF
30-06-2019 microschema 19-12-2019 2019-77500253 PDF
30-06-2018 microschema 17-12-2018 2018-74800098 PDF
30-06-2017 microschema 02-01-2018 2018-00200131 PDF
30-06-2016 verkort schema 14-12-2016 2016-70100341 PDF

Toon alle 32 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders
DE BACKER Marie
Bestuurder · sinds 13-11-2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 02-02-2026
Actief
MOENS Freddy
Bestuurder · sinds 13-11-2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 02-02-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
DE BACKER Marie
  • Bestuurder, al vóór 17-11-2023 en nog in functie
MOENS Freddy
  • Bestuurder, al vóór 17-11-2023 en nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Raad van bestuur, 3

Statuten, akte van 17-11-2023

Netwerk & groep

Deelnemingen en dochters

1 deelneming

Deelnemingen 1

Bestuursmandaten elders

1 bestuursmandaat
Bestuursmandaten van F.M. PROJECTSF.M. PROJECTS zetelt in hun bestuur1

Verbindingen & netwerk

1 verbonden bedrijf
Diepte

De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-01-2027
2026
02-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen te laat
2025
31-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2024
31-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2023
17-11
Staatsblad-akte Herbenoemingen: MOENS Freddy (bestuurder) en DE BACKER Marie (bestuurder)
Statutenwijziging · Regeling bestuursorgaan9 punten ▸
  • Algemene vergadering, 13-11-2023
  • Overige bepaling, dwingende wetsbepalingen en aanvullende wetsbepalingen die niet strijdig zijn met statuten, 01-01-2020
  • Statutenwijziging, 4 keer vermeld in de akte
  • Overige bepaling, voor zoveel als nodig,zonder wijziging voorwerp, uitsluitend vermogensvoordeel
  • Overige bepaling, zetel ongewijzigd, zetel niet gewijzigd
  • Overige bepaling, e-mailadres en website, nog niet beschikt
  • Regeling bestuursorgaan, 2
  • Herbenoeming bestuurder, MOENS Freddy (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, DE BACKER Marie (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

30-06
Financieel Terug winstgevendnetto € 76.658
Het nettoresultaat is € 76.658, na 2 jaar verlies.
03-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 3 dagen te laat
2022
30-06
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 705.629
Het nettoresultaat zakt naar -€ 705.629, het laagste van 2019 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
24-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 24 dagen te laat
2021
14-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen voor het einde van de termijn
2020
30-06
Financieel Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 872.335 ▲176%
Het bedrijfsresultaat van € 1,2 mln en het nettoresultaat van € 872.335 zijn allebei een record.
30-06
Financieel Liquiditeit meer dan maal 18liquiditeit 573,95
De liquiditeit stijgt van 31,42 naar 573,95. De schulden op korte termijn zakken van € 90.887 naar € 4.748.
2019
19-12
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 43 dagen voor het einde van de termijn
Toon oudere gebeurtenissen
2018
17-12
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 45 dagen voor het einde van de termijn
02-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen voor het einde van de termijn
2016
14-12
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 48 dagen voor het einde van de termijn
1993
23-11
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

F.M. PROJECTS werd opgericht op 28 oktober 1993.1 Het balanstotaal daalde van € 6,9 mln in 2019 tot € 5,9 mln in 2025 en het personeelsbestand van 0,5 voltijdse equivalenten in 2019 naar 0,3 in 2021.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2019, 2021 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam F.M. PROJECTS in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0451.330.508
LEI-code 222100Q55PVNR6JSJD04 niet meer actief in het LEI-register
Rechtsvorm Naamloze vennootschap (NV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 28-10-1993
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Klein Waterstraat 81, 2970 Schilde, België
Vestiging F.M. PROJECTS NV, Klein Waterstraat 81, 2970 Schilde sinds 21-12-1993 · vestigingsnummer 2.131.099.6016811001

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0451.330.508
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0451330508
Ander Peppol-ID 9925:BE0451330508
Ingeschreven 17-10-2024

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-06

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
2.428 m²
Gebouwvoetafdruk
256 m²
Volume, LiDAR
1.580 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11039A0488/00Z000 Vlaanderen 2.428 m² 1 · 256 m² 7,7 m · 2