Ga naar inhoud

EYE DEA CONSULTING

Actief
CommVopgericht 20242 jaar actiefClaessensdreef 46, 2950 Kapellen, BelgiëKBO/BCE: BE 1007.971.243
Samenvatting

EYE DEA CONSULTING is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 39.049 en een nettoresultaat van € 38.849. De solvabiliteit is beter dan 70% van 982 sectorgenoten (NACE 78, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Arbeidsbemiddeling
NACE 78100
1 vestiging
Schaal
€ 53.856balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 39.049
Winst
€ 38.849
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 36 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 90verhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 25-06-2025)Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 3,64, liquide middelen € 40.394Sector NACE 78Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 81% van de sectorgenoten (NACE 78, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 98
eigen vermogen 72,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 89
kortlopende schulden 27,5% · geldmiddelen 75,0%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 72,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.370 ondernemingen, NACE 78, micro)
Verloop 24 maanden 05-2025: 0,6% 06-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 3.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,64; kortlopende schulden: 27,5% en geldmiddelen: 75% van het balanstotaal), en 27,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 78, micro): beter dan 74% op solvabiliteit, 82% op liquiditeit en 87% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 3,64, liquide middelen € 40.394
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 25-06-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Sector NACE 78
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest tegen 31-07-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 25-06-2025, 36 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2024
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de jaarrekening over 2024 36 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 78) voor boekjaar 2024 is 14 dagen voor de termijn, en 30% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 2024eerste neergelegde boekjaar € 53.856 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 03-04-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 53.856
Winst
€ 38.849
Solvabiliteit
72,5%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
CommV
Activiteit
ArbeidsbemiddelingNACE 78100
Opgericht
03-04-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.