EVENTS AND MORE
ActiefSamenvatting
EVENTS AND MORE is actief sinds 2004, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had EVENTS AND MORE een eigen vermogen van € 51.561 en een nettoresultaat van € 12.514. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 11% per jaar. De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 23-03-2004 Normale toestand
- Activiteit
- Alle activiteiten van catering en traiteur,Volgens de statuten, 17 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Vestigingseenheid
- 2.136.841.704 3680 Maaseik, sinds 16-03-2004
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,3%
- Brutomarge
- € 19.482
- ▼ 33,7%
- Omzet
- ≈ € 150.000
- geschat
- Winst
- € 12.514
- ▼ 38,5%
- Eigen vermogen
- € 51.561
- ▲ 32,0%
- Balanstotaal
- € 58.998
- ▲ 20,8%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 28 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoGeen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoOpgericht in 2004Omvang: balanstotaal € 58.998Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 28-08-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 81% van hen, de liquiditeit beter dan bij 55%, de rentabiliteit beter dan bij 76% en de groei beter dan bij 82%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 11 dagen voor het einde van de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Maatschappelijke zetel
- · Staatsblad-akte Naamswijziging van LEMMENS VASTGOED naar EVENTS AND MOREOntslagen: LEMMENS Jean-Marie Madeleine Pierre, STEYVERS Gerda Andrea Cecilia en STEYVERS Rita Maria Lambertine · Benoeming: HENSEN Peggy (niet-statutair bestuurder)
- · Staatsblad-akte Oprichting
Kerngegevens van EVENTS AND MORE
- Wat is het ondernemingsnummer van EVENTS AND MORE?
- Het ondernemingsnummer van EVENTS AND MORE is 0864.261.387. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0864.261.387.
- Waar is EVENTS AND MORE gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Klein-Rootstraat 4 A, 3680 Maaseik.Ondernemingsgegevens
- Wat is de rechtsvorm van EVENTS AND MORE?
- De rechtsvorm van EVENTS AND MORE is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd EVENTS AND MORE opgericht?
- EVENTS AND MORE werd opgericht op 23-03-2004.
- Is EVENTS AND MORE nog actief?
- Ja, EVENTS AND MORE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van EVENTS AND MORE?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 150.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 19.482 en van 6.319 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 68.000 en € 360.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
- Maakt EVENTS AND MORE winst?
- In boekjaar 2025 boekte EVENTS AND MORE een winst van € 12.514.
- Waar vind ik de jaarrekening van EVENTS AND MORE?
- EVENTS AND MORE legde 22 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet EVENTS AND MORE de volgende jaarrekening neerleggen?
- EVENTS AND MORE moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.