Etiam Service en Projects
ActiefSamenvatting
Etiam Service en Projects is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Etiam Service en Projects een eigen vermogen van € 244.471 en een nettoresultaat van € 6.556. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 27% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 68% van de 1.829 ondernemingen in de sector verhuur en lease (NACE 77, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,1% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 19-10-2021 Normale toestand
- Activiteit
- Verhuur en lease van tenten NACE 77392en 5 andere
- Vestigingseenheid
- 2.323.727.842 3960 Bree, sinds 19-10-2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 18-09-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,1%
- Brutomarge
- € 82.634
- ▼ 40,9%
- Omzet
- ≈ € 250.000
- geschat
- Winst
- € 6.556
- ▼ 89,1%
- Eigen vermogen
- € 244.471
- ▲ 2,8%
- Balanstotaal
- € 484.128
- ▼ 14,6%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 28 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 28 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatOpgericht in 2021Liquiditeit 2,32, liquide middelen € 9.003verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 484.128Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 77, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 65% van hen, de liquiditeit beter dan bij 40%, de rentabiliteit beter dan bij 43% en de groei beter dan bij 50%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 77) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Etiam Service en Projects: verhuur en lease van tenten (NACE 77392). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 417.000 en € 666.000, opgericht tussen 2019 en 2022.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Etiam Service en Projects Bree | € 484.128 | € 82.634 |
| Outdoor Talks Oudsbergen | € 605.789 | € 124.911 |
| KSL total concepts Hamont-Achel | € 665.939 | € 78.543 |
| De Tentzetter Dendermonde | € 433.018 | € 76.504 |
| Kerrangé Duffel | € 469.142 | € 90.267 |
| LOCATION BABETTE Herve | € 465.137 | € 115.463 |
| THOMAS VERCAMMEN Lier | € 416.858 | € 93.561 |
Kerngegevens van Etiam Service en Projects
- Wat is het ondernemingsnummer van Etiam Service en Projects?
- Het ondernemingsnummer van Etiam Service en Projects is 0775.918.935. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0775.918.935.
- Waar is Etiam Service en Projects gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Thijsstraat 19, 3960 Bree.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Etiam Service en Projects?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en lease van tenten (NACE 77392).
- Wat is de rechtsvorm van Etiam Service en Projects?
- De rechtsvorm van Etiam Service en Projects is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Etiam Service en Projects opgericht?
- Etiam Service en Projects werd opgericht op 19-10-2021.
- Is Etiam Service en Projects nog actief?
- Ja, Etiam Service en Projects staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Etiam Service en Projects?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 250.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 82.634 en van 2.666 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 160.000 en € 430.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
- Maakt Etiam Service en Projects winst?
- In boekjaar 2025 boekte Etiam Service en Projects een winst van € 6.556.
- Waar vind ik de jaarrekening van Etiam Service en Projects?
- Etiam Service en Projects legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Etiam Service en Projects de volgende jaarrekening neerleggen?
- Etiam Service en Projects moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.