Ga naar inhoud

ESTHETIK MED

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefRue Grande 154, 7020 Mons, BelgiëKBO/BCE: BE 0651.954.321
Samenvatting

De berekende faillissementskans van ESTHETIK MED over 12 maanden bedraagt 1,5% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 160.747) en een nettoresultaat van -€ 7.472. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 10% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 22.554 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
NACE 47741
1 vestiging
Schaal
€ 13.739balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 160.747
Verlies
-€ 7.472
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,5%
Structuur
Jaarrekening 2025 4 dagen vroeg1 van 3 akten samengevat
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenVerlies € 7.472, het tweede op rij (boekjaar 2025)Negatief eigen vermogen -€ 160.747Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 13.739Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 12% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -1170,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 0-2
kortlopende schulden 1270,0% · geldmiddelen 0,4%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -54,4%
Faillissementskans, 12 maanden
1,5% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.231 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,5% 12-2024: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 1,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 1,6%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,02 tegenover 0,01 in 2024, onder 1; geldmiddelen: 0,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 2% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 31% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 13.739
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 7.472, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 160.747
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 160.747
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 27-01-2026, 4 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
4 dagen vroeg
2024
18 dagen vroeg
2023
1 dag vroeg
2022
1 dag vroeg
2021
17 dagen te laat
2020
27 dagen te laat
2019
465 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 69 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 januari neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar25-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Ontslag: Monique ABRASSART (statutair zaakvoerder)Benoeming: Monique ABRASSART (statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 160.747 Bekijk
  • Risico: 7 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 7.472 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 33,3% · 22.554 bedrijven -1170,0% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 13.739
Verlies
-€ 7.472
Solvabiliteit
-1170,0%
Balanstotaal▲ 99,8%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2017
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-01-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 17-02-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende…NACE 47741
Opgericht
15-04-2016
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
26
Jaarvergadering
Eerste vrijdag van december
Doel
“Soin cryothérapie; Réjuvénation cutanée,élimination des poils,le raffermissement de la…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Kerngegevens van ESTHETIK MED

Wat is het ondernemingsnummer van ESTHETIK MED?
0651.954.321. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0651.954.321.
Waar is ESTHETIK MED gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue Grande 154, 7020 Mons.Ondernemingsgegevens
Wat doet ESTHETIK MED?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47741).
Wat is de rechtsvorm van ESTHETIK MED?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd ESTHETIK MED opgericht?
Op 15-04-2016.
Is ESTHETIK MED nog actief?
Ja, ESTHETIK MED staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft ESTHETIK MED?
Gemiddeld 0,3 voltijdse equivalenten in boekjaar 2020, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van ESTHETIK MED?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt ESTHETIK MED winst?
In boekjaar 2025 boekte ESTHETIK MED een verlies van € 7.472.
Waar vind ik de jaarrekening van ESTHETIK MED?
ESTHETIK MED legde 9 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet ESTHETIK MED de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-01-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van ESTHETIK MED

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.