Ga naar inhoud

ESDAC International

Actief Risico: zeer laag
VZWopgericht 20251 jaar actiefMaurice Liétartstraat 31, 1150 Sint-Pieters-Woluwe, BelgiëOp dit adres zijn 18 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1025.506.071
Samenvatting

ESDAC International is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag). Een kleine VZW legt haar jaarrekening neer bij de griffie, niet bij de Nationale Bank.

Overzicht

Activiteit
“L'organisation et l'animation de rencontres, formations, sessions, retraites...” (akte in het Frans)
Volgens de statutenNog geen NACE-code in de KBO
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Signalenverhoogt risicoOpgericht in 2025Geen vestigingseenheid in de KBOGeen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoRechtsvorm VZWToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 08-2026: 0,3%laagste waarde 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. OprichtingBenoemingen: JANIN Franck, UYLENBROECK Françoise…

Opvallend

  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 14-07-2025 15 maanden Bekijk
  • Bestuur3 bestuurders in functie 3 Bekijk

Per onderwerp

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
  • UYLENBROECK FrançoiseGedelegeerd bestuurder
  • BACQ MichelBestuurder
  • JANIN FranckBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Statuten

Gelezen bepalingen
50
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Doel
“L'organisation et l'animation de rencontres, formations, sessions, retraites” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Kerngegevens van ESDAC International

Wat is het ondernemingsnummer van ESDAC International?
1025.506.071. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1025.506.071.
Waar is ESDAC International gevestigd?
De zetel is gevestigd op Maurice Liétartstraat 31, 1150 Sint-Pieters-Woluwe.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van ESDAC International?
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd ESDAC International opgericht?
Op 14-07-2025.
Is ESDAC International nog actief?
Ja, ESDAC International staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.