Ga naar inhoud

Entreprises Jennes

Actief
BVopgericht 197056 jaar actiefRue du Casino 1, 4721 Kelmis, BelgiëKBO/BCE: BE 0407.086.036
Samenvatting

Entreprises Jennes is actief sinds 1970, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Entreprises Jennes een eigen vermogen van € 220.125 en een nettoresultaat van € 20.234. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±2,3% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 83% van de 9.399 ondernemingen in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 13-04-1970 Normale toestand
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen NACE 41001en 2 andere
Vestigingseenheid
2.038.089.863 4721 Kelmis, sinds 01-05-1970
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 17-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 77.131
▼ 8,8%
Omzet
≈ € 400.000
geschat
Winst
€ 20.234
Eigen vermogen
€ 220.125
▲ 2,5%
Balanstotaal
€ 294.825
▲ 5,6%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoOpgericht in 1970Liquiditeit 2,01, liquide middelen € 114.881Eigen vermogen € 220.125 (74,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 68% van de microbedrijven in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 74,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 90+4
kortlopende schulden 24,5% · geldmiddelen 39,0%
Rentabiliteit 77+16
rendement op activa 6,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.453 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 20.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,01 (2,09 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 24,5% en de geldmiddelen 39% van het balanstotaal. Van het actief is 25,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 41, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 83% van hen, de liquiditeit beter dan bij 90%, de rentabiliteit beter dan bij 56% en de groei beter dan bij 42%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 1970
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,01, liquide middelen € 114.881
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 220.125 (74,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Breuk in een stipte historiek
De onderneming legde haar jaarrekening 5 boekjaren op rij op tijd neer. De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Dat is minder dan de 1,66% bij alle neerleggers samen. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van een hoger risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
24 dagen voor het einde van de termijn
2023
34 dagen voor het einde van de termijn
2022
20 dagen voor het einde van de termijn
2021
33 dagen voor het einde van de termijn
2020
74 dagen voor het einde van de termijn
2019
68 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 41) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: 2de oudste bedrijf in Kelmisin de Checked-ranglijsten nr. 2 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijzigingen: Joseph JENNES (verwalter) en Bruno JENNES (verwalter)
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Entreprises Jennes: algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 230.000 en € 368.000, opgericht tussen 1977 en 1982.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Entreprises Jennes Kelmis€ 294.825€ 77.131
DUYCK-DEPREZ Harelbeke€ 290.880€ 76.797
ENTREPRISES GENERALES ROMAIN Ecaussinnes€ 259.869€ 86.518
WOONVERBETERING Lier€ 357.283€ 67.542
BOUWWERKEN RAMON Jabbeke€ 368.233€ 64.998
De Keyser - Janssens Boechout€ 230.089€ 68.604
Entreprises Charles Coppens & Fils Sint-Pieters-Woluwe€ 261.509€ 67.727
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Entreprises Jennes

Wat is het ondernemingsnummer van Entreprises Jennes?
Het ondernemingsnummer van Entreprises Jennes is 0407.086.036. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0407.086.036.
Waar is Entreprises Jennes gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue du Casino 1, 4721 Kelmis.Ondernemingsgegevens
Wat doet Entreprises Jennes?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001).
Wat is de rechtsvorm van Entreprises Jennes?
De rechtsvorm van Entreprises Jennes is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Entreprises Jennes opgericht?
Entreprises Jennes werd opgericht op 13-04-1970.
Is Entreprises Jennes nog actief?
Ja, Entreprises Jennes staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Entreprises Jennes?
Entreprises Jennes had in boekjaar 2024 gemiddeld 1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Entreprises Jennes?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 400.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 77.131 en van 108 vergelijkbare ondernemingen (NACE 41001). Het ligt waarschijnlijk tussen € 280.000 en € 700.000.
Maakt Entreprises Jennes winst?
In boekjaar 2025 boekte Entreprises Jennes een winst van € 20.234.
Waar vind ik de jaarrekening van Entreprises Jennes?
Entreprises Jennes legde 48 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Entreprises Jennes de volgende jaarrekening neerleggen?
Entreprises Jennes moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.