Ga naar inhoud

ENIGMA INTERNATIONAL

Actief
BVopgericht 199531 jaar actiefKunstlaan 1-2, 1210 Sint-Joost-ten-Node, BelgiëOp dit adres zijn 62 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0454.647.809
Samenvatting

ENIGMA INTERNATIONAL is actief sinds 1995 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 108.528 en een nettoresultaat van -€ 9.926. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 89% van 374 sectorgenoten (NACE 78, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Arbeidsbemiddeling
NACE 78100
2 vestigingen
Schaal
€ 137.772balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 108.528
Verlies
-€ 9.926
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
84 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 52 dagen vroeg0 van 6 akten gelezen
Waarom 84verhoogt risicoVerlies € 9.926, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOpgericht in 1995Eigen vermogen € 108.528 (78,8% van het balanstotaal)Omvang: balanstotaal € 137.772Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
84 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 78, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 100+1
eigen vermogen 78,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 49-20
kortlopende schulden 21,0% · geldmiddelen 4,8%
Rentabiliteit 10-57
rendement op activa -7,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.373 ondernemingen, NACE 78, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,19 tegenover 1,28 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 21% en geldmiddelen: 4,8% van het balanstotaal), en 21,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 78, micro): beter dan 89% op solvabiliteit, 33% op liquiditeit, 18% op rentabiliteit en 33% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1995
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Verlies € 9.926, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 108.528 (78,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 137.772
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 9.926
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-06-2026, 52 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
52 dagen vroeg
2024
49 dagen vroeg
2023
48 dagen vroeg
2022
55 dagen vroeg
2021
54 dagen vroeg
2020
60 dagen vroeg
2019
59 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 54 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 78) voor boekjaar 2024 is 14 dagen voor de termijn, en 30% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 9 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 11% op solvabiliteitsectormediaan 24,0% · 374 bedrijven 78,8% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 9.926 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 137.772
Verlies
-€ 9.926
Solvabiliteit
78,8%
Balanstotaal▼ 14,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
36
Sinds
1996
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Liquiditeit meer dan maal 5
  2. 31-12-2023Eigen vermogen boven € 150.000
  3. 06-06-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
ArbeidsbemiddelingNACE 78100
Opgericht
21-02-1995
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van ENIGMA INTERNATIONAL

Wat is het ondernemingsnummer van ENIGMA INTERNATIONAL?
0454.647.809. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0454.647.809.
Waar is ENIGMA INTERNATIONAL gevestigd?
De zetel is gevestigd op Kunstlaan 1-2, 1210 Sint-Joost-ten-Node.Ondernemingsgegevens
Wat doet ENIGMA INTERNATIONAL?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is arbeidsbemiddeling (NACE 78100).
Wat is de rechtsvorm van ENIGMA INTERNATIONAL?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd ENIGMA INTERNATIONAL opgericht?
Op 21-02-1995.
Is ENIGMA INTERNATIONAL nog actief?
Ja, ENIGMA INTERNATIONAL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van ENIGMA INTERNATIONAL?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt ENIGMA INTERNATIONAL winst?
In boekjaar 2025 boekte ENIGMA INTERNATIONAL een verlies van € 9.926.
Waar vind ik de jaarrekening van ENIGMA INTERNATIONAL?
ENIGMA INTERNATIONAL legde 31 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet ENIGMA INTERNATIONAL de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van ENIGMA INTERNATIONAL

Dochters en deelnemingen

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.