Ga naar inhoud

ENERGY ZEN

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue Houzeau (H.) 74, 7022 Mons, BelgiëKBO/BCE: BE 1024.610.208
Samenvatting

ENERGY ZEN is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 21.730 en een nettoresultaat van -€ 3.210. De solvabiliteit is beter dan 83% van 1.797 sectorgenoten (NACE 77, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
NACE 77399
1 vestiging
Schaal
€ 21.668omzet 2025
Eigen vermogen
€ 21.730
Verlies
-€ 3.210
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen vroeg
Waarom 67verhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: omzet € 21.668, balanstotaal € 29.613verlaagt risicoLiquiditeit 1,07, liquide middelen € 4.901Eigen vermogen € 21.730 (73,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (NACE 77, micro)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 98
eigen vermogen 73,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 60
kortlopende schulden 26,6% · geldmiddelen 16,6%
Rentabiliteit 10
rendement op activa -10,8%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.164 ondernemingen, NACE 77, micro)
Verloop 24 maanden 07-2026: 1,6%hoogste waarde 08-2026: 0,9%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,07, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 26,6% en geldmiddelen: 16,6% van het balanstotaal), en 26,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 77, micro): beter dan 82% op solvabiliteit, 73% op liquiditeit en 16% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,07, liquide middelen € 4.901
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: omzet € 21.668, balanstotaal € 29.613
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 21.730 (73,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: FAHE Stéphane (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 23-06-2025 15 maanden Bekijk
  • Positief: Bij de beste 17% op solvabiliteitsectormediaan 30,3% · 1.797 bedrijven 73,4% Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 21.668 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 21.668
Verlies
-€ 3.210
Solvabiliteit
73,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen…NACE 77399
Opgericht
23-06-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
19
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Doel
“Le conseil,l’ingénierie et l’accompagnement stratégique dans tous domaines liés aux…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.