Ga naar inhoud

Elements Real Estate III

Actief
BVBAopgericht 20197 jaar actiefNoorderlaan 111, 2030 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0725.928.303
Samenvatting

De faillissementskans van Elements Real Estate III binnen 12 maanden is 4,4% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2025 had Elements Real Estate III een eigen vermogen van € 2.956 en een nettoresultaat van -€ 1.252. Het eigen vermogen daalt sinds 2020 met ongeveer 38% per jaar. Als die trend aanhoudt, wordt het rond boekjaar 2026 negatief. De onderneming is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 30-04-2019 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 14 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.333.102.297 2030 Antwerpen, sinds 30-04-2019
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Aboud EmadBestuurder · sinds 30-04-2019
  • Ghassan Aboud MohamadBestuurder · sinds 30-04-2019

Financiële situatie

39 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,4%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 1.358
Verlies
€ 1.252
Eigen vermogen
€ 2.956
▼ 29,8%
Balanstotaal
€ 3.574
▼ 27,5%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 55 dagen na de termijn
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 55 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatGeen hoofdactiviteit geregistreerdLiquiditeit 5,78verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 3.574Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
39 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel sterker dan 45% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 82,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 91-3
kortlopende schulden 17,3%
Rentabiliteit 0-38
rendement op activa -35,0%
Faillissementskans binnen 12 maanden
4,4% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 5,4% 01-2025: 5,4%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 5,4%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 5,7%▲ +0,3 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 5,9%▲ +0,2 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 5,9%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 5,9%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 5,7%▼ -0,2 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 6,3%▲ +0,6 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 6,8%▲ +0,5 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 9,4%▲ +2,6 procentpunten tegenover 09-2025 11-2025: 9,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 11,0%▲ +1,5 procentpunten tegenover 11-2025 01-2026: 13,7%▲ +2,7 procentpunten tegenover 12-2025 02-2026: 13,7%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 13,7%● gelijk tegenover 02-2026hoogste waarde 04-2026: 7,5%▼ -6,2 procentpunten tegenover 03-2026 05-2026: 7,5%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 7,5%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 7,3%▼ -0,2 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 8,2%▲ +0,9 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 8,8%▲ +0,6 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 4,4%▼ -4,4 procentpunten tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 4,4%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Geen publiceerbare kredietlimiet, dus krediet alleen met strakkere voorwaarden
Het balanstotaal is te klein voor een oordeel over de liquiditeit.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 81% van hen, de liquiditeit beter dan bij 82%, de rentabiliteit beter dan bij 4% en de groei beter dan bij 14%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 55 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 3.574
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 5,78
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 55 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 24-09-2026, 55 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
55 dagen te laat
2024
223 dagen te laat
2023
57 dagen te laat
2022
99 dagen te laat
2021
72 dagen te laat
2020
51 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 93 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 11 oktober neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 11 gebeurtenissen

Kerngegevens van Elements Real Estate III

Wat is het ondernemingsnummer van Elements Real Estate III?
Het ondernemingsnummer van Elements Real Estate III is 0725.928.303. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0725.928.303.
Waar is Elements Real Estate III gevestigd?
De zetel is gevestigd op Noorderlaan 111, 2030 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Elements Real Estate III?
De rechtsvorm van Elements Real Estate III is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd Elements Real Estate III opgericht?
Elements Real Estate III werd opgericht op 30-04-2019.
Is Elements Real Estate III nog actief?
Ja, Elements Real Estate III staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Elements Real Estate III?
De jaarrekening over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. In het verkort schema is dat niet verplicht.Financieel
Maakt Elements Real Estate III winst?
In boekjaar 2025 boekte Elements Real Estate III een verlies van € 1.252.
Waar vind ik de jaarrekening van Elements Real Estate III?
Elements Real Estate III legde 6 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Elements Real Estate III de volgende jaarrekening neerleggen?
Elements Real Estate III moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.