Ga naar inhoud

ELECTROVA

Actief
BVopgericht 198837 jaar actiefAmbachtsstraat 10, 9700 Oudenaarde, BelgiëKBO/BCE: BE 0435.910.872
Samenvatting

ELECTROVA is actief sinds 1988, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had ELECTROVA een eigen vermogen van € 2,2 mln en een nettoresultaat van € 159.289. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 12% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 88% van de 1.308 ondernemingen in de sector reparatie van computers en consumentenartikelen (NACE 95, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 06-12-1988 Normale toestand
Activiteit
Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica NACE 95210en 2 andere
Vestigingseenheid
2.196.566.681 9700 Oudenaarde, sinds 01-02-2011
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar

Bestuur en eigendom

Commissaris
BMS & C°
Aandeelhouders

Financiële situatie

95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 902.275
▼ 7,5%
Omzet
≈ € 3,5 mln
geschat
Winst
€ 159.289
▼ 39,7%
Eigen vermogen
€ 2,2 mln
▲ 7,8%
Balanstotaal
€ 2,6 mln
▲ 3,2%
Werknemers op 31-12-2025
9
▲ 12,5%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoOpgericht in 1988Eigen vermogen € 2,2 mln (82,8% van het balanstotaal)Winst € 159.289 (boekjaar 2025)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 06-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 63% van de microbedrijven in de sector reparatie van computers en consumentenartikelen (NACE 95)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 82,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 54-3
kortlopende schulden 15,0% · geldmiddelen 5,7%
Rentabiliteit 76-6
rendement op activa 6,0%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (5.128 ondernemingen, NACE 95, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 200.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,98 (3,23 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 15% en de geldmiddelen 5,7% van het balanstotaal. Van het actief is 17,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 95, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 54%, de rentabiliteit beter dan bij 56% en de groei beter dan bij 51%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1988
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 2,2 mln (82,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Winst € 159.289 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 06-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 04-06-2026, 57 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
57 dagen voor het einde van de termijn
2024
56 dagen voor het einde van de termijn
2023
55 dagen voor het einde van de termijn
2022
46 dagen voor het einde van de termijn
2021
45 dagen voor het einde van de termijn
2020
51 dagen voor het einde van de termijn
2019
57 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 52 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 95) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juni neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 04-06-2026 PDF alle 37 neerleggingen

Omzet
≈ € 3,5 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 2,6 mln en € 5,7 mln
Totaal activa
€ 2,6 mln▲ 3,2%
2024 · € 2,6 mln
Nettoresultaat
€ 159.289▼ 39,7%
2024 · € 264.093
Werkkapitaal
€ 1,2 mln▲ 16,0%
2024 · € 1,0 mln
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 216.632
▼ 38,6% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 159.289
▼ 39,7% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 2,2 mln
▲ 7,8% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 2,6 mln
▲ 3,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 417.605
▼ 15,2% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 1,2 mln
▲ 16,0% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
82,8%
▲ 3,5pp 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
3,98
▲ 0,76 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
6,0%
▼ 4,3pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
7,8
▲ 8,3% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,04 mln-€ 0,07 mln▲ 83,9%€ 0,09 mln▲ 34,1%€ 0,08 mln▼ 15,0%€ 0,3 mln▲ 289%€ 0,2 mln▼ 21,0%€ 0,4 mln▲ 44,7%€ 0,2 mln▼ 38,6%
Nettoresultaat€ 0,02 mln-€ 0,04 mln▲ 83,2%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 38,9%€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 33,7%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 452%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 24,7%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 57,7%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 39,7%
Eigen vermogen€ 0,9 mln-€ 1,0 mln▲ 4,8%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 19,9%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,1%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 10,8%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 19,4%€ 2,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 96,8%€ 2,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 7,8%
Totaal activa€ 1,5 mln-€ 1,4 mln▼ 7,4%€ 1,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 14,1%€ 1,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,0%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 13,0%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,9%€ 2,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 78,6%€ 2,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,2%
Schulden€ 0,6 mln-€ 0,4 mln▼ 26,8%€ 0,4 mln▼ 1,0%€ 0,4 mln▲ 1,8%€ 0,4 mln▲ 6,9%€ 0,4 mln▼ 19,4%€ 0,5 mln▲ 36,3%€ 0,4 mln▼ 15,2%
Werkkapitaal€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲ 4,9%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 26,0%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,6%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 26,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 17,5%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 30,8%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 16,0%
Solvabiliteit61,5%-69,6%▲ 8,1pp65,0%boven de middelste helft van de sector▼ 4,7pp65,0%boven de middelste helft van de sector▲ 0,1pp63,8%boven de middelste helft van de sector▼ 1,2pp71,9%boven de middelste helft van de sector▲ 8,1pp79,2%boven de middelste helft van de sector▲ 7,3pp82,8%boven de middelste helft van de sector▲ 3,5pp
Liquiditeit2,91-4,02▲ 1,112,95boven de middelste helft van de sector▼ 1,072,70binnen de middelste helft van de sector▼ 0,252,75boven de middelste helft van de sector▲ 0,053,33boven de middelste helft van de sector▲ 0,583,23boven de middelste helft van de sector▼ 0,103,98boven de middelste helft van de sector▲ 0,76
Rendabiliteit (ROA)1,6%-3,2%▲ 1,6pp5,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,0pp3,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,8pp16,4%boven de middelste helft van de sector▲ 13,1pp11,7%boven de middelste helft van de sector▼ 4,7pp10,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,4pp6,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,3pp
Personeel (VTE)6,5-6,4▼ 1,5%7,2binnen de middelste helft van de sector▲ 12,5%6,5binnen de middelste helft van de sector▼ 9,7%5,7binnen de middelste helft van de sector▼ 12,3%7binnen de middelste helft van de sector▲ 22,8%7,2binnen de middelste helft van de sector▲ 2,9%7,8boven de middelste helft van de sector▲ 8,3%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 95. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 39% lager dan in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,6 mln
Vaste activa € 1,1 mln ▼ 1,8%
Vlottende activa € 1,6 mln ▲ 6,9%
Passiva € 2,6 mln
Eigen vermogen € 2,2 mln ▲ 7,8%
Voorzieningen € 37.819 ▼ 4,8%
Schulden € 417.605 ▼ 15,2%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 19,2% naar 15,8%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 271.946▼
2024 · € 405.064
Cashflow
€ 214.604▼
2024 · € 316.189
Snelle liquiditeit
1,81▲
2024 · 1,73
Schuldgraad
0,19▼
2024 · 0,24
ROE
7,3%▼
2024 · 13,0%
Rentedekking
34,70▲
2024 · 31,09
Schulden ≤ 1 jaar
€ 396.677▼
2024 · € 458.074
Schulden > 1 jaar
€ 20.928▼
2024 · € 28.770
Belastingen
€ 64.157▼
2024 · € 94.324
Personeelskosten
€ 626.481▲
2024 · € 539.687
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum66889
voltijds44667
deeltijds22222
in voltijdse equivalenten5,45,47,47,28,2
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten6,55,777,27,8
Met een vast contract66889
In dienst gekomen531023
Uit dienst gegaan73822

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 10.658€ 12.824€ 62.186€ 47.574€ 35.822
Immateriële vaste activa€ 700€ 760---
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 47.915€ 43.751€ 53.826€ 52.096€ 55.315

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 · 1 vermelding · € 199 toegekend · € 199 uitbetaald
Regelingen
1 vermelding · € 199 · € 199 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 64 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,6 mln€ 2,6 mln▲
Vaste activa21/28€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼
Immateriële vaste activa21€ 306€ 154▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,1 mln€ 1,0 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,006 mln€ 0,03 mln▲
Financiële vaste activa28€ 149€ 149=
Vlottende activa29/58€ 1,5 mln€ 1,6 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲
Voorraden30/36€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Bestellingen in uitvoering37€ 0,05 mln€ 0,3 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼
Overige vorderingen41€ 0,006 mln€ 0,04 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,009 mln€ 0,01 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,6 mln€ 2,6 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 2,0 mln€ 2,2 mln▲
Inbreng10/11€ 0,4 mln€ 0,4 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12€ 0,8 mln€ 0,8 mln=
Reserves13€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Belastingvrije reserves132€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Beschikbare reserves133€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Schulden17/49€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,03 mln€ 0,008 mln▼
Financiële schulden43€ 0,09 mln-
Kredietinstellingen430/8€ 0,09 mln-
Handelsschulden44€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼
Belastingen450/3€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,04 mln-
Overlopende rekeningen492/3€ 0,006 mln-
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,006 mln-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4€ 0,03 mln-
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,09 mln€ 0,06 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,003 mln€ 0,3 mln▲
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 0,04 mln-
Uit te keren winst694/7€ 0,04 mln-
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0,04 mln-
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90877,27,8▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 12 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 04-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A----€ 173.887-€ 6.201--
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 352.096€ 332.813€ 471.407€ 539.687€ 626.481▲ 16,1%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 53.073€ 57.751€ 51.519€ 47.915€ 43.751€ 53.826€ 52.096€ 55.315▲ 6,2%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4----€ 22.108-€ 13.573€ 27.083--
Andere bedrijfskosten640/8---€ 5.290€ 5.828€ 3.444€ 3.769€ 3.848▲ 2,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 445.352€ 487.530€ 511.035€ 484.789€ 713.389€ 759.069€ 975.603€ 902.275▼ 7,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 37.934€ 69.758€ 93.569€ 79.488€ 308.888€ 243.964€ 352.968€ 216.632▼ 38,6%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 6.182€ 7.933€ 10.405€ 16.582€ 12.755▼ 23,1%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 10.129€ 4.754€ 5.979€ 6.182€ 7.933€ 10.405€ 16.582€ 12.755▼ 23,1%
Financiële kosten65/66B---€ 8.104€ 6.204€ 6.762€ 13.029€ 7.836▼ 39,9%
Recurrente financiële kosten65€ 11.993€ 10.462€ 9.907€ 8.104€ 6.204€ 6.762€ 13.029€ 7.836▼ 39,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 36.070€ 64.050€ 89.642€ 77.566€ 310.617€ 247.607€ 356.521€ 221.550▼ 37,9%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780-----€ 843€ 1.896€ 1.896=
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680----€ 42.454----
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.219€ 20.364€ 28.957€ 37.308€ 45.828€ 80.969€ 94.324€ 64.157▼ 32,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.852€ 43.686€ 60.685€ 40.258€ 222.335€ 167.481€ 264.093€ 159.289▼ 39,7%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 55.242-€ 2.529€ 5.687€ 5.687=
Overboeking naar de belastingvrije reserves689----€ 127.361----
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 23.852€ 43.686€ 60.685€ 95.500€ 94.974€ 170.010€ 269.780€ 164.976▼ 38,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 2,6 mln€ 2,6 mln▲ 3,2%
Vaste activa21/28€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼ 1,8%
Immateriële vaste activa21---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 306€ 154▼ 49,7%
Materiële vaste activa22/27€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼ 1,8%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln▼ 3,5%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,02 mln€ 0,008 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 18,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln€ 0,03 mln▲ 416%
Financiële vaste activa28€ 149€ 149€ 149€ 149€ 149€ 149€ 149€ 149=
Vlottende activa29/58€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,5 mln€ 1,6 mln▲ 6,9%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲ 25,6%
Voorraden30/36---€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 3,8%
Bestellingen in uitvoering37---€ 0,07 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,3 mln▲ 394%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,5 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲ 4,9%
Handelsvorderingen40---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼ 0,8%
Overige vorderingen41------€ 0,006 mln€ 0,04 mln▲ 527%
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼ 40,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,007 mln€ 0,007 mln€ 0,006 mln€ 0,009 mln€ 0,01 mln▲ 20,5%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 2,6 mln€ 2,6 mln▲ 3,2%
Eigen vermogen10/15€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 2,0 mln€ 2,2 mln▲ 7,8%
Inbreng10/11€ 0,6 mln€ 0,6 mln-€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12------€ 0,8 mln€ 0,8 mln=
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 1,0%
Belastingvrije reserves132----€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 4,8%
Beschikbare reserves133---€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 60,4%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16----€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼ 4,8%
Uitgestelde belastingen168----€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼ 4,8%
Schulden17/49€ 0,6 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 15,2%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 27,3%
Financiële schulden170/4---€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 27,3%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 13,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,008 mln▼ 73,3%
Financiële schulden43------€ 0,09 mln--
Kredietinstellingen430/8------€ 0,09 mln--
Handelsschulden44€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲ 41,6%
Leveranciers440/4---€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲ 41,6%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼ 3,1%
Belastingen450/3---€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,07 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 35,8%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼ 13,1%
Overige schulden47/48---€ 0,02 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,04 mln--
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln--
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.852€ 43.686€ 60.685€ 40.258€ 222.335€ 167.481€ 264.093€ 159.289▼ 39,7%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 53.073€ 57.751€ 51.519€ 47.915€ 43.751€ 53.826€ 52.096€ 55.315▲ 6,2%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 76.924€ 101.437€ 112.204€ 88.173€ 266.086€ 221.306€ 316.189€ 214.604▼ 32,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 32.692-€ 4.439-€ 11.358€ 8.063-€ 62.186-€ 815.936-€ 35.822▲ 95,6%
Verandering liquide middelen-€ 99.201-€ 239.917€ 12.965€ 174.285-€ 143.112€ 100.124-€ 101.556-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 31.368 ondernemingen hetzelfde profiel als ELECTROVA nu. Twee jaar later bestond 93,5% nog en was 0,5% failliet.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
93,5% bestond nog
5,9% stopte op een andere manier
0,5% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van ELECTROVA zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 31.368 ondernemingen, geen voorspelling voor ELECTROVA. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 37 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 04-06-2026 2026-00140738 PDF
31-12-2024 verkort schema 05-06-2025 2025-00124585 PDF
31-12-2023 verkort schema 06-06-2024 2024-00115734 PDF
31-12-2022 verkort schema 15-06-2023 2023-00132250 PDF
31-12-2021 verkort schema 16-06-2022 2022-20070921 PDF
31-12-2020 verkort schema 10-06-2021 2021-19400277 PDF
31-12-2019 verkort schema 04-06-2020 2020-14800080 PDF
31-12-2018 verkort schema 13-06-2019 2019-18400186 PDF
31-12-2017 verkort schema 07-06-2018 2018-16800006 PDF
31-12-2016 verkort schema 08-06-2017 2017-15900257 PDF

Toon alle 37 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
5 bestuurders, laatste wijziging in 2025

Bestuursorgaan 5

Schepens René Theophiel André
Bestuurder · benoemd bij akte van 08-12-2025 · mandaat van onbepaalde duur · ook in het bestuur van 5 andere ondernemingen · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-06-2026
Actief
VANDEN DORPE Luc
Bestuurder · benoemd bij akte van 08-12-2025 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-06-2026
Actief
VANDERMERSCH Simon Rosa Georges
Bestuurder · benoemd bij akte van 08-12-2025 · mandaat van onbepaalde duur · ook in het bestuur van 1 andere onderneming · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-06-2026
Actief
VAPOCO
Bestuurder · benoemd bij akte van 08-12-2025 · mandaat van onbepaalde duur · BV · vaste vertegenwoordiger: VANDEN DORPE Jan · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-06-2026
Actief
DEBRUYNE Filip
Bestuurder · benoemd bij akte van 08-12-2025 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-06-2026
Actief
Vaste vertegenwoordigers 1
VANDEN DORPE Jan
Vaste vertegenwoordiger · benoemd bij akte van 08-12-2025 · voor VAPOCO
Actief

Commissaris 1

BMS & C°
Commissaris · benoemd bij akte van 08-12-2025 · mandaat van 3 boekjaren vanaf 2025 · vaste vertegenwoordiger: Paul Moreau
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“Artikel 15. Externe vertegenwoordiging De vennootschap wordt vertegenwoordigd door 2 (twee) bestuurders gezamenlijk handelend die de…”
akte van 08-12-2025

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

1 eigenaar

Keten van zeggenschap

  1. EDF BELGIUM 68,63%
  2. Luminus 80,42%
  3. Advices for Technical Systems 80%
  4. ELECTROVA

Eigenaars 1

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 08-12-2025 Omgezet in beschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

8 personen, 6 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Commissaris
  • begon eerder
  • einde niet gedateerd
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
DEBRUYNE Filip
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-12-2025, nog in functie
Schepens René Theophiel André
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-12-2025, nog in functie
VANDEN DORPE Luc
  • Bestuurder, al vóór 08-12-2025 en nog in functie
VANDERMERSCH Simon Rosa Georges
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-12-2025, nog in functie
VAPOCO
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-12-2025, nog in functie
BMS & C°
  • Commissaris, benoemd bij akte van 08-12-2025, nog in functie
DE BRUYNE Filip Stefan
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-12-2025, niet meer vermeld in de jaarrekening 2025
VANDEN DORPE Jan
  • Bestuurder, tot 08-12-2025
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

Onderdeel van de groep ELECTRICITE DE FRANCE 69 vennootschappen Groep, risico en blootstelling

Ondernemingen op hetzelfde adres

3 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

8 verbonden bedrijven
Verbonden via gedeelde bestuurders
Toon 4 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
04-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
verkort schema · 57 dagen voor het einde van de termijn
2025
08-12
Staatsblad-akte 6 bestuurders benoemd, 2 ontslagnemende bestuurders
Ontslagen: VANDEN DORPE Luc (bestuurder) en VANDEN DORPE Jan (bestuurder) · Benoemingen: VANDEN DORPE Luc, Vapoco en 4 anderen · Vaste vertegenwoordiger: VANDEN DORPE Jan21 punten ▸
  • Overige bepaling, TITEL VII ONTBINDING – VEREFFENING
  • Ontslag bestuurder, VANDEN DORPE Luc (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, VANDEN DORPE Jan (bestuurder)
  • Kwijting bestuurder, VANDEN DORPE Luc
  • Kwijting bestuurder, VANDEN DORPE Jan
  • Benoeming bestuurder, VANDEN DORPE Luc (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Vapoco (bestuurder)
  • Vaste vertegenwoordiger, VANDEN DORPE Jan
  • Benoeming bestuurder, SCHEPENS René (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, VANDERMERSCH Simon (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, DEBRUYNE Filip (bestuurder)
  • Benoeming commissaris, BMS & C° (commissaris)
  • De akte bevat nog 9 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

05-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 56 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 264.093 ▲57,7%
Het bedrijfsresultaat van € 352.968 en het nettoresultaat van € 264.093 zijn allebei een record.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 2 mlneigen vermogen € 2,0 mln ▲96,8%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 2,0 mln.
06-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
verkort schema · 55 dagen voor het einde van de termijn
2023
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 1 mlneigen vermogen € 1,0 mln ▲19,4%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 1,0 mln.
15-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
verkort schema · 46 dagen voor het einde van de termijn
2022
16-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
verkort schema · 45 dagen voor het einde van de termijn
2021
10-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
verkort schema · 51 dagen voor het einde van de termijn
2020
04-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
verkort schema · 57 dagen voor het einde van de termijn
2019
13-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
verkort schema · 48 dagen voor het einde van de termijn
Toon oudere gebeurtenissen
2018
07-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
verkort schema · 54 dagen voor het einde van de termijn
2017
08-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 53 dagen voor het einde van de termijn
1988
24-12
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

ELECTROVA werd opgericht op 6 december 1988.1 Het balanstotaal steeg van € 1,5 mln in 2018 tot € 2,6 mln in 2025 en het personeelsbestand van 6,5 naar 7,8 voltijdse equivalenten.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam ELECTROVA in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0435.910.872
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 06-12-1988
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 08-12-2025
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, bestuursorgaan kan bij enkel besluit administratieve zetels,agentschappen,werkhuizen,stapelplaatsen en bijkantoren vestigen…
akte van 08-12-2025

Zetel en vestigingen

Zetel Ambachtsstraat 10, 9700 Oudenaarde, België
Vestiging ELECTROVA, Ambachtsstraat 10, 9700 Oudenaarde sinds 01-02-2011 · vestigingsnummer 2.196.566.68127110 Vervaardiging van elektromotoren en van elektrische generatoren en transformatoren

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
95210 Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica hoofdactiviteit
47820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
RSZ-activiteiten
27110 Vervaardiging van elektromotoren en van elektrische generatoren en transformatoren hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
95210 Reparatie van consumentenelektronica hoofdactiviteit
45320 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
RSZ-activiteiten
27110 Vervaardiging van elektromotoren en van elektrische generatoren en transformatoren hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2003
Btw-activiteiten
52720 Reparatie van elektrische huishoudapparaten hoofdactiviteit
50302 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's
RSZ-activiteiten
31100 Vervaardiging van elektromotoren en van elektrische generatoren en transformatoren hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Het herwikkelen,de aan- en verkoop van elektrische motoren,elektrische toestellen,radio's,auto-elektriciteit; Het herstellen,de aan- en verkoop van allerhande elektrisch…
2 activiteiten
  1. Het herwikkelen,de aan- en verkoop van elektrische motoren,elektrische toestellen,radio's,auto-elektriciteit.
  2. Het herstellen,de aan- en verkoop van allerhande elektrisch materiaal;automatische en industriële elektronica.
akte van 08-12-2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0435.910.872
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0435910872
Ander Peppol-ID 9925:BE0435910872

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
“TITEL V. ALGEMENE VERGADERING Artikel 17. Organisatie en bijeenroeping Ieder jaar wordt een gewone algemene vergadering van aandeelhouders…”
akte van 08-12-2025

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
4 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.436 m²
Gebouwvoetafdruk
558 m²
Volume, LiDAR
3.747 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
45502A0526/00P000 Vlaanderen 3.436 m² 1 · 558 m² 7,4 m · 2