Ga naar inhoud

EF FOX SERIES B1

Actief Risico: niet beoordeeld
Zonder rechtspersoonlijkheidopgericht 20188 jaar actiefEugène Flageyplein 7, 1050 Elsene, BelgiëOp dit adres zijn 91 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0722.716.118
Samenvatting

EF FOX SERIES B1 heeft in de KBO de rechtsvorm “Zonder rechtspersoonlijkheid”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2018opgericht 11-09-2018 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
Zonder rechtspersoonlijkheid
Opgericht
11-09-2018
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van EF FOX SERIES B1

Wat is het ondernemingsnummer van EF FOX SERIES B1?
0722.716.118. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0722.716.118.
Waar is EF FOX SERIES B1 gevestigd?
De zetel is gevestigd op Eugène Flageyplein 7, 1050 Elsene.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van EF FOX SERIES B1?
Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid.
Wanneer werd EF FOX SERIES B1 opgericht?
Op 11-09-2018.
Is EF FOX SERIES B1 nog actief?
Ja, EF FOX SERIES B1 staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.