Ga naar inhoud

Ed. Proj. Epsilon

Actief
NVopgericht 201115 jaar actiefDe Lange Beemden 14.1, 3550 Heusden-Zolder, BelgiëOp dit adres zijn 41 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0837.593.812
Samenvatting

Ed. Proj. Epsilon is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 3,1 mln en een nettoresultaat van -€ 70.749. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,7% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 42% van 344 sectorgenoten (NACE 35, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
NACE 35110
2de grootste bedrijf op balanstotaal in Heusden-Zolder, sector Energie1 vestiging
Schaal
€ 3,3 mlnomzet 2025
Eigen vermogen
€ 3,1 mln
Verlies
-€ 70.749
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Moeder
PATRONALE SOLAR · 100%
Bestuur
5 leden
  • PATRONALE LIFEVoorzitter · vaste vertegenwoordiger Filip Moeykens
  • Energy Solutions Group NVGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Bert Creemers
Commissaris: BV PwC BedrijfsrevisorenJaarrekening 71 dagen vroeg
Waarom 93verhoogt risicoVerlies € 70.749, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: omzet € 3,3 mln, balanstotaal € 11,6 mlnOpgericht in 2011Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 27-05-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 35, middelgroot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 51+2
eigen vermogen 26,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 27-1
kortlopende schulden 67,2% · geldmiddelen 9,9%
Rentabiliteit 77+8
rendement op activa -0,6%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (107 ondernemingen, NACE 35, middelgroot)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 280.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,17 tegenover 0,17 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 67,2% en geldmiddelen: 9,9% van het balanstotaal), en 73,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 35, middelgroot): beter dan 52% op solvabiliteit, 11% op liquiditeit, 71% op rentabiliteit en 52% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 3,3 mln, balanstotaal € 11,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2011
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 27-05-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 70.749, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
18192122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 70.749
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 21-05-2026, 71 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
71 dagen vroeg
2024
84 dagen vroeg
2023
70 dagen vroeg
2022
69 dagen vroeg
2021
19 dagen vroeg
2020
72 dagen te laat
2019
53 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 42 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 35) voor boekjaar 2024 is 22 dagen voor de termijn, en 27% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 mei neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Vaste vertegenwoordigers: Frederik Jansen en William…Ontslag: EY Bedrijfsrevisoren BV (commissaris)…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Herbenoeming: EY Bedrijfsrevisoren BV (commissaris)Staatsblad-akte

Opvallend

  • Positief: 2de grootste bedrijf op balanstotaal in Heusden-Zolder, sector Energiein de Checked-ranglijsten nr. 2 Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van -€ 141.828 naar -€ 70.749 ▲ 50,1% Bekijk
  • In handen van PATRONALE SOLARuiteindelijk: PATRONALE LIFE 100% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 70.749 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 3,3 mln
Verlies
-€ 70.749
Solvabiliteit
26,3%
Omzet▲ 14,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
5 leden
Moeder
PATRONALE SOLAR · 100%
Commissaris
BV PwC Bedrijfsrevisoren
  • PATRONALE LIFEVoorzitter
  • Patronale Life NVVoorzitter
  • Energy Solutions Group NVGedelegeerd bestuurder
  • RENTFIN BVBestuurder
  • CREEMERS BertGedelegeerd bestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
33
Sinds
2011
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 08-05-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 22-05-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 06-06-2023Ontslagen: Bert Creemers, Patronale Group NV en…
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnenNACE 35110
Opgericht
05-07-2011
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
2
Doel
Verzamelen van financiële middelen voor investeringen in alternatieve, duurzame en…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.