Checked.be · Bedrijfsdossier
https://checked.be/nl/c/ed-proj-beta-0833725886 · stand van 24-10-2026
Home /
ED. PROJ. BETA
Overzicht
Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
€ 807.827omzet 2019
Eigen vermogen € 1,8 mln Winst € 82.325
Gezondheid
Inactief: geen score
Structuur
Moeder PATRONALE GROUP NV 0 van 7 akten gelezen
Signalen neutraal Laatste jaarrekening tijdig neergelegd Toon onderbouwing Signalen
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2019 moest tegen 31-07-2020 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-06-2020 , 53 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen Afwijking tegenover de termijn
← vóór de termijn
na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen
Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 30 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2019 is op de dag van de termijn, en 49% van alle neerleggingen was te laat.
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
08-06-2020
Jaarrekening neergelegd boekjaar 2019 · verkort schema 05-06-2020
Algemene vergadering · Fusie Boekhoudkundige uitwerking · Onroerend goed… 19-02-2020
Fusie · Kapitaal Maatschappelijk doel · Boekhoudkundige uitwerking Opvallend
Risico: Niet meer actief
Inactief
Bekijk In handen van PATRONALE GROUP NV
moeder
Bekijk Omzet 2019 2 boekjaren neergelegd
€ 807.827
Bekijk Per onderwerp
Financieel
Boekjaar 2019
Omzet € 807.827
Winst € 82.325
Solvabiliteit 35,9% Omzet ▼ 3,6%
Nettoresultaat
2018 2019
Naar Financieel Bestuur & eigendom
Moeder PATRONALE GROUP NV Naar Bestuur & eigendom Netwerk & groep
Fusies en inbrengen 1 Naar Netwerk & groep Tijdlijn
Gebeurtenissen 10
Sinds 2013 02-08-2019 Jaarrekening neergelegd 12-06-2018 Jaarrekening neergelegd 20-06-2017 Jaarrekening neergelegd Naar Tijdlijn Ondernemingsgegevens
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst Naar Ondernemingsgegevens Kerngegevens van ED. PROJ. BETA
Wat is het ondernemingsnummer van ED. PROJ. BETA?
0833.725.886. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0833.725.886. Wat is de omzet van ED. PROJ. BETA?
€ 807.827 in boekjaar 2019, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt ED. PROJ. BETA winst?
In boekjaar 2019 boekte ED. PROJ. BETA een winst van € 82.325.
Waar vind ik de jaarrekening van ED. PROJ. BETA?
ED. PROJ. BETA legde 8 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2019. Verwante ondernemingen van ED. PROJ. BETA
Moeder en groep
Aandeelhouders