Ga naar inhoud

EBEN SCHILDERWERKEN

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefPeerderbaan 241, 3910 Pelt, BelgiëKBO/BCE: BE 0747.794.081
Samenvatting

De berekende faillissementskans van EBEN SCHILDERWERKEN over 12 maanden bedraagt 2,0% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.196) en een nettoresultaat van -€ 14.275. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 34.072 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Schilderen van gebouwen
NACE 43341
1 vestiging
Schaal
€ 13.905balanstotaal 2025
Personeel
0,3 VTE
Eigen vermogen
-€ 4.196
Verlies
-€ 14.275
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,0%
Structuur
Jaarrekening 17 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 51verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 4.196Verlies € 14.275 (boekjaar 2025)1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 13.905Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 5% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-52
eigen vermogen -30,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 22-36
kortlopende schulden 130,2% · geldmiddelen 17,3%
Rentabiliteit 0-72
rendement op activa -102,7%
Faillissementskans, 12 maanden
2,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.546 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,5% 12-2024: 1,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,1%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,4%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,1%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,62 tegenover 1,09 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 130,2% en geldmiddelen: 17,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 12% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 2% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 13.905
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.196
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 14.275 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2122232425
2021 tot 2025 · laatste jaar -€ 4.196
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 14-07-2026, 17 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
17 dagen vroeg
2024
20 dagen te laat
2023
41 dagen te laat
2022
178 dagen te laat
2021
41 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 36 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 61 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 14.275
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.196 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 46,9% · 34.072 bedrijven -30,2% Bekijk
  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 13.905 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 13.905
Verlies
-€ 14.275
Solvabiliteit
-30,2%
Balanstotaal▼ 62,4%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 10-09-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 25-01-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Schilderen van gebouwenNACE 43341
Opgericht
02-06-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.