Ga naar inhoud

EAT GREEN

Actief
BVBAopgericht 20188 jaar actiefKeizerslaan 46, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 0701.953.861
Samenvatting

De berekende faillissementskans van EAT GREEN over 12 maanden bedraagt 7,7% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 37.725) en een nettoresultaat van -€ 4.072. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 6,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 18.734 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
NACE 56112
1 vestiging
Schaal
€ 8.558balanstotaal 2024
Eigen vermogen
-€ 37.725
Verlies
-€ 4.072
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
32 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
7,7%
Structuur
Jaarrekening 78 dagen te laat1 van 4 akten gelezen
Waarom 32verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 106 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 14-11-2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 8.558Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
32 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 13% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -440,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 6+1
kortlopende schulden 434,5% · geldmiddelen 5,2%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -47,6%
Faillissementskans, 12 maanden
7,7% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.741 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 7,2% 12-2024: 6,4%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 6,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 6,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 6,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 6,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 6,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 6,0%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 6,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 6,7%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 6,7%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 7,8%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 7,8%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 6,7%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: 6,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 6,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 6,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 6,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 6,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 6,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 6,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 6,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 6,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 7,7%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,07 tegenover 0,07 in 2023, onder 1; kortlopende schulden: 434,5% en geldmiddelen: 5,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 7% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 30% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 106 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 8.558
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 14-11-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2024 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2024
Eigen vermogen per boekjaar
192021222324
2019 tot 2024 · laatste jaar -€ 37.725
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 78 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 6 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn17-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 14-11-2025, 106 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
106 dagen te laat
2023
83 dagen te laat
2022
129 dagen te laat
2021
84 dagen te laat
2020
115 dagen te laat
2019
132 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 108 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Ontslagen: ESSALHI Mohamed, ESSALHI Mustapha en…Benoeming: LTIFA Samir (bestuurder) ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 37.725 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2024 -€ 4.072 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 29,2% · 18.734 bedrijven -440,8% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 78 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 8.558
Verlies
-€ 4.072
Solvabiliteit
-440,8%
Omzet▲ 1.026%
Nettoresultaat
20192021
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2020
  1. 07-12-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 23-10-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2021Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele…NACE 56112
Opgericht
31-08-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.