Ga naar inhoud

EASYSOFTS

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefRue de Bourlers(CH) 18, 6460 Chimay, BelgiëKBO/BCE: BE 0898.064.897

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 21 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 21 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00412321.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 21-08-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen

Omzet
≈ € 7.100
Geschat: waarschijnlijk tussen € 3.400 en € 13.000
Totaal activa
€ 3.230▼ 30,7%
2024 · € 4.657
Nettoresultaat
-€ 459
2024 · € 269
Werkkapitaal
-€ 6.178▼ 57,0%
2024 · -€ 3.936
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 196
2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 459
2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
-€ 4.394
▼ 11,7% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 3.230
▼ 30,7% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 7.624
▼ 11,3% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 6.178
▼ 57,0% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
geen cijfer
2025
20182025
Liquiditeit
geen cijfer
2025
20182025
Rendabiliteit (ROA)
geen cijfer
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 3.176-€ 2.166€ 3.268▲ 50,9%-€ 2.305€ 1.789-€ 5.265€ 496-€ 196
Nettoresultaat-€ 3.223-€ 2.124€ 2.187binnen de middelste helft van de sector▲ 3,0%-€ 2.400binnen de middelste helft van de sector€ 1.735binnen de middelste helft van de sector-€ 6.194onder de middelste helft van de sector€ 269binnen de middelste helft van de sector-€ 459binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen-€ 1.657-€ 467€ 2.655binnen de middelste helft van de sector▲ 468%€ 254binnen de middelste helft van de sector▼ 90,4%€ 1.989binnen de middelste helft van de sector▲ 683%-€ 4.205binnen de middelste helft van de sector-€ 3.936binnen de middelste helft van de sector▲ 6,4%-€ 4.394onder de middelste helft van de sector▼ 11,7%
Totaal activa€ 6.289-€ 4.448▼ 29,3%€ 22.189onder de middelste helft van de sector▲ 399%€ 17.687onder de middelste helft van de sector▼ 20,3%€ 17.969onder de middelste helft van de sector▲ 1,6%€ 7.081onder de middelste helft van de sector▼ 60,6%€ 4.657onder de middelste helft van de sector▼ 34,2%€ 3.230onder de middelste helft van de sector▼ 30,7%
Schulden€ 7.946-€ 3.981▼ 49,9%€ 19.534▲ 391%€ 17.433▼ 10,8%€ 15.979▼ 8,3%€ 11.285▼ 29,4%€ 8.593▼ 23,9%€ 7.624▼ 11,3%
Werkkapitaal-€ 1.657-€ 467-€ 12.311binnen de middelste helft van de sector-€ 9.578binnen de middelste helft van de sector▲ 22,2%-€ 2.710binnen de middelste helft van de sector▲ 71,7%-€ 4.205binnen de middelste helft van de sector▼ 55,1%-€ 3.936binnen de middelste helft van de sector▲ 6,4%-€ 6.178binnen de middelste helft van de sector▼ 57,0%
Solvabiliteit-26,3%-12,0%binnen de middelste helft van de sector1,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 10,5pp11,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,6pp-59,4%onder de middelste helft van de sector▼ 70,5pp
Liquiditeit0,79-0,37onder de middelste helft van de sector0,45onder de middelste helft van de sector▲ 0,080,83binnen de middelste helft van de sector▲ 0,380,63binnen de middelste helft van de sector▼ 0,20
Rendabiliteit (ROA)-51,2%-9,9%binnen de middelste helft van de sector-13,6%onder de middelste helft van de sector▼ 23,4pp9,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 23,2pp-87,5%onder de middelste helft van de sector▼ 97,1pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Persoonlijke diensten (NACE 96). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 196, na een winst van € 496 in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Activa € 3.230
Vaste activa € 1.784
Vlottende activa € 1.446
Passiva
Eigen vermogen-€ 4.394
Schulden€ 7.624
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 7.624) zijn groter dan het balanstotaal (€ 3.230).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 385
Cashflow
€ 122
Rentedekking
4,36
Schulden ≤ 1 jaar
€ 7.624▼
2024 · € 8.593
Belastingen
€ 174▲
2024 · € 132
De ratio's ontbreken, want een balanstotaal van € 3.230 is te klein voor een zinvolle verhouding.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa----€ 2.365
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 5.133€ 5.133€ 4.700-€ 581

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 45 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 4.657€ 3.230▼
Vaste activa21/28-€ 1.784
Materiële vaste activa22/27-€ 1.784
Meubilair en rollend materieel24-€ 1.784
Vlottende activa29/58€ 4.657€ 1.446▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 1.823€ 89▼
Voorraden30/36€ 1.823€ 89▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 472€ 10▼
Handelsvorderingen40€ 472€ 10▼
Overige vorderingen41-€ 0
Liquide middelen54/58€ 2.043€ 1.167▼
Overlopende rekeningen490/1€ 319€ 180▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 4.657€ 3.230▼
Eigen vermogen10/15-€ 3.936-€ 4.394▼
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200=
Kapitaal10€ 6.200-
Geplaatst kapitaal100€ 6.200-
Buiten kapitaal11-€ 6.200
Andere1109/19-€ 6.200
Reserves13€ 1.860€ 1.860=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Wettelijke reserve130€ 1.860€ 1.860=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 11.996-€ 12.454▼
Schulden17/49€ 8.593€ 7.624▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 8.593€ 7.624▼
Handelsschulden44€ 1.488€ 1.719▲
Leveranciers440/4€ 1.488€ 1.719▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 285€ 63▼
Belastingen450/3€ 285€ 63▼
Overige schulden47/48€ 6.819€ 5.842▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 6.393
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 581
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 400▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 883€ 785▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 496-€ 196▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 2-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2-
Financiële kosten65/66B€ 97€ 88▼
Recurrente financiële kosten65€ 97€ 88▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 401-€ 284▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 132€ 174▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 269-€ 459▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 269-€ 459▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 11.996-€ 12.454▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 12.265-€ 11.996▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 21-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-------€ 6.393-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.648-€ 435€ 5.133€ 5.133€ 4.700-€ 581-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 348€ 348€ 437€ 387€ 400▲ 3,2%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A----€ 43----
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 180€ 2.166€ 4.050€ 3.175€ 7.312-€ 128€ 883€ 785▼ 11,1%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 3.176€ 2.166€ 3.268-€ 2.305€ 1.789-€ 5.265€ 496-€ 196-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 4€ 0-€ 2--
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 0€ 4€ 0-€ 2--
Financiële kosten65/66B---€ 99€ 54€ 87€ 97€ 88▼ 8,6%
Recurrente financiële kosten65€ 47€ 42€ 160€ 99€ 54€ 87€ 97€ 88▼ 8,6%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 3.223€ 2.124€ 3.108-€ 2.400€ 1.735-€ 5.352€ 401-€ 284-
Belastingen op het resultaat67/77--€ 921--€ 842€ 132€ 174▲ 32,6%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 3.223€ 2.124€ 2.187-€ 2.400€ 1.735-€ 6.194€ 269-€ 459-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 3.223€ 2.124€ 2.187-€ 2.400€ 1.735-€ 6.194€ 269-€ 459-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 6.289€ 4.448€ 22.189€ 17.687€ 17.969€ 7.081€ 4.657€ 3.230▼ 30,7%
Vaste activa21/28--€ 14.965€ 9.832€ 4.700--€ 1.784-
Materiële vaste activa22/27--€ 14.965€ 9.832€ 4.700--€ 1.784-
Meubilair en rollend materieel24---€ 9.832€ 4.700--€ 1.784-
Vlottende activa29/58€ 6.289€ 4.448€ 7.224€ 7.855€ 13.269€ 7.081€ 4.657€ 1.446▼ 69,0%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3--€ 5.758€ 4.449€ 2.911€ 2.652€ 1.823€ 89▼ 95,1%
Voorraden30/36---€ 4.449€ 2.911€ 2.652€ 1.823€ 89▼ 95,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6.085€ 1.750€ 972€ 1.328€ 3.551€ 741€ 472€ 10▼ 97,9%
Handelsvorderingen40---€ 1.328€ 3.551€ 741€ 472€ 10▼ 97,9%
Overige vorderingen41-------€ 0-
Liquide middelen54/58€ 204€ 2.699€ 406€ 1.845€ 6.574€ 3.442€ 2.043€ 1.167▼ 42,9%
Overlopende rekeningen490/1---€ 232€ 234€ 247€ 319€ 180▼ 43,5%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6.289€ 4.448€ 22.189€ 17.687€ 17.969€ 7.081€ 4.657€ 3.230▼ 30,7%
Eigen vermogen10/15-€ 1.657€ 467€ 2.655€ 254€ 1.989-€ 4.205-€ 3.936-€ 4.394▼ 11,7%
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Kapitaal10---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200--
Geplaatst kapitaal100---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200--
Buiten kapitaal11-------€ 6.200-
Andere1109/19-------€ 6.200-
Reserves13€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Wettelijke reserve130---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 9.717-€ 7.593-€ 5.405-€ 7.806-€ 6.071-€ 12.265-€ 11.996-€ 12.454▼ 3,8%
Schulden17/49€ 7.946€ 3.981€ 19.534€ 17.433€ 15.979€ 11.285€ 8.593€ 7.624▼ 11,3%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 7.946€ 3.981€ 19.534€ 17.433€ 15.979€ 11.285€ 8.593€ 7.624▼ 11,3%
Handelsschulden44-€ 24€ 15.616€ 13.522€ 11.682€ 6.184€ 1.488€ 1.719▲ 15,5%
Leveranciers440/4---€ 13.522€ 11.682€ 6.184€ 1.488€ 1.719▲ 15,5%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 275€ 239€ 989€ 285€ 63▼ 78,0%
Belastingen450/3---€ 275€ 239€ 989€ 285€ 63▼ 78,0%
Overige schulden47/48---€ 3.637€ 4.059€ 4.112€ 6.819€ 5.842▼ 14,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 3.223€ 2.124€ 2.187-€ 2.400€ 1.735-€ 6.194€ 269-€ 459-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 2.648-€ 435€ 5.133€ 5.133€ 4.700-€ 581-
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 575€ 2.124€ 2.622€ 2.732€ 6.868-€ 1.494€ 269€ 122▼ 54,5%
Investeringen in vaste activa (benadering)---€ 0€ 0----
Verandering liquide middelen-€ 2.495-€ 2.292€ 1.438€ 4.729-€ 3.132-€ 1.398-€ 877▲ 37,3%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.907 ondernemingen hetzelfde profiel als EASYSOFTS nu. Twee jaar later bestond 85,4% nog en was 5,8% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • verlies van 10% van de balans of meer
85,4% bestond nog
8,1% stopte op een andere manier
5,8% ging failliet

Nog 0,6% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van EASYSOFTS zelf is lager: 0,6% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over EASYSOFTS dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.907 ondernemingen, geen voorspelling voor EASYSOFTS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 21-08-2026 2026-00412321 PDF
31-12-2024 microschema 29-08-2025 2025-00433180 PDF
31-12-2023 microschema 30-08-2024 2024-00405353 PDF
31-12-2022 microschema 28-08-2023 2023-00365259 PDF
31-12-2021 microschema 29-08-2022 2022-20356130 PDF
31-12-2020 microschema 31-08-2021 2021-60200553 PDF
31-12-2019 microschema 31-08-2020 2020-48900164 PDF
31-12-2018 microschema 27-08-2019 2019-52600432 PDF
31-12-2017 microschema 28-08-2018 2018-51300596 PDF
31-12-2016 microschema 28-08-2017 2017-48700503 PDF

Toon alle 17 neerleggingen

Volgende stappen