Ga naar inhoud

EAST - WEST CONSULT

Actief
BVopgericht 200224 jaar actiefHofstraat 33, 9000 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0477.312.452
Samenvatting

EAST - WEST CONSULT is actief sinds 2002, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had EAST - WEST CONSULT een eigen vermogen van € 427.945 en een nettoresultaat van € 32.701, waarvan € 64.189 niet-recurrente opbrengsten. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±2,4% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 39.275 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 11-04-2002 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 3 andere
Vestigingseenheid
2.096.022.718 9000 Gent, sinds 29-05-2002
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 03-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 55.581
▼ 52,3%
Omzet
≈ € 110.000
geschat
Winst
€ 32.701
▼ 48,9%
Eigen vermogen
€ 427.945
▲ 7,9%
Balanstotaal
€ 441.761
▲ 3,0%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 3 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 13,77, liquide middelen € 119.940Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Eigen vermogen € 427.945 (96,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 65% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 96,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 84+13
kortlopende schulden 3,1% · geldmiddelen 27,2%
Rentabiliteit 78-9
rendement op activa 7,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.536 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%▼ -0,6 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 40.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 13,77 (2,61 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 3,1% en de geldmiddelen 27,2% van het balanstotaal. Van het actief is 3,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 86% van hen, de liquiditeit beter dan bij 76%, de rentabiliteit beter dan bij 44% en de groei beter dan bij 55%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 13,77, liquide middelen € 119.940
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 427.945 (96,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 427.945
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 3 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 03-08-2026, 3 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
3 dagen te laat
2024
26 dagen te laat
2023
29 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
29 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
2019
39 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector hoofdkantoren en managementadviessectormediaan 55,5% · 39.275 ondernemingen 96,9% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen GentNieuwe zetel: Hofstraat 33, 9000 Gent · Vorige zetel: Avennesdreef 6, 9031 Gent
  2. · Staatsblad-akte Ontslag: Antoaneta Staneva (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte 2 ontslagnemende bestuurders, 2 herbenoemdOntslagen: STANEVA Antoaneta (zaakvoerder) en COENE Daria (zaakvoerder) · Herbenoemingen: STANEVA Antoaneta (niet-statutair bestuurder) en COENE Daria (niet-statutair bestuurder)
Alle 20 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als EAST - WEST CONSULT: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 355.000 en € 480.000, opgericht tussen 2000 en 2003.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
EAST - WEST CONSULT Gent€ 441.761€ 55.581
PEAK PERFORMANCE CONSULTING Gent€ 354.620€ 56.152
V.S.S. Gent€ 415.317€ 54.635
BRAND DATE Brakel€ 408.554€ 55.281
HDD MANAGEMENT Berlare€ 479.790€ 58.351
C-INVEST Wortegem-Petegem€ 478.406€ 51.634
TRAXICO Ronse€ 412.422€ 60.176
Volledige vergelijking

Kerngegevens van EAST - WEST CONSULT

Wat is het ondernemingsnummer van EAST - WEST CONSULT?
Het ondernemingsnummer van EAST - WEST CONSULT is 0477.312.452. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0477.312.452.
Waar is EAST - WEST CONSULT gevestigd?
De zetel is gevestigd op Hofstraat 33, 9000 Gent.Ondernemingsgegevens
Wat doet EAST - WEST CONSULT?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van EAST - WEST CONSULT?
De rechtsvorm van EAST - WEST CONSULT is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd EAST - WEST CONSULT opgericht?
EAST - WEST CONSULT werd opgericht op 11-04-2002.
Is EAST - WEST CONSULT nog actief?
Ja, EAST - WEST CONSULT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van EAST - WEST CONSULT?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 110.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 55.581 en van 119 vergelijkbare ondernemingen (NACE 70200). Het ligt waarschijnlijk tussen € 85.000 en € 140.000.Financieel
Maakt EAST - WEST CONSULT winst?
In boekjaar 2025 boekte EAST - WEST CONSULT een winst van € 32.701.
Waar vind ik de jaarrekening van EAST - WEST CONSULT?
EAST - WEST CONSULT legde 23 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet EAST - WEST CONSULT de volgende jaarrekening neerleggen?
EAST - WEST CONSULT moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.