Ga naar inhoud

E.F. CONSTRUCTION

Actief
BVBAopgericht 20188 jaar actiefWaha, Rue du Thier 49, 6900 Marche-en-Famenne, BelgiëKBO/BCE: BE 0692.953.548
Samenvatting

De berekende faillissementskans van E.F. CONSTRUCTION over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 435) en een nettoresultaat van € 146. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 34.234 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Metselwerk
NACE 43910
1 vestiging
Schaal
€ 40.503omzet 2025
Eigen vermogen
-€ 435
Winst
€ 146
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Jaarrekening 49 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 52verhoogt risicoLaatste jaarrekening 49 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatNegatief eigen vermogen -€ 435Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoOmvang: omzet € 40.503, balanstotaal € 21.836Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 30% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 23=
eigen vermogen -2,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 16-7
kortlopende schulden 84,1% · geldmiddelen 9,5%
Rentabiliteit 80=
rendement op activa 0,7%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.562 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 4,6% 12-2024: 4,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 4,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 4,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 4,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 4,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 4,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 4,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 4,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 4,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 2,6%▼ -2,3 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 2,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,53 tegenover 0,51 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 84,1% en geldmiddelen: 9,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 8% op solvabiliteit, 9% op liquiditeit, 59% op rentabiliteit en 46% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 49 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Omvang: omzet € 40.503, balanstotaal € 21.836
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 435
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 34234 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 34234 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 18-09-2026, 49 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
49 dagen te laat
2024
11 dagen te laat
2023
70 dagen te laat
2022
243 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
142 dagen te laat
2019
152 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 100 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 september neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 38 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Terug winstgevendnetto € 331

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 435 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op eigen vermogensectormediaan € 57.766 · 34.245 bedrijven -€ 435 Bekijk
  • Omzet 20255 boekjaren neergelegd € 40.503 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 40.503
Winst
€ 146
Solvabiliteit
-2,0%
Omzet▼ 21,7%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 09-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-03-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
MetselwerkNACE 43910
Opgericht
27-03-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.