Ga naar inhoud

E&E SAFETY & CONSULTING

Actief
NVopgericht 201016 jaar actiefRue d'Edimbourg 11, 6040 Charleroi, BelgiëKBO/BCE: BE 0828.030.503
Samenvatting

E&E SAFETY & CONSULTING is actief sinds 2010 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 163.417) en een nettoresultaat van -€ 1.261. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,7% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 66.075balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 163.417
Verlies
-€ 1.261
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Moeder
BELFAR · 100%
Jaarrekening 31 dagen vroeg0 van 13 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 163.417Geen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 66.075Liquiditeit: liquide middelen € 43.909Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 41% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -247,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
geldmiddelen 66,5%
Rentabiliteit 33-1
rendement op activa -1,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6% 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
geldmiddelen: 66,5% van het balanstotaal, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 95% op liquiditeit, 23% op rentabiliteit en 42% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 66.075
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 163.417
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit: liquide middelen € 43.909
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
Eigen vermogen per boekjaar
19212223242526
2019 tot 2026 · laatste jaar -€ 163.417
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-09-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
31 dagen vroeg
2025
14 dagen vroeg
2024
7 dagen vroeg
2023
8 dagen vroeg
2022
19 dagen vroeg
2021
4 dagen vroeg
2020
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 17 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 163.417 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2026 -€ 1.261 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • In handen van BELFAR 100% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 66.075
Verlies
-€ 1.261
Solvabiliteit
-247,3%
Balanstotaal▼ 1,9%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 23-10-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 31-03-2023Terug winstgevend
  3. 12-10-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Opgericht
20-07-2010
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.