Ga naar inhoud

DYNAMITE

Actief
NVopgericht 199827 jaar actiefde Lannoylei 8, 2930 Brasschaat, BelgiëKBO/BCE: BE 0464.921.988
Samenvatting

DYNAMITE is actief sinds 1998, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DYNAMITE een eigen vermogen van € 188.943 en een nettoresultaat van € 16.944. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 11% per jaar. De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 18-12-1998 Normale toestand
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.349.670.689 2930 Brasschaat, sinds 19-01-2003
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
Deelnemingen
Aandelen in 5 ondernemingen onder meer Datinilare Holding NV en Joco BV

Financiële situatie

88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 9.447
▼ 175%
Winst
€ 16.944
▲ 15,0%
Eigen vermogen
€ 188.943
▲ 9,9%
Balanstotaal
€ 770.170
▲ 12,4%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 20 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 20 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatLiquiditeit 1,23, liquide middelen € 7.612verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 770.170Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 20-08-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 35% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 50=
eigen vermogen 24,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 10=
kortlopende schulden 75,5% · geldmiddelen 1,0%
Rentabiliteit 43=
rendement op activa 2,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,1%hoogste waarde 01-2025: 0,5%▼ -0,6 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,4%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,9%▲ +0,4 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%▼ -0,7 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,8%▲ +0,4 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,2%▼ -0,6 procentpunt tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 16.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,23 (1,23 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 75,5% en de geldmiddelen 1% van het balanstotaal. Van het actief is 75,5% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 30% van hen, de liquiditeit beter dan bij 9%, de rentabiliteit beter dan bij 33% en de groei beter dan bij 67%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 770.170
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 20 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 1,23, liquide middelen € 7.612
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 20-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 20 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 20-08-2026, 20 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
20 dagen te laat
2024
29 dagen te laat
2023
148 dagen te laat
2022
18 dagen te laat
2021
5 dagen voor het einde van de termijn
2020
92 dagen te laat
2019
145 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 64 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 augustus neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 20 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 20 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00408634.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 20-08-2026 bij de NBB alle 27 neerleggingen

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 16.944▲ 15,0%
2024 · € 14.732
Werkkapitaal
€ 135.277▲ 14,3%
2024 · € 118.334
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 9.966, groter dan het verlies van € 6.206 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Bedrijfsresultaat-€ 9.966 2025 Nettoresultaat€ 16.944 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 2.810--€ 3.132▼ 11,4%-€ 3.863▼ 23,3%-€ 4.411▼ 14,2%-€ 2.964▲ 32,8%-€ 4.052▼ 36,7%-€ 6.206▼ 53,2%-€ 9.966▼ 60,6%
Nettoresultaat€ 24.645-€ 16.922▼ 31,3%€ 13.399▼ 20,8%€ 14.427▲ 7,7%€ 16.189▲ 12,2%€ 15.131▼ 6,5%€ 14.732▼ 2,6%€ 16.944▲ 15,0%
Eigen vermogen€ 81.200-€ 98.121▲ 20,8%€ 111.520▲ 13,7%€ 125.948▲ 12,9%€ 142.137▲ 12,9%€ 157.268▲ 10,6%€ 172.000▲ 9,4%€ 188.943▲ 9,9%
Totaal activa€ 643.302-€ 630.407▼ 2,0%€ 642.390▲ 1,9%€ 646.203▲ 0,6%€ 629.078▼ 2,7%€ 621.014▼ 1,3%€ 685.120▲ 10,3%€ 770.170▲ 12,4%
Schulden€ 562.102-€ 532.286▼ 5,3%€ 530.870▼ 0,3%€ 520.255▼ 2,0%€ 486.941▼ 6,4%€ 463.746▼ 4,8%€ 513.120▲ 10,6%€ 581.226▲ 13,3%
Werkkapitaal€ 35.266-€ 52.188▲ 48,0%€ 61.387▲ 17,6%€ 75.814▲ 23,5%€ 92.003▲ 21,4%€ 107.134▲ 16,4%€ 118.334▲ 10,5%€ 135.277▲ 14,3%
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 770.170
Vaste activa € 53.666 =
Vlottende activa € 716.504 ▲ 13,5%
Passiva € 770.170
Eigen vermogen € 188.943 ▲ 9,9%
Schulden € 581.226 ▲ 13,3%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 74,9% naar 75,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Liquiditeit
1,23▲
2024 · 1,23
Schuldgraad
3,08▲
2024 · 2,98
ROE
9,0%▲
2024 · 8,6%
ROA
2,2%▲
2024 · 2,2%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 581.226▲
2024 · € 513.120
Belastingen
€ 8.476▲
2024 · € 7.497
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Financiële vaste activa---€ 3.533-

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 42 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 685.120€ 770.170▲
Vaste activa21/28€ 53.666€ 53.666=
Financiële vaste activa28€ 53.666€ 53.666=
Vlottende activa29/58€ 631.454€ 716.504▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 623.147€ 708.892▲
Overige vorderingen41€ 623.147€ 708.892▲
Geldbeleggingen50/53€ 2.500-
Liquide middelen54/58€ 5.714€ 7.612▲
Overlopende rekeningen490/1€ 92-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 685.120€ 770.170▲
Eigen vermogen10/15€ 172.000€ 188.943▲
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 76.953€ 93.896▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 6.768€ 6.768=
Wettelijke reserve130€ 6.768€ 6.768=
Beschikbare reserves133€ 70.185€ 87.128▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 33.047€ 33.047=
Schulden17/49€ 513.120€ 581.226▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 513.120€ 581.226▲
Handelsschulden44€ 2.027€ 1.687▼
Leveranciers440/4€ 2.027€ 1.687▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 7.121€ 15.567▲
Belastingen450/3€ 7.121€ 15.567▲
Overige schulden47/48€ 503.972€ 563.972▲
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 2.769€ 520▼
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 3.437-€ 9.447▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 6.206-€ 9.966▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 28.495€ 35.416▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 28.495€ 35.416▲
Financiële kosten65/66B€ 60€ 30▼
Recurrente financiële kosten65€ 60€ 30▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 22.229€ 25.420▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.497€ 8.476▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 14.732€ 16.944▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 14.732€ 16.944▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 47.779€ 49.991▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 33.047€ 33.047=
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 14.732€ 16.944▲
Aan de wettelijke reserve6920€ 737-
Aan de overige reserves6921€ 13.996€ 16.944▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 2 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 20-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Andere bedrijfskosten640/8---€ 101€ 102€ 493€ 2.769€ 520▼ 81,2%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 2.714-€ 3.034-€ 3.763-€ 4.310-€ 2.862-€ 3.558-€ 3.437-€ 9.447▼ 175%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 2.810-€ 3.132-€ 3.863-€ 4.411-€ 2.964-€ 4.052-€ 6.206-€ 9.966▼ 60,6%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 26.368€ 26.118€ 26.322€ 28.495€ 35.416▲ 24,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 61.293€ 23.557€ 23.961€ 26.368€ 26.118€ 26.322€ 28.495€ 35.416▲ 24,3%
Financiële kosten65/66B---€ 87€ 89€ 33€ 60€ 30▼ 50,0%
Recurrente financiële kosten65€ 27.650-€ 1.140€ 50€ 87€ 89€ 33€ 60€ 30▼ 50,0%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 30.833€ 21.565€ 20.049€ 21.870€ 23.065€ 22.237€ 22.229€ 25.420▲ 14,4%
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.188€ 4.643€ 6.649€ 7.443€ 6.877€ 7.106€ 7.497€ 8.476▲ 13,1%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.645€ 16.922€ 13.399€ 14.427€ 16.189€ 15.131€ 14.732€ 16.944▲ 15,0%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 24.645€ 16.922€ 13.399€ 14.427€ 16.189€ 15.131€ 14.732€ 16.944▲ 15,0%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 643.302€ 630.407€ 642.390€ 646.203€ 629.078€ 621.014€ 685.120€ 770.170▲ 12,4%
Vaste activa21/28€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 53.666€ 53.666=
Financiële vaste activa28€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 50.133€ 53.666€ 53.666=
Vlottende activa29/58€ 593.168€ 580.274€ 592.257€ 596.069€ 578.944€ 570.880€ 631.454€ 716.504▲ 13,5%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 431.076€ 430.271€ 507.692€ 517.692€ 527.692€ 538.147€ 623.147€ 708.892▲ 13,8%
Overige vorderingen41---€ 517.692€ 527.692€ 538.147€ 623.147€ 708.892▲ 13,8%
Geldbeleggingen50/53€ 155.000----€ 30.000€ 2.500--
Liquide middelen54/58€ 5.088€ 149.923€ 84.481€ 77.129€ 51.165€ 2.641€ 5.714€ 7.612▲ 33,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 1.249€ 87€ 92€ 92--
Passiva
Totaal passiva10/49€ 643.302€ 630.407€ 642.390€ 646.203€ 629.078€ 621.014€ 685.120€ 770.170▲ 12,4%
Eigen vermogen10/15€ 81.200€ 98.121€ 111.520€ 125.948€ 142.137€ 157.268€ 172.000€ 188.943▲ 9,9%
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 2.228€ 3.074€ 16.473€ 30.901€ 47.089€ 62.220€ 76.953€ 93.896▲ 22,0%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 4.465€ 5.275€ 6.031€ 6.768€ 6.768=
Wettelijke reserve130---€ 4.465€ 5.275€ 6.031€ 6.768€ 6.768=
Beschikbare reserves133---€ 26.435€ 41.815€ 56.189€ 70.185€ 87.128▲ 24,1%
Overgedragen winst (verlies)14€ 16.972€ 33.047€ 33.047€ 33.047€ 33.047€ 33.047€ 33.047€ 33.047=
Schulden17/49€ 562.102€ 532.286€ 530.870€ 520.255€ 486.941€ 463.746€ 513.120€ 581.226▲ 13,3%
Schulden op meer dan één jaar17€ 4.200€ 4.200-------
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 557.902€ 528.086€ 530.870€ 520.255€ 486.941€ 463.746€ 513.120€ 581.226▲ 13,3%
Handelsschulden44€ 3.638€ 7.393€ 3.328---€ 2.027€ 1.687▼ 16,7%
Leveranciers440/4------€ 2.027€ 1.687▼ 16,7%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 8.283€ 1.469€ 459€ 7.121€ 15.567▲ 119%
Belastingen450/3---€ 8.283€ 1.469€ 459€ 7.121€ 15.567▲ 119%
Overige schulden47/48---€ 511.972€ 485.472€ 463.286€ 503.972€ 563.972▲ 11,9%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.645€ 16.922€ 13.399€ 14.427€ 16.189€ 15.131€ 14.732€ 16.944▲ 15,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 24.645€ 16.922€ 13.399€ 14.427€ 16.189€ 15.131€ 14.732€ 16.944▲ 15,0%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0€ 0€ 0€ 0-€ 3.533€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 144.835-€ 65.442-€ 7.353-€ 25.964-€ 48.524€ 3.074€ 1.897▼ 38,3%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 4.685 ondernemingen hetzelfde profiel als DYNAMITE nu. Twee jaar later was 1,1% failliet en bestond 96,9% nog.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst onder 5% van de balans
1,1% ging failliet
1,9% stopte op een andere manier
96,9% bestond nog

Dat past bij de faillissementskans van DYNAMITE zelf: 0,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 4.685 ondernemingen, geen voorspelling voor DYNAMITE. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 27 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 volledig schema 20-08-2026 2026-00408634 PDF
31-12-2024 volledig schema 30-09-2025 2025-00515113 PDF
31-12-2024 verkort schema 29-08-2025 2025-00434272 PDF
31-12-2023 verkort schema 26-12-2024 2024-00625913 PDF
31-12-2022 verkort schema 18-08-2023 2023-00342510 PDF
31-12-2021 microschema 26-07-2022 2022-20224709 PDF
31-12-2020 microschema 31-10-2021 2021-75600238 PDF
31-12-2019 microschema 23-12-2020 2020-76900168 PDF
31-12-2018 microschema 31-08-2019 2019-61700164 PDF
31-12-2017 microschema 31-08-2018 2018-59900376 PDF

Toon alle 27 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
3 bestuurders, 1 in het dagelijks bestuur, laatste wijziging in 2023

Bestuursorgaan 3

Lars Buijs
Bestuurder · sinds 02-05-2023 · mandaat van 6 jaar vanaf 2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 20-08-2026
Actief
Rens Buijs
Bestuurder · sinds 02-05-2023 · mandaat van 6 jaar vanaf 2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 20-08-2026
Actief
Thekla de Leeuw
Bestuurder · sinds 02-05-2023 · mandaat van 6 jaar vanaf 2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 20-08-2026
Actief

Dagelijks bestuur 1

Thekla de Leeuw
Gedelegeerd bestuurder · in functie volgens de akte van 28-09-2023 · mandaat van 6 jaar vanaf 2023
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

3 personen, 3 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Dagelijks bestuur
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Lars Buijs
  • Bestuurder, al vóór 02-05-2023 en nog in functie
Rens Buijs
  • Bestuurder, al vóór 02-05-2023 en nog in functie
Thekla de Leeuw
  • Bestuurder, al vóór 02-05-2023 en nog in functie
  • Gedelegeerd bestuurder, al vóór 02-05-2023 en nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

Deelnemingen en dochters

5 deelnemingen

Deelnemingen 5

Bron voor elke deelneming eigen jaarrekening 2025

  • Datinilare Holding NVNL
    Eigen vermogen -€ 3,2 mlnResultaat € 29.630
    40%
  • Joco BVNL
    Eigen vermogen -€ 216.216Resultaat -€ 9.039
    36%
  • BHl Vastgoed BVNL
    Eigen vermogen -€ 1.122Resultaat -€ 90
    21,6%
  • Dicopole Holding BVNL
    Eigen vermogen € 100.651Resultaat € 2.747
    15,8%
  • Financieringsmaatschappij Lange Hezelstraat 13 BVNL
    Eigen vermogen € 249.675Resultaat € 35.095
    15,56%

Bestuursmandaten elders

1 bestuursmandaat
Bestuursmandaten van DYNAMITEDYNAMITE zetelt in hun bestuur1

Ondernemingen op hetzelfde adres

2 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

3 huidige bestuurders
Diepte

De bestuursmandaten staan bij Bestuursmandaten elders. In het netwerk verkent u dezelfde banden.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
20-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
volledig schema · 20 dagen te laat
2025
30-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdNBB
volledig schema
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 29 dagen te laat
2024
26-12
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
verkort schema · 148 dagen te laat
2023
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 157.268 ▲10,6%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 157.268.
28-09
Staatsblad-akte Herbenoemingen: Lars Buijs, Rens Buijs en Thekla de Leeuw
6 punten ▸
  • Algemene vergadering, 02-05-2023
  • Herbenoeming bestuurder, Lars Buijs (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Rens Buijs (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Thekla de Leeuw (bestuurder)
  • Bestuursvergadering, 02-05-2023
  • Herbenoeming bestuurder, Thekla de Leeuw (gedelegeerd bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

18-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
verkort schema · 18 dagen te laat
2022
26-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 5 dagen voor het einde van de termijn
2021
31-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 92 dagen te laat
2020
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 111.520 ▲13,7%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 111.520.
23-12
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 145 dagen te laat
2019
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen te laat
2018
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen te laat
1998
31-12
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

DYNAMITE werd opgericht op 18 december 1998.1 Het balanstotaal steeg van € 643.302 in 2018 tot € 770.170 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam DYNAMITE in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0464.921.988
Rechtsvorm Naamloze vennootschap (NV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 18-12-1998
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel de Lannoylei 8, 2930 Brasschaat, België
Vestiging DYNAMITE, de Lannoylei 8, 2930 Brasschaat sinds 19-01-2003 · vestigingsnummer 2.349.670.68964210

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0464.921.988
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0464921988
Ingeschreven 21-10-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
3 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
5.135 m²
Gebouwvoetafdruk
571 m²
Volume, LiDAR
3.491 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11322E0066/00L002 Vlaanderen 5.135 m² 1 · 571 m² 18,3 m · 2