Ga naar inhoud

DVG INVEST

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefBaasrodestraat 143 A000, 9280 Lebbeke, BelgiëKBO/BCE: BE 0775.726.321
Samenvatting

DVG INVEST is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 140.404 en een nettoresultaat van € 17.568. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 81% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 249.941balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 140.404
Winst
€ 17.568
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Jaarrekening 2025 2 dagen vroeg1 akte in het Staatsblad
Waarom 65verhoogt risicoLiquiditeit 2,28, liquide middelen € 433Opgericht in 2021verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 249.941Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 44% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 81+27
eigen vermogen 56,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 29+17
kortlopende schulden 43,8% · geldmiddelen 0,2%
Rentabiliteit 55-45
rendement op activa 7,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,28 tegenover 1,4 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 43,8% en geldmiddelen: 0,2% van het balanstotaal), en 43,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 48% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 38% op rentabiliteit en 72% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 249.941
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 2,28, liquide middelen € 433
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen vroeg
2024
8 dagen vroeg
2023
19 dagen vroeg
2022
22 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juli neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 144.444

Opvallend

  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 144.444 naar € 17.568 ▼ 87,8% Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 249.941 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 14-10-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 249.941
Winst
€ 17.568
Solvabiliteit
56,2%
Balanstotaal▼ 42,0%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 100.000
  2. 12-07-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 22-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
14-10-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van DVG INVEST

Wat is het ondernemingsnummer van DVG INVEST?
0775.726.321. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0775.726.321.
Waar is DVG INVEST gevestigd?
De zetel is gevestigd op Baasrodestraat 143 A000, 9280 Lebbeke.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van DVG INVEST?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd DVG INVEST opgericht?
Op 14-10-2021.
Is DVG INVEST nog actief?
Ja, DVG INVEST staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van DVG INVEST?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt DVG INVEST winst?
In boekjaar 2025 boekte DVG INVEST een winst van € 17.568.
Waar vind ik de jaarrekening van DVG INVEST?
DVG INVEST legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet DVG INVEST de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.