Ga naar inhoud

DUVAUX RENOV

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefRue du Coin du Bois 32, 7370 Dour, BelgiëKBO/BCE: BE 1018.037.962
Samenvatting

De berekende faillissementskans van DUVAUX RENOV over 12 maanden bedraagt 4,7% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 23.707 en een nettoresultaat van € 20.707. De solvabiliteit is beter dan 33% van 9.217 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001Gespecialiseerde bouw NACE 43990
1 vestiging
Schaal
€ 224.148omzet 2025
Personeel
0,9 VTE
Eigen vermogen
€ 23.707
Winst
€ 20.707
Gezondheid
38 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,7%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg
Waarom 38verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 224.148, balanstotaal € 86.707Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)Liquiditeit 0,38, liquide middelen € 2.128Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
38 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 52
eigen vermogen 27,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 20
kortlopende schulden 62,7% · geldmiddelen 2,5%
Rentabiliteit 96
rendement op activa 23,9%
Faillissementskans, 12 maanden
4,7% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.424 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 3,6%laagste waarde 02-2026: 3,6%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 4,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 4,9%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,7%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde geschatte faillissementskans vraagt aangepaste kredietvoorwaarden
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,38, onder 1; kortlopende schulden: 62,7% en geldmiddelen: 2,5% van het balanstotaal), en 72,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 34% op solvabiliteit, 17% op liquiditeit en 80% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 224.148, balanstotaal € 86.707
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,38, liquide middelen € 2.128
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: DUVAUX Jordan (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 224.148 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 30-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 224.148
Winst
€ 20.707
Solvabiliteit
27,3%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
30-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Doel
“La réalisation du gros œuvre de maisons individuelles,de bâtiments à cellule multiples…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.