Ga naar inhoud

DUPON DANIEL

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefLaconiastraat 3, 8000 Brugge, BelgiëKBO/BCE: BE 0548.696.831
Samenvatting

DUPON DANIEL is actief sinds 2014, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DUPON DANIEL een eigen vermogen van € 358.350 en een nettoresultaat van -€ 19.062. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 9% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 70% van de 22.774 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 19-03-2014 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 11 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 1 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 4 november 2026.
Activiteit
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) NACE 47811en 3 andere
Vestigingseenheid
2.228.634.881 8000 Brugge, sinds 01-04-2014
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 25-12-2025

Bestuur en eigendom

Laatst bekend bestuur

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 11.710
▲ 51,7%
Omzet
≈ € 180.000
geschat
Verlies
€ 19.062
▼ 23,4%
Eigen vermogen
€ 358.350
▼ 5,1%
Balanstotaal
€ 627.711
▼ 7,4%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 17 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 627.711Liquiditeit 0,88, liquide middelen € 191.057Opgericht in 2014Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 55% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 82+1
eigen vermogen 57,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 67+7
kortlopende schulden 42,9% · geldmiddelen 30,4%
Rentabiliteit 65+1
rendement op activa -3,0%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.281 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%▼ -0,3 procentpunt tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 30.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,88 (0,86 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 42,9% en de geldmiddelen 30,4% van het balanstotaal. Van het actief is 42,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 70% van hen, de liquiditeit beter dan bij 74%, de rentabiliteit beter dan bij 46% en de groei beter dan bij 31%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 627.711
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,88, liquide middelen € 191.057
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 19.062
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 17 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 17-08-2026, 17 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
17 dagen te laat
2024
13 dagen te laat
2023
21 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
107 dagen te laat
2019
56 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 39 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 19.062 Bekijk
  • Let op: Lager nettoresultaat dan 88% van de sector detailhandelsectormediaan € 5.083 · 22.756 ondernemingen -€ 19.062 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijziging: Daniël Dupon, van zaakvoerder naar bestuurder
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 14 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als DUPON DANIEL: detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47811). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 428.000 en € 774.000, opgericht tussen 2010 en 2014.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
DUPON DANIEL Brugge€ 627.711€ 11.710
EDITION CAR Waterloo€ 601.242€ 8.502
ARNE CARS Roosdaal€ 773.723€ 14.993
PREMIUM Alveringem€ 427.645€ 12.896
WRM CARS Gembloux€ 564.849€ 12.435
AUTOS PASSION Fléron€ 614.948€ 19.887
RZ MOTORS Frasnes-lez-Anvaing€ 553.741€ 20.242
Volledige vergelijking

Kerngegevens van DUPON DANIEL

Wat is het ondernemingsnummer van DUPON DANIEL?
Het ondernemingsnummer van DUPON DANIEL is 0548.696.831. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0548.696.831.
Waar is DUPON DANIEL gevestigd?
De zetel is gevestigd op Laconiastraat 3, 8000 Brugge.Ondernemingsgegevens
Wat doet DUPON DANIEL?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47811).
Wat is de rechtsvorm van DUPON DANIEL?
De rechtsvorm van DUPON DANIEL is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd DUPON DANIEL opgericht?
DUPON DANIEL werd opgericht op 19-03-2014.
Is DUPON DANIEL nog actief?
Ja, DUPON DANIEL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft DUPON DANIEL?
DUPON DANIEL had in boekjaar 2019 gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van DUPON DANIEL?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 180.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 11.710 en van 73 vergelijkbare ondernemingen (NACE 47811). Het ligt waarschijnlijk tussen € 90.000 en € 530.000. Het is een ruwe schatting.
Maakt DUPON DANIEL winst?
In boekjaar 2025 boekte DUPON DANIEL een verlies van € 19.062.
Waar vind ik de jaarrekening van DUPON DANIEL?
DUPON DANIEL legde 12 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet DUPON DANIEL de volgende jaarrekening neerleggen?
DUPON DANIEL moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.