Ga naar inhoud

DUINZICHT

Actief
BVopgericht 199036 jaar actiefDe Alikruik 4, 8301 Knokke-Heist, BelgiëKBO/BCE: BE 0439.564.408
Samenvatting

DUINZICHT is actief sinds 1990 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 52.523) en een nettoresultaat van € 9.521. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 103.140balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 52.523
Winst
€ 9.521
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening op tijd
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 52.523verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 103.140Opgericht in 1990Liquiditeit 0,41, liquide middelen € 64.564Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 44% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -50,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 150,9% · geldmiddelen 62,6%
Rentabiliteit 80+2
rendement op activa 9,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,41 tegenover 0,29 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 150,9% en geldmiddelen: 62,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 63% op rentabiliteit en 73% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 103.140
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1990
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 52.523
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,41, liquide middelen € 64.564
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
31 dagen te laat
2023
5 dagen vroeg
2022
140 dagen vroeg
2021
130 dagen vroeg
2020
116 dagen vroeg
2019
16 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 54 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 126 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 52.523 Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 9.521 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1990opgericht 15-01-1990 36 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 103.140
Winst
€ 9.521
Solvabiliteit
-50,9%
Balanstotaal▲ 23,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
38
Sinds
1991
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 13-03-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2022Zwakste boekjaar
  3. 23-03-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
15-01-1990
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.