Ga naar inhoud

Du Pont J.

Actief
BVopgericht 197353 jaar actiefLeeuwerikweg 18, 2580 Putte, BelgiëKBO/BCE: BE 0412.949.388
Samenvatting

Du Pont J. is actief sinds 1973 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 40.776 en een nettoresultaat van € 9.475. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 17% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 91% van 21.997 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in huismeubilair
NACE 47551
Oudste bedrijf in Putte, sector Groot- en detailhandel1 vestiging
Schaal
€ 47.718balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 40.776
Winst
€ 9.475
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 87 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 98verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 47.718Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 6,87, liquide middelen € 44.978Eigen vermogen € 40.776 (85,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 87% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 85,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 97+3
kortlopende schulden 14,5% · geldmiddelen 94,3%
Rentabiliteit 87+6
rendement op activa 19,9%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.192 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4%hoogste waarde 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 3.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 6,87 tegenover 4,98 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 14,5% en geldmiddelen: 94,3% van het balanstotaal), en 14,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 96% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 79% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 6,87, liquide middelen € 44.978
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 40.776 (85,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 47.718
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 05-05-2026, 87 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
87 dagen vroeg
2024
85 dagen vroeg
2023
70 dagen vroeg
2022
70 dagen vroeg
2021
54 dagen vroeg
2020
31 dagen vroeg
2019
25 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 53 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 mei neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 6.879

Opvallend

  • Positief: Oudste bedrijf in Putte, sector Groot- en detailhandelin de Checked-ranglijsten nr. 1 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2020jaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1973opgericht 01-01-1973 53 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 47.718
Winst
€ 9.475
Solvabiliteit
85,5%
Balanstotaal▲ 21,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
55
Sinds
1978
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 22-05-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 22-05-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 07-06-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in huismeubilairNACE 47551
Opgericht
01-01-1973
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.