Ga naar inhoud

DRINKS.FOOD.FUN

Actief
BVopgericht 198342 jaar actiefOudaan 15, 2000 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 16 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0425.309.564
Samenvatting

De berekende faillissementskans van DRINKS.FOOD.FUN over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 12.731) en een nettoresultaat van -€ 5.042. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 45% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 16.378 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 1983 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Cafés en bars
NACE 56301
1 vestiging
Schaal
€ 2.664balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 12.731
Verlies
-€ 5.042
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Jaarrekening 24 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 50verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Verlies € 5.042, het tweede op rij (boekjaar 2025)Negatief eigen vermogen -€ 12.731verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2.664Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 9% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -477,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 9-22
kortlopende schulden 577,9% · geldmiddelen 6,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -189,3%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.718 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,9% 12-2024: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,8%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 2,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 9% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 12% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2.664
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 5.042, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 12.731
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 12.731
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 9 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-08-2026, 24 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
24 dagen te laat
2024
28 dagen vroeg
2023
5 dagen vroeg
2022
32 dagen vroeg
2021
46 dagen vroeg
2020
38 dagen vroeg
2019
35 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 23 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 3 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 6.235

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 12.731 Bekijk
  • Risico: 8 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 5.042 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 29,9% · 16.378 bedrijven -477,9% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2.664
Verlies
-€ 5.042
Solvabiliteit
-477,9%
Balanstotaal▼ 19,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
43
Sinds
1985
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 26-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 29-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 15-06-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Cafés en barsNACE 56301
Opgericht
29-12-1983
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.