Ga naar inhoud

DRF CONSTRUCT

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefRonsevaalstraat 19, 9320 Aalst, BelgiëKBO/BCE: BE 0764.867.665
Samenvatting

De berekende faillissementskans van DRF CONSTRUCT over 12 maanden bedraagt 2,0% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 74.332 en een nettoresultaat van € 27.240. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 84% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 44% van 9.044 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 194.159balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 74.332
Winst
€ 27.240
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,0%
Structuur
Jaarrekening 7 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 55verhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)Opgericht in 2021Omvang: balanstotaal € 194.159verlaagt risicoLiquiditeit 1,85, liquide middelen € 28.307Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 58% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Sterk
Solvabiliteit 63+8
eigen vermogen 38,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 53+2
kortlopende schulden 34,2% · geldmiddelen 14,6%
Rentabiliteit 86-3
rendement op activa 14,0%
Faillissementskans, 12 maanden
2,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.398 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,8% 12-2024: 3,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 3,7%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 3,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 4,4%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 5,4%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 5,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 5,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 5,0%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 5,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 5,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,0%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,5%▼ -3,5 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 1,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,85 tegenover 1,43 in 2023; kortlopende schulden: 34,2% en geldmiddelen: 14,6% van het balanstotaal), maar 61,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 46% op solvabiliteit, 57% op liquiditeit en 70% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,85, liquide middelen € 28.307
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 194.159
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-10-2025, 7 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
7 dagen vroeg
2023
29 dagen vroeg
2022
3 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 11 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 41) voor boekjaar 2023 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 oktober neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar12-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 27.240 ▲112%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 74.332▲ 216%
2023 · € 23.504
Totaal activa
€ 194.159▲ 146%
2023 · € 79.010
Nettoresultaat
€ 27.240▲ 112%
2023 · € 12.823
Werkkapitaal
€ 56.407▲ 181%
2023 · € 20.108
Verloop door de jaren

2022 tot 2025, 3 boekjaren

Het bedrijfsresultaat bedraagt € 42.426 in 2025, tegenover € 15.357 in 2023. Voor de tussenliggende jaren ontbreken vergelijkbare cijfers.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 42.426 2025 Nettoresultaat€ 27.240 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 41, Bouw van gebouwen: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202220232025
Bedrijfsresultaat€ 23.108-€ 15.357▼ 33,5%€ 42.426-
Nettoresultaat€ 19.182binnen de middelste helft van de sector-€ 12.823binnen de middelste helft van de sector▼ 33,2%€ 27.240boven de middelste helft van de sector-
Eigen vermogen€ 15.182binnen de middelste helft van de sector-€ 23.504binnen de middelste helft van de sector▲ 54,8%€ 74.332binnen de middelste helft van de sector-
Totaal activa€ 67.707binnen de middelste helft van de sector-€ 79.010binnen de middelste helft van de sector▲ 16,7%€ 194.159binnen de middelste helft van de sector-
Schulden€ 52.525-€ 55.506▲ 5,7%€ 119.827-
Werkkapitaal€ 12.806binnen de middelste helft van de sector-€ 20.108binnen de middelste helft van de sector▲ 57,0%€ 56.407binnen de middelste helft van de sector-
Solvabiliteit22,4%binnen de middelste helft van de sector-29,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,3pp38,3%binnen de middelste helft van de sector-
Liquiditeit1,34binnen de middelste helft van de sector-1,43binnen de middelste helft van de sector▲ 0,091,85binnen de middelste helft van de sector-
Rendabiliteit (ROA)28,3%boven de middelste helft van de sector-16,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 12,1pp14,0%binnen de middelste helft van de sector-
boven binnen onder de middelste helft van NACE 41, Bouw van gebouwen: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2023 als grijze balk eronder
Activa € 194.159
Vaste activa € 71.336 ▲ 506%
Vlottende activa € 122.823 ▲ 82,7%
Passiva € 194.159
Eigen vermogen € 74.332 ▲ 216%
Schulden € 119.827 ▲ 116%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 70,3% naar 61,7%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2023
EBITDA
€ 68.549▲
2023 · € 20.893
Cashflow
€ 53.363▲
2023 · € 18.359
Schuldgraad
1,61▼
2023 · 2,36
ROE
36,6%▼
2023 · 54,6%
Rentedekking
11,01▼
2023 · 99,49
Schulden ≤ 1 jaar
€ 66.416▲
2023 · € 47.123
Schulden > 1 jaar
€ 53.411▲
2023 · € 8.383
Belastingen
€ 9.488▲
2023 · € 2.855
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 26.975 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,6% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,6% ging failliet
3,4% stopte op een andere manier
95% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een hogere faillissementskans: 2,0% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 26.975 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2023 · 48 posten
Balans Code20232025
Activa
Totaal activa20/58€ 79.010€ 194.159▲
Vaste activa21/28€ 11.779€ 71.336▲
Materiële vaste activa22/27€ 11.779€ 71.336▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 543€ 150▼
Meubilair en rollend materieel24€ 11.236€ 71.186▲
Vlottende activa29/58€ 67.231€ 122.823▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 46.994€ 94.516▲
Handelsvorderingen40€ 37.696€ 81.006▲
Overige vorderingen41€ 9.298€ 13.510▲
Liquide middelen54/58€ 20.237€ 28.307▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 79.010€ 194.159▲
Eigen vermogen10/15€ 23.504€ 74.332▲
Inbreng10/11€ 2.000€ 2.000=
Kapitaal10€ 2.000-
Geplaatst kapitaal100€ 2.000-
Buiten kapitaal11-€ 2.000
Andere1109/19-€ 2.000
Reserves13€ 200€ 200=
Onbeschikbare reserves130/1€ 200€ 200=
Wettelijke reserve130€ 200€ 200=
Overgedragen winst (verlies)14€ 21.304€ 72.132▲
Schulden17/49€ 55.506€ 119.827▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 8.383€ 53.411▲
Financiële schulden170/4€ 8.383€ 53.411▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 47.123€ 66.416▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 5.542€ 21.181▲
Handelsschulden44€ 30.145€ 24.743▼
Leveranciers440/4€ 30.145€ 24.743▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 6.936€ 15.492▲
Belastingen450/3€ 6.936€ 9.994▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 5.498
Overige schulden47/48€ 4.500€ 5.000▲
Resultaat Code20232025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 5.536€ 26.123▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 645€ 2.778▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 21.538€ 71.327▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 15.357€ 42.426▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 531€ 530▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 531€ 530▼
Financiële kosten65/66B€ 210€ 6.228▲
Recurrente financiële kosten65€ 210€ 6.228▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 15.678€ 36.728▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.855€ 9.488▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 12.823€ 27.240▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 12.823€ 27.240▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 25.804€ 77.132▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 12.981€ 49.892▲
Uit te keren winst694/7€ 4.500€ 5.000▲
Bestuurders of zaakvoerders695€ 4.500€ 5.000▲

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post202220232025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 6.508---
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.436€ 5.536€ 26.123-
Andere bedrijfskosten640/8€ 682€ 645€ 2.778-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 28.226€ 21.538€ 71.327-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 23.108€ 15.357€ 42.426-
Financiële opbrengsten75/76B€ 269€ 531€ 530-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 269€ 531€ 530-
Financiële kosten65/66B€ 114€ 210€ 6.228-
Recurrente financiële kosten65€ 114€ 210€ 6.228-
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 23.263€ 15.678€ 36.728-
Belastingen op het resultaat67/77€ 4.081€ 2.855€ 9.488-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 19.182€ 12.823€ 27.240-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 19.182€ 12.823€ 27.240-
Post202220232025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 67.707€ 79.010€ 194.159-
Vaste activa21/28€ 17.315€ 11.779€ 71.336-
Materiële vaste activa22/27€ 17.315€ 11.779€ 71.336-
Installaties, machines en uitrusting23€ 936€ 543€ 150-
Meubilair en rollend materieel24€ 16.379€ 11.236€ 71.186-
Vlottende activa29/58€ 50.392€ 67.231€ 122.823-
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 32.268€ 46.994€ 94.516-
Handelsvorderingen40€ 23.797€ 37.696€ 81.006-
Overige vorderingen41€ 8.471€ 9.298€ 13.510-
Liquide middelen54/58€ 18.124€ 20.237€ 28.307-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 67.707€ 79.010€ 194.159-
Eigen vermogen10/15€ 15.182€ 23.504€ 74.332-
Inbreng10/11€ 2.000€ 2.000€ 2.000-
Kapitaal10€ 2.000€ 2.000--
Geplaatst kapitaal100€ 2.000€ 2.000--
Buiten kapitaal11--€ 2.000-
Andere1109/19--€ 2.000-
Reserves13€ 200€ 200€ 200-
Onbeschikbare reserves130/1€ 200€ 200€ 200-
Wettelijke reserve130€ 200€ 200€ 200-
Overgedragen winst (verlies)14€ 12.982€ 21.304€ 72.132-
Schulden17/49€ 52.525€ 55.506€ 119.827-
Schulden op meer dan één jaar17€ 14.939€ 8.383€ 53.411-
Financiële schulden170/4€ 14.939€ 8.383€ 53.411-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 37.586€ 47.123€ 66.416-
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 6.197€ 5.542€ 21.181-
Handelsschulden44€ 16.788€ 30.145€ 24.743-
Leveranciers440/4€ 16.788€ 30.145€ 24.743-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 8.601€ 6.936€ 15.492-
Belastingen450/3€ 4.081€ 6.936€ 9.994-
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 4.520-€ 5.498-
Overige schulden47/48€ 6.000€ 4.500€ 5.000-
Post202220232025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 19.182€ 12.823€ 27.240-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 4.436€ 5.536€ 26.123-
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 23.618€ 18.359€ 53.363-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0--
Verandering liquide middelen-€ 2.113--

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 29.177 ondernemingen in deze sector zijn de cijfers van 16.141 gekend. 13.326 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 1 Staatsbladakte verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

DRF CONSTRUCT werd opgericht op 10 maart 2021 als BV.1 Het balanstotaal steeg van € 67.707 in 2022 tot € 194.159 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-10-2026
2025
24-10
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
31-03
Financieel Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 27.240 ▲112%
Bedrijfsresultaat € 42.426, nettoresultaat € 27.240, beide een record.
2023
02-10
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
31-03
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 12.823 ▼33,2%
Nettoresultaat zakt naar € 12.823, het laagste van de reeks; herstel start het jaar erna.
2022
03-11
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema · 3 dagen te laat
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
0 van 1 akte gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 1 Staatsblad-akte van deze onderneming. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht10-03-2021
Boekjaareinde31-03
Activiteiten, NACEBEL 2025
41001Algemene bouw van residentiële gebouwen
43990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.
81220Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0764867665
Ook 9925:BE0764867665
Ingeschreven 29-12-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 12 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Controleer de inhoudingsplicht Betaalt u deze onderneming voor bouw- of schoonmaakwerk, ga dan voor elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden, met ondernemingsnummer 0764.867.665

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Aalst · 1 vestigingseenheid sinds 2021
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
152 m²
Gebouwvoetafdruk
74 m²
Volume, LiDAR
466 m³
Perceel 41014A1142/00R000, Vlaanderen · hoogste gebouw 10,0 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
DRF CONSTRUCT
Ronsevaalstraat 19, 9320 AalstZagen en schaven van hout
sinds 2021vestigingsnr. 2.314.757.025
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
41014A1142/00R000 Vlaanderen 152 m² 1 · 74 m² 10,0 m · 2
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.