DRACULA BAITS
Open faillissementFinancieel · boekjaar 2022, microschema
Jaarrekening 2022 neergelegd, 192 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 8 februari 2024. De termijn liep af op 31 juli 2023, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2022 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2024-00028541.
Jaarrekening 2022 neergelegd op 08-02-2024 PDF alle 7 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2022 is 45% hoger dan in 2021 en het hoogste sinds 2018. Dat is de tweede stijging op rij, na de daling in 2020.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 31-12-2021 |
|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 2 |
| voltijds | 1 |
| deeltijds | 1 |
| in voltijdse equivalenten | 1,4 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 1,4 |
| Met een vast contract | 2 |
Bron: sociale balans in de jaarrekening 2021
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 2.024 | € 7.266 | ▲ 259% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 2.185 | € 3.748 | € 3.748 | € 3.363 | € 2.965 | ▼ 11,8% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 200 | € 348 | ▲ 73,8% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 20.419 | € 20.037 | -€ 20.909 | € 20.775 | € 32.544 | ▲ 56,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 6.742 | -€ 5.630 | -€ 43.279 | € 15.189 | € 21.965 | ▲ 44,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1.997 | € 2.245 | € 1 | - | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 978 | € 775 | ▼ 20,8% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 409 | € 486 | € 549 | € 978 | € 775 | ▼ 20,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 8.330 | -€ 3.871 | -€ 43.827 | € 14.210 | € 21.190 | ▲ 49,1% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 4.023 | € 1.055 | € 54 | - | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 4.307 | -€ 4.925 | -€ 43.881 | € 14.210 | € 21.190 | ▲ 49,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 4.307 | -€ 4.925 | -€ 43.881 | € 14.210 | € 21.190 | ▲ 49,1% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||
| Totaal activa20/58 | € 48.826 | € 41.812 | € 18.527 | € 42.606 | € 35.197 | ▼ 17,4% |
| Vaste activa21/28 | € 8.156 | € 11.501 | € 7.753 | € 4.390 | € 1.240 | ▼ 71,8% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 7.971 | € 11.241 | € 7.493 | € 4.130 | € 1.165 | ▼ 71,8% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 2.422 | € 311 | ▼ 87,2% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 1.709 | € 854 | ▼ 50,0% |
| Financiële vaste activa28 | € 185 | € 260 | € 260 | € 260 | € 75 | ▼ 71,2% |
| Vlottende activa29/58 | € 40.670 | € 30.310 | € 10.774 | € 38.216 | € 33.957 | ▼ 11,1% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | - | € 2.055 | € 2.055 | € 523 | - | - |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 523 | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 36.564 | € 26.381 | € 8.098 | € 36.575 | € 33.337 | ▼ 8,9% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 34.770 | € 27.796 | ▼ 20,1% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 1.806 | € 5.541 | ▲ 207% |
| Liquide middelen54/58 | € 408 | € 29 | - | € 55 | € 3 | ▼ 95,5% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 1.063 | € 618 | ▼ 41,8% |
| Passiva | ||||||
| Totaal passiva10/49 | € 48.826 | € 41.812 | € 18.527 | € 42.606 | € 35.197 | ▼ 17,4% |
| Eigen vermogen10/15 | € 25.653 | € 20.727 | -€ 23.153 | -€ 8.943 | € 12.247 | - |
| Inbreng10/11 | € 12.400 | € 12.400 | - | € 12.400 | € 12.400 | = |
| Reserves13 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 11.393 | € 6.467 | -€ 37.413 | -€ 23.203 | -€ 2.013 | ▲ 91,3% |
| Schulden17/49 | € 23.173 | € 21.084 | € 41.681 | € 51.549 | € 22.950 | ▼ 55,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 23.173 | € 21.084 | € 41.681 | € 51.549 | € 22.950 | ▼ 55,5% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | € 4.983 | € 5.000 | ▲ 0,3% |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | € 4.983 | € 5.000 | ▲ 0,3% |
| Handelsschulden44 | € 11.634 | € 7.669 | - | € 10.461 | € 4.528 | ▼ 56,7% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 10.461 | € 4.528 | ▼ 56,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | - | € 13.422 | - |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | - | € 13.422 | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 36.106 | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 4.307 | -€ 4.925 | -€ 43.881 | € 14.210 | € 21.190 | ▲ 49,1% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 2.185 | € 3.748 | € 3.748 | € 3.363 | € 2.965 | ▼ 11,8% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 6.492 | -€ 1.177 | -€ 40.132 | € 17.573 | € 24.155 | ▲ 37,5% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 7.094 | € 0 | € 0 | € 185 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 378 | - | - | -€ 53 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (7)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2022 | microschema | 08-02-2024 | 2024-00028541 | |
| 31-12-2021 | microschema | 29-12-2022 | 2023-20551200 | |
| 31-12-2020 | microschema | 26-10-2021 | 2021-73400101 | |
| 31-12-2019 | microschema | 03-11-2020 | 2020-68500419 | |
| 31-12-2018 | microschema | 08-10-2019 | 2019-69000551 | |
| 31-12-2017 | microschema | 23-08-2018 | 2018-48700170 | |
| 31-12-2016 | microschema | 25-08-2017 | 2017-49500110 |