DR. W. LANSINK
ActiefSamenvatting
DR. W. LANSINK is actief sinds 2004, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DR. W. LANSINK een eigen vermogen van € 702.965 en een nettoresultaat van € 233.779. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 19% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 47% van de 3.032 ondernemingen in de sector gezondheidszorg (NACE 86, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 09-07-2004 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van huisartspraktijken NACE 86210en 1 andere
- Vestigingseenheid
- 2.258.750.512 3621 Lanaken, sinds 09-07-2004
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 21-11-2025
Bestuur en eigendom
- Lansink WouterusBestuurder · sinds 01-01-2024
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 463.831
- ▼ 21,9%
- Omzet
- ≈ € 900.000
- geschat
- Winst
- € 233.779
- ▼ 30,1%
- Eigen vermogen
- € 702.965
- ▼ 1,6%
- Balanstotaal
- € 1,3 mln
- ▲ 4,8%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatverlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Liquiditeit 3,24, liquide middelen € 313.891Omvang: balanstotaal € 1,3 mlnToon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 86, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 44% van hen, de liquiditeit beter dan bij 54%, de rentabiliteit beter dan bij 48% en de groei beter dan bij 33%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 38 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 86) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als DR. W. LANSINK: activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,3 mln en € 2 mln, opgericht tussen 1994 en 2010.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| DR. W. LANSINK Lanaken | € 1,3 mln | € 0,5 mln |
| HUISARTSENPRAKTIJK POLLARE Ninove | € 1,3 mln | € 0,4 mln |
| Dr. Luc JANSSEN Hasselt | € 1,3 mln | € 0,4 mln |
| DR. DANIEL MÜLLER Bütgenbach | € 1,5 mln | € 0,5 mln |
| Steytelinck 2021 Antwerpen | € 2,0 mln | € 0,4 mln |
| DOKTER EGGERS Malle | € 2,0 mln | € 0,6 mln |
| HUISARTSENPRAKTIJK DR. GHARJESTANI Ravels | € 1,7 mln | € 0,5 mln |
Kerngegevens van DR. W. LANSINK
- Wat is het ondernemingsnummer van DR. W. LANSINK?
- Het ondernemingsnummer van DR. W. LANSINK is 0866.266.220. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0866.266.220.
- Waar is DR. W. LANSINK gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Zonnelaan 3, 3621 Lanaken.Ondernemingsgegevens
- Wat doet DR. W. LANSINK?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210).
- Wat is de rechtsvorm van DR. W. LANSINK?
- De rechtsvorm van DR. W. LANSINK is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
- Wanneer werd DR. W. LANSINK opgericht?
- DR. W. LANSINK werd opgericht op 09-07-2004.
- Is DR. W. LANSINK nog actief?
- Ja, DR. W. LANSINK staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van DR. W. LANSINK?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 900.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 463.831 en van 40 vergelijkbare ondernemingen (NACE 862). Het ligt waarschijnlijk tussen € 600.000 en € 1,4 mln.Financieel
- Maakt DR. W. LANSINK winst?
- In boekjaar 2025 boekte DR. W. LANSINK een winst van € 233.779.
- Waar vind ik de jaarrekening van DR. W. LANSINK?
- DR. W. LANSINK legde 22 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet DR. W. LANSINK de volgende jaarrekening neerleggen?
- DR. W. LANSINK moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.