Dr. Tinneke Claes
ActiefSamenvatting
Dr. Tinneke Claes is actief sinds 2014, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Tinneke Claes een eigen vermogen van € 249.379 en een nettoresultaat van € 73.256. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 10% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 79% van de 20.700 ondernemingen in de sector gezondheidszorg (NACE 86, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 12-11-2014 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van huisartspraktijken NACE 86210
- Vestigingseenheid
- 2.237.922.434 2170 Antwerpen, sinds 14-11-2014
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 26-11-2025
Bestuur en eigendom
- Claes TinneBestuurder
- Deelnemingen
- Aandelen in 1 onderneming Groep Groenendaal
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 114.448
- ▼ 21,8%
- Omzet
- ≈ € 210.000
- geschat
- Winst
- € 73.256
- ▼ 14,1%
- Eigen vermogen
- € 249.379
- ▲ 11,1%
- Balanstotaal
- € 288.095
- ▲ 4,3%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoLiquiditeit 6,70, liquide middelen € 162.343Sector Gezondheidszorg (NACE 86)Eigen vermogen € 249.379 (86,6% van het balanstotaal)Omvang: balanstotaal € 288.095Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 86, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 82% van hen, de liquiditeit beter dan bij 87%, de rentabiliteit beter dan bij 80% en de groei beter dan bij 54%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 43 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 86) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Functiewijziging: CLAES Tinneke Joke Mieke, van statutair zaakvoerder naar statutair bestuurder
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Dr. Tinneke Claes: activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 258.000 en € 286.000, opgericht tussen 2013 en 2016.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Dr. Tinneke Claes Antwerpen | € 288.095 | € 114.448 |
| Dokter Geert Raedts Grobbendonk | € 271.172 | € 116.686 |
| DR. M. NEYRINCK-HUISARTS Hove | € 257.855 | € 106.826 |
| Cabinet Médical Médecine Générale DELCOMMUNE Gerpinnes | € 284.576 | € 121.132 |
| Dr. Lisenka Froyen, huisarts Rotselaar | € 283.062 | € 108.075 |
| MEDIKA Tournai | € 286.369 | € 120.665 |
| Dr. Box Margriet Riemst | € 272.825 | € 106.346 |
Kerngegevens van Dr. Tinneke Claes
- Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Tinneke Claes?
- Het ondernemingsnummer van Dr. Tinneke Claes is 0567.756.935. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0567.756.935.
- Waar is Dr. Tinneke Claes gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Edward Caertsstraat 37, 2180 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Dr. Tinneke Claes?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210).
- Wat is de rechtsvorm van Dr. Tinneke Claes?
- De rechtsvorm van Dr. Tinneke Claes is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Dr. Tinneke Claes opgericht?
- Dr. Tinneke Claes werd opgericht op 12-11-2014.
- Is Dr. Tinneke Claes nog actief?
- Ja, Dr. Tinneke Claes staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Dr. Tinneke Claes?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 210.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 114.448 en van 30 vergelijkbare ondernemingen (NACE 86210). Het ligt waarschijnlijk tussen € 170.000 en € 260.000.Financieel
- Maakt Dr. Tinneke Claes winst?
- In boekjaar 2025 boekte Dr. Tinneke Claes een winst van € 73.256.
- Waar vind ik de jaarrekening van Dr. Tinneke Claes?
- Dr. Tinneke Claes legde 11 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Dr. Tinneke Claes de volgende jaarrekening neerleggen?
- Dr. Tinneke Claes moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.