Ga naar inhoud

DOULIMMO

Actief
BVopgericht 201511 jaar actiefDrève du Vivier 5, 1480 Tubize, BelgiëKBO/BCE: BE 0631.972.519

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 81 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 22 april 2026. De termijn liep af op 31 januari 2026, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00084595.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 22-04-2026 PDF alle 8 neerleggingen

Omzet
≈ € 260.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 220.000 en € 400.000
Totaal activa
€ 417.237▲ 129%
2024 · € 182.409
Nettoresultaat
€ 91.940
2024 · -€ 37.084
Werkkapitaal
-€ 73.452▲ 56,7%
2024 · -€ 169.447
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 7 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 140.183
2025
20182025
Nettoresultaat
€ 91.940
2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 69.780
2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 417.237
▲ 129% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 347.458
▲ 69,8% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 73.452
▲ 56,7% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
16,7%
▲ 28,9pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
0,79
▲ 0,62 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
22,0%
▲ 42,4pp 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2018201920202021202220242025
Bedrijfsresultaat-€ 1.989--€ 1.467▲ 26,3%-€ 498▲ 66,1%-€ 582▼ 17,1%-€ 348▲ 40,3%-€ 35.821-€ 140.183
Nettoresultaat-€ 2.119--€ 1.595▲ 24,7%-€ 637binnen de middelste helft van de sector▲ 60,1%-€ 723binnen de middelste helft van de sector▼ 13,5%-€ 501binnen de middelste helft van de sector▲ 30,7%-€ 37.084onder de middelste helft van de sector-€ 91.940boven de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 18.379-€ 16.784▼ 8,7%€ 16.147binnen de middelste helft van de sector▼ 3,8%€ 15.424binnen de middelste helft van de sector▼ 4,5%€ 14.924binnen de middelste helft van de sector▼ 3,2%-€ 22.161onder de middelste helft van de sector-€ 69.780binnen de middelste helft van de sector
Totaal activa€ 48.793-€ 47.198▼ 3,3%€ 46.561onder de middelste helft van de sector▼ 1,3%€ 45.838onder de middelste helft van de sector▼ 1,6%€ 35.089onder de middelste helft van de sector▼ 23,5%€ 182.409binnen de middelste helft van de sector-€ 417.237binnen de middelste helft van de sector▲ 129%
Schulden€ 30.414-€ 30.414=€ 30.414=€ 30.414=€ 20.165▼ 33,7%€ 204.570-€ 347.458▲ 69,8%
Werkkapitaal€ 18.379-€ 16.784▼ 8,7%€ 16.147binnen de middelste helft van de sector▼ 3,8%€ 15.424binnen de middelste helft van de sector▼ 4,5%€ 14.924binnen de middelste helft van de sector▼ 3,2%-€ 169.447onder de middelste helft van de sector--€ 73.452onder de middelste helft van de sector▲ 56,7%
Solvabiliteit37,7%-35,6%▼ 2,1pp34,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,9pp33,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,0pp42,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 8,9pp-12,1%onder de middelste helft van de sector-16,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 28,9pp
Liquiditeit1,60-1,55▼ 0,051,53binnen de middelste helft van de sector▼ 0,021,51binnen de middelste helft van de sector▼ 0,021,74binnen de middelste helft van de sector▲ 0,230,17onder de middelste helft van de sector-0,79binnen de middelste helft van de sector▲ 0,62
Rendabiliteit (ROA)-4,3%--3,4%▲ 1,0pp-1,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,0pp-1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2pp-1,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,1pp-20,3%onder de middelste helft van de sector-22,0%boven de middelste helft van de sector▲ 42,4pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vastgoedactiviteiten (NACE 68). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een winst van € 140.183, na een verlies van € 35.821 in 2024. Dat is het hoogste resultaat sinds 2020.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 417.237
Vaste activa € 143.232 ▼ 2,8%
Vlottende activa € 274.006 ▲ 680%
Passiva € 417.237
Eigen vermogen € 69.780
Schulden € 347.458
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 83,3%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 144.238▲
2024 · -€ 33.982
Cashflow
€ 95.995▲
2024 · -€ 35.245
Schuldgraad
4,98
ROE
131,8%
Rentedekking
meer dan 100▲
2024 · -87,61
Schulden ≤ 1 jaar
€ 347.458▲
2024 · € 204.570
Belastingen
€ 47.557
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2021202230-06-202430-06-2025
Materiële vaste activa--€ 149.125-
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar--€ 1.839€ 4.055

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 45 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 182.409€ 417.237▲
Vaste activa21/28€ 147.286€ 143.232▼
Materiële vaste activa22/27€ 147.286€ 143.232▼
Terreinen en gebouwen22€ 144.458€ 140.691▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.828€ 2.540▼
Vlottende activa29/58€ 35.123€ 274.006▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 35.034€ 33.553▼
Handelsvorderingen40€ 35.034€ 101▼
Overige vorderingen41-€ 33.452
Liquide middelen54/58€ 89€ 240.453▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 182.409€ 417.237▲
Eigen vermogen10/15-€ 22.161€ 69.780▲
Inbreng10/11€ 6.200-
Buiten kapitaal11€ 6.200-
Andere1109/19€ 6.200-
Reserves13€ 853€ 98.994▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 853-
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 853-
Beschikbare reserves133-€ 98.994
Overgedragen winst (verlies)14-€ 29.214-€ 29.214=
Schulden17/49€ 204.570€ 347.458▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 204.570€ 347.458▲
Handelsschulden44€ 6.211€ 102.114▲
Leveranciers440/4€ 6.211€ 102.114▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 633€ 47.617▲
Belastingen450/3€ 633€ 47.617▲
Overige schulden47/48€ 197.726€ 197.726=
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.839€ 4.055▲
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4€ 22.171-
Andere bedrijfskosten640/8€ 980€ 4.987▲
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 10.831€ 149.225▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 35.821€ 140.183▲
Financiële opbrengsten75/76B-€ 2
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 2
Financiële kosten65/66B€ 1.263€ 688▼
Recurrente financiële kosten65€ 388€ 688▲
Niet-recurrente financiële kosten66B€ 875-
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 37.084€ 139.498▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 47.557
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 37.084€ 91.940▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 37.084€ 91.940▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 29.214€ 62.727▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 7.870-€ 29.214▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2-€ 91.940
Aan de overige reserves6921-€ 91.940

De toelichting bij deze jaarrekening telt 3 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 22-04-2026.

Post2018201920202021202220242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-----€ 1.839€ 4.055▲ 121%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4-----€ 22.171--
Andere bedrijfskosten640/8---€ 348€ 348€ 980€ 4.987▲ 409%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 1.292-€ 755--€ 235--€ 10.831€ 149.225-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 1.989-€ 1.467-€ 498-€ 582-€ 348-€ 35.821€ 140.183-
Financiële opbrengsten75/76B------€ 2-
Recurrente financiële opbrengsten75------€ 2-
Financiële kosten65/66B---€ 140€ 153€ 1.263€ 688▼ 45,6%
Recurrente financiële kosten65€ 130€ 129€ 139€ 140€ 153€ 388€ 688▲ 77,3%
Niet-recurrente financiële kosten66B-----€ 875--
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 2.119-€ 1.595-€ 637-€ 723-€ 501-€ 37.084€ 139.498-
Belastingen op het resultaat67/77------€ 47.557-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.119-€ 1.595-€ 637-€ 723-€ 501-€ 37.084€ 91.940-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 2.119-€ 1.595-€ 637-€ 723-€ 501-€ 37.084€ 91.940-
Post2018201920202021202220242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 48.793€ 47.198€ 46.561€ 45.838€ 35.089€ 182.409€ 417.237▲ 129%
Vaste activa21/28-----€ 147.286€ 143.232▼ 2,8%
Materiële vaste activa22/27-----€ 147.286€ 143.232▼ 2,8%
Terreinen en gebouwen22-----€ 144.458€ 140.691▼ 2,6%
Installaties, machines en uitrusting23-----€ 2.828€ 2.540▼ 10,2%
Vlottende activa29/58€ 48.793€ 47.198€ 46.561€ 45.838€ 35.089€ 35.123€ 274.006▲ 680%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 587€ 82€ 82€ 82-€ 35.034€ 33.553▼ 4,2%
Handelsvorderingen40-----€ 35.034€ 101▼ 99,7%
Overige vorderingen41---€ 82--€ 33.452-
Liquide middelen54/58€ 48.206€ 47.115€ 46.479€ 45.756€ 35.089€ 89€ 240.453▲ 2.710×
Passiva
Totaal passiva10/49€ 48.793€ 47.198€ 46.561€ 45.838€ 35.089€ 182.409€ 417.237▲ 129%
Eigen vermogen10/15€ 18.379€ 16.784€ 16.147€ 15.424€ 14.924-€ 22.161€ 69.780-
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200-€ 6.200€ 6.200€ 6.200--
Buiten kapitaal11---€ 6.200€ 6.200€ 6.200--
Andere1109/19---€ 6.200€ 6.200€ 6.200--
Reserves13€ 853€ 853€ 853€ 853€ 853€ 853€ 98.994▲ 116×
Onbeschikbare reserves130/1---€ 853€ 853€ 853--
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 853€ 853€ 853--
Beschikbare reserves133------€ 98.994-
Overgedragen winst (verlies)14€ 11.326€ 9.731€ 9.094€ 8.371€ 7.870-€ 29.214-€ 29.214=
Schulden17/49€ 30.414€ 30.414€ 30.414€ 30.414€ 20.165€ 204.570€ 347.458▲ 69,8%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 30.414€ 30.414€ 30.414€ 30.414€ 20.165€ 204.570€ 347.458▲ 69,8%
Handelsschulden44----€ 348€ 6.211€ 102.114▲ 16×
Leveranciers440/4----€ 348€ 6.211€ 102.114▲ 16×
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-----€ 633€ 47.617▲ 75×
Belastingen450/3-----€ 633€ 47.617▲ 75×
Overige schulden47/48---€ 30.414€ 19.818€ 197.726€ 197.726=
Post2018201920202021202220242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.119-€ 1.595-€ 637-€ 723-€ 501-€ 37.084€ 91.940-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630-----€ 1.839€ 4.055▲ 121%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 2.119-€ 1.595-€ 637-€ 723-€ 501-€ 35.245€ 95.995-
Investeringen in vaste activa (benadering)------€ 0-
Verandering liquide middelen--€ 1.091-€ 637-€ 723-€ 10.667-€ 240.365-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 5.053 ondernemingen hetzelfde profiel als DOULIMMO nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,6% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
95,8% bestond nog
2,4% stopte op een andere manier
1,6% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van DOULIMMO zelf: 0,5% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 5.053 ondernemingen, geen voorspelling voor DOULIMMO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (8)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 22-04-2026 2026-00084595 PDF
30-06-2024 microschema 04-12-2025 2025-00575873 PDF
31-12-2022 microschema 08-04-2024 2024-00059059 PDF
31-12-2021 microschema 08-12-2022 2022-20536648 PDF
31-12-2020 microschema 23-12-2021 2021-81800432 PDF
31-12-2019 microschema 30-10-2020 2020-66900542 PDF
31-12-2018 microschema 27-09-2019 2019-67700016 PDF
31-12-2017 microschema 04-12-2018 2018-73700335 PDF

Volgende stappen