Ga naar inhoud

Dokter F. Staels

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefDokter Roosensstraat 28 A, 1760 Roosdaal, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.827.775
Samenvatting

Dokter F. Staels is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Dokter F. Staels een eigen vermogen van € 209.534 en een nettoresultaat van € 187.661. De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-08-2024 Normale toestand
Activiteit
De uitoefening van de geneeskunde door de arts-aandeelhouder,richting Pneumologie.Dit alles in naam en voor…Volgens de statuten, 8 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
Vestigingseenheid
2.364.959.671 1760 Roosdaal, sinds 27-08-2024
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 22-10-2024

Bestuur en eigendom

Financiële situatie

99 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 267.957
▲ 715%
Omzet
≈ € 530.000
geschat
Winst
€ 187.661
▲ 844%
Eigen vermogen
€ 209.534
▲ 858%
Balanstotaal
€ 275.403
▲ 170%
Neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 275.403Liquiditeit 3,96, liquide middelen € 128.777Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
99 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 89% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+54
eigen vermogen 76,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 93+56
kortlopende schulden 21,1% · geldmiddelen 46,8%
Rentabiliteit 100+7
rendement op activa 68,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 09-2025: 1,2% 10-2025: 1,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 1,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 1,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 11-2025 01-2026: 1,4%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 1,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 1,5%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 1,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 1,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 1,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 1,8%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 2,4%▲ +0,6 procentpunt tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,1%▼ -2,3 procentpunten tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 20.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder voorgeschiedenis
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,96 (1,16 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 21,1% en de geldmiddelen 46,8% van het balanstotaal. Van het actief is 23,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 81% van hen, de liquiditeit beter dan bij 84%, de rentabiliteit beter dan bij 90% en de groei beter dan bij 99%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 275.403
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 3,96, liquide middelen € 128.777
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
38 dagen voor de termijn
2024
37 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 38 dagen voor de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 19.873 naar € 187.661 ▲ 844% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 2.000 · Benoeming: STAELS Frederik Johan Jozef Hendrik (statutair bestuurder)
Alle 5 gebeurtenissen

Kerngegevens van Dokter F. Staels

Wat is het ondernemingsnummer van Dokter F. Staels?
Het ondernemingsnummer van Dokter F. Staels is 1012.827.775. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1012.827.775.
Waar is Dokter F. Staels gevestigd?
De zetel is gevestigd op Dokter Roosensstraat 28 A, 1760 Roosdaal.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Dokter F. Staels?
De rechtsvorm van Dokter F. Staels is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Dokter F. Staels opgericht?
Dokter F. Staels werd opgericht op 27-08-2024.
Is Dokter F. Staels nog actief?
Ja, Dokter F. Staels staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Dokter F. Staels?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 530.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 267.957 en van 883 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 370.000 en € 780.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt Dokter F. Staels winst?
In boekjaar 2025 boekte Dokter F. Staels een winst van € 187.661.
Waar vind ik de jaarrekening van Dokter F. Staels?
Dokter F. Staels legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Dokter F. Staels de volgende jaarrekening neerleggen?
Dokter F. Staels moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.