Ga naar inhoud

Docinside

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefBovenstraat(LIN) 45, 3210 Lubbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0747.833.079
Samenvatting

Docinside is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 3.000 en een nettoresultaat van € 162.764. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 52% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 6% van 20.358 sectorgenoten (NACE 86, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van medisch specialisten
NACE 86220
1 vestiging
Schaal
€ 174.270balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 3.000
Winst
€ 162.764
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 113 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 88verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenEigen vermogen € 3.000 (1,7% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Liquiditeit 0,84, liquide middelen € 69.847Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 28% van de sectorgenoten (NACE 86, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 27-25
eigen vermogen 1,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50-3
kortlopende schulden 98,3% · geldmiddelen 40,1%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 93,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (24.054 ondernemingen, NACE 86, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,1%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 86, micro): beter dan 7% op solvabiliteit, 20% op liquiditeit, 80% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 0,84, liquide middelen € 69.847
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 3.000 (1,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 20358 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 20358 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-04-2026, 113 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
113 dagen vroeg
2024
55 dagen vroeg
2023
110 dagen vroeg
2022
33 dagen vroeg
2021
31 dagen vroeg
2020
29 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 62 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 86) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 54 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 173.269 ▲14,5%

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 3.000▼ 94,1%
2024 · € 50.500
Totaal activa
€ 174.270▼ 5,6%
2024 · € 184.550
Nettoresultaat
€ 162.764▼ 6,1%
2024 · € 173.269
Werkkapitaal
-€ 27.553
2024 · € 6.475
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 5% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 211.301 2025 Nettoresultaat€ 162.764 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 86, Gezondheidszorg: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 145.297-€ 187.941▲ 29,3%€ 172.479▼ 8,2%€ 207.710▲ 20,4%€ 222.521▲ 7,1%€ 211.301▼ 5,0%
Nettoresultaat€ 113.821boven de middelste helft van de sector-€ 145.587boven de middelste helft van de sector▲ 27,9%€ 135.238boven de middelste helft van de sector▼ 7,1%€ 151.392boven de middelste helft van de sector▲ 11,9%€ 173.269boven de middelste helft van de sector▲ 14,5%€ 162.764boven de middelste helft van de sector▼ 6,1%
Eigen vermogen€ 116.051binnen de middelste helft van de sector-€ 253.138binnen de middelste helft van de sector▲ 118%€ 375.875binnen de middelste helft van de sector▲ 48,5%€ 54.392binnen de middelste helft van de sector▼ 85,5%€ 50.500binnen de middelste helft van de sector▼ 7,2%€ 3.000onder de middelste helft van de sector▼ 94,1%
Totaal activa€ 149.127binnen de middelste helft van de sector-€ 329.024binnen de middelste helft van de sector▲ 121%€ 427.818binnen de middelste helft van de sector▲ 30,0%€ 161.134binnen de middelste helft van de sector▼ 62,3%€ 184.550binnen de middelste helft van de sector▲ 14,5%€ 174.270binnen de middelste helft van de sector▼ 5,6%
Schulden€ 33.076-€ 75.887▲ 129%€ 51.943▼ 31,6%€ 106.742▲ 105%€ 134.050▲ 25,6%€ 171.270▲ 27,8%
Werkkapitaal€ 114.608binnen de middelste helft van de sector-€ 252.070binnen de middelste helft van de sector▲ 120%€ 375.544boven de middelste helft van de sector▲ 49,0%-€ 2.431onder de middelste helft van de sector€ 6.475onder de middelste helft van de sector-€ 27.553onder de middelste helft van de sector
Solvabiliteit77,8%binnen de middelste helft van de sector-76,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,9pp87,9%boven de middelste helft van de sector▲ 10,9pp33,8%onder de middelste helft van de sector▼ 54,1pp27,4%onder de middelste helft van de sector▼ 6,4pp1,7%onder de middelste helft van de sector▼ 25,6pp
Liquiditeit4,47binnen de middelste helft van de sector-4,32binnen de middelste helft van de sector▼ 0,148,28boven de middelste helft van de sector▲ 3,960,98onder de middelste helft van de sector▼ 7,301,05onder de middelste helft van de sector▲ 0,070,84onder de middelste helft van de sector▼ 0,21
Rendabiliteit (ROA)76,3%boven de middelste helft van de sector-44,2%boven de middelste helft van de sector▼ 32,1pp31,6%boven de middelste helft van de sector▼ 12,6pp94,0%boven de middelste helft van de sector▲ 62,3pp93,9%boven de middelste helft van de sector▼ 0,1pp93,4%boven de middelste helft van de sector▼ 0,5pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 86, Gezondheidszorg: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 174.270
Vaste activa € 30.553 ▼ 30,6%
Vlottende activa € 143.717 ▲ 2,3%
Passiva € 174.270
Eigen vermogen € 3.000 ▼ 94,1%
Schulden € 171.270 ▲ 27,8%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 72,6% naar 98,3%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 224.773▼
2024 · € 235.994
Cashflow
€ 176.237▼
2024 · € 186.741
Schuldgraad
57,09▲
2024 · 2,65
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 171.270▲
2024 · € 134.050
Belastingen
€ 48.361▼
2024 · € 51.668
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 174.270, eigen vermogen € 3.000).
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 2.153 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,7% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,1% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit onder 10%
  • winst van 5% van de balans of meer
1,7% ging failliet
2,2% stopte op een andere manier
96,1% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,1% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 2.153 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 37 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 184.550€ 174.270▼
Vaste activa21/28€ 44.025€ 30.553▼
Materiële vaste activa22/27€ 44.025€ 30.553▼
Meubilair en rollend materieel24€ 44.025€ 30.553▼
Vlottende activa29/58€ 140.525€ 143.717▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 3.332€ 39▼
Overige vorderingen41€ 3.332€ 39▼
Liquide middelen54/58€ 61.987€ 69.847▲
Overlopende rekeningen490/1€ 75.206€ 73.830▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 184.550€ 174.270▼
Eigen vermogen10/15€ 50.500€ 3.000▼
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 47.500-
Beschikbare reserves133€ 47.500-
Schulden17/49€ 134.050€ 171.270▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 134.050€ 171.270▲
Handelsschulden44€ 2.037€ 2.223▲
Leveranciers440/4€ 2.037€ 2.223▲
Overige schulden47/48€ 132.013€ 169.047▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 13.472€ 13.472=
Andere bedrijfskosten640/8€ 451€ 663▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 236.445€ 225.436▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 222.521€ 211.301▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 2.543-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2.543-
Financiële kosten65/66B€ 127€ 176▲
Recurrente financiële kosten65€ 127€ 176▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 224.937€ 211.125▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 51.668€ 48.361▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 173.269€ 162.764▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 173.269€ 162.764▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 173.269€ 162.764▼
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 51.392€ 47.500▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 47.500-
Aan de overige reserves6921€ 47.500-
Uit te keren winst694/7€ 177.161€ 210.264▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 177.161€ 210.264▲

De toelichting bij deze jaarrekening (4 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 57€ 375€ 375€ 9.864€ 13.472€ 13.472=
Andere bedrijfskosten640/8-€ 55€ 57€ 448€ 451€ 663▲ 46,9%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 145.444€ 188.371€ 172.911€ 218.022€ 236.445€ 225.436▼ 4,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 145.297€ 187.941€ 172.479€ 207.710€ 222.521€ 211.301▼ 5,0%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 230€ 2.195€ 3.292€ 2.543--
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 230€ 2.195€ 3.292€ 2.543--
Financiële kosten65/66B-€ 76€ 98€ 11.658€ 127€ 176▲ 38,1%
Recurrente financiële kosten65€ 14€ 76€ 98€ 11.658€ 127€ 176▲ 38,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 145.283€ 188.095€ 174.576€ 199.343€ 224.937€ 211.125▼ 6,1%
Belastingen op het resultaat67/77€ 31.462€ 42.508€ 39.338€ 47.951€ 51.668€ 48.361▼ 6,4%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 113.821€ 145.587€ 135.238€ 151.392€ 173.269€ 162.764▼ 6,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 113.821€ 145.587€ 135.238€ 151.392€ 173.269€ 162.764▼ 6,1%
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 149.127€ 329.024€ 427.818€ 161.134€ 184.550€ 174.270▼ 5,6%
Vaste activa21/28€ 1.443€ 1.068€ 693€ 57.498€ 44.025€ 30.553▼ 30,6%
Materiële vaste activa22/27€ 1.443€ 1.068€ 693€ 57.498€ 44.025€ 30.553▼ 30,6%
Meubilair en rollend materieel24-€ 1.068€ 693€ 57.498€ 44.025€ 30.553▼ 30,6%
Vlottende activa29/58€ 147.684€ 327.957€ 427.126€ 103.636€ 140.525€ 143.717▲ 2,3%
Vorderingen op meer dan één jaar29--€ 235.000----
Overige vorderingen291--€ 235.000----
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 1.602--€ 3.332€ 39▼ 98,8%
Overige vorderingen41-€ 1.602--€ 3.332€ 39▼ 98,8%
Geldbeleggingen50/53-€ 60.263€ 117.063€ 22.802---
Liquide middelen54/58€ 87.758€ 201.655€ 14.420€ 4.158€ 61.987€ 69.847▲ 12,7%
Overlopende rekeningen490/1-€ 64.437€ 60.643€ 76.676€ 75.206€ 73.830▼ 1,8%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 149.127€ 329.024€ 427.818€ 161.134€ 184.550€ 174.270▼ 5,6%
Eigen vermogen10/15€ 116.051€ 253.138€ 375.875€ 54.392€ 50.500€ 3.000▼ 94,1%
Inbreng10/11-€ 3.000€ 3.000€ 3.000€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 113.051€ 250.138€ 372.875€ 51.392€ 47.500--
Beschikbare reserves133-€ 250.138€ 372.875€ 51.392€ 47.500--
Schulden17/49€ 33.076€ 75.887€ 51.943€ 106.742€ 134.050€ 171.270▲ 27,8%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 33.076€ 75.887€ 51.582€ 106.067€ 134.050€ 171.270▲ 27,8%
Handelsschulden44€ 1.060€ 1.316€ 77€ 538€ 2.037€ 2.223▲ 9,2%
Leveranciers440/4-€ 1.316€ 77€ 538€ 2.037€ 2.223▲ 9,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 73.970€ 38.714€ 2.869---
Belastingen450/3-€ 73.970€ 38.714€ 2.869---
Overige schulden47/48-€ 600€ 12.791€ 102.660€ 132.013€ 169.047▲ 28,1%
Overlopende rekeningen492/3--€ 361€ 675---
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 113.821€ 145.587€ 135.238€ 151.392€ 173.269€ 162.764▼ 6,1%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 57€ 375€ 375€ 9.864€ 13.472€ 13.472=
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 113.878€ 145.962€ 135.613€ 161.256€ 186.741€ 176.237▼ 5,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0-€ 66.669€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 113.897-€ 187.235-€ 10.262€ 57.828€ 7.861▼ 86,4%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 09-04-2026 2026-00075479
31-12-2024 microschema 06-06-2025 2025-00123216
31-12-2023 microschema 12-04-2024 2024-00061832
31-12-2022 microschema 28-06-2023 2023-00167616
31-12-2021 microschema 30-06-2022 2022-20130833
31-12-2020 microschema 02-07-2021 2021-31900287

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 16.566 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van medisch specialisten (NACE 86220) zijn de cijfers van 8.105 gekend. 1.246 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 3 Staatsbladakten verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

Op 3 juni 2020 werd Docinside opgericht als BV.1 Het balanstotaal ging van € 149.127 in 2020 naar € 174.270 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2020 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
09-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2025
06-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
2024
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 173.269 ▲14,5%
Bedrijfsresultaat € 222.521, nettoresultaat € 173.269, beide een record.
12-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
2023
28-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema
2022
30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
2021
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 253.138 ▲118%
Winst in elk boekjaar sinds 2020 bouwt het eigen vermogen op tot € 253.138.
02-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · microschema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
0 van 3 akten gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 3 Staatsblad-akten van deze onderneming. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht03-06-2020
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
86220Activiteiten van medisch specialisten
77225Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieel
77330Verhuur en lease van kantoormachines, inclusief computers
86995Activiteiten op het gebied van voeding
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0747833079
Ook 9925:BE0747833079
Ingeschreven 12-11-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 14 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Lubbeek · 1 vestigingseenheid sinds 2020
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
1.199 m²
Gebouwvoetafdruk
98 m²
Volume, LiDAR
607 m³
Perceel 24063B0090/00H003, Vlaanderen · hoogste gebouw 10,3 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
Docinside
Bovenstraat(LIN) 45, 3210 LubbeekActiviteiten van medisch specialisten
sinds 2020vestigingsnr. 2.304.372.877
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
24063B0090/00H003 Vlaanderen 1.199 m² 1 · 98 m² 10,3 m · 2
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.