DIRMA
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van DIRMA binnen 12 maanden is 3,0% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had DIRMA een negatief eigen vermogen (-€ 177.270). Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±0,2% per jaar). De onderneming is actief sinds 1991, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 18-04-1991 Normale toestand
- Activiteit
- Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren;Volgens de statuten, 9 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Vestigingseenheid
- 2.053.369.244 2910 Essen, sinds 04-07-1991
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- VAN GASSEN DirkZaakvoerder
- VAN GASSEN Dirk74 aandelenakte van 06-10-2026
- VAN GASSEN Matthias1 aandeelakte van 06-10-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 3,0%
- Eigen vermogen
- -€ 177.270
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Signalenverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2017 (neergelegd op 20-07-2018)Verlies € 25.731 (boekjaar 2017)Jaarrekening 2025 31 dagen te laat neergelegdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2.164Opgericht in 1991Toon onderbouwing
Faillissementskans
Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen voor het einde van de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2023 lag op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 40% van alle neerleggingen was te laat.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00459532.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 33 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2023 is een verlies van € 313, groter dan het verlies van € 297 in 2022. Dat is het laagste resultaat sinds 2020.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 291 | € 297 | € 313 | - | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 787 | -€ 280 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
| Recurrente financiële kosten65 | € 52 | € 131 | - | - | - | - | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 840 | -€ 412 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 840 | -€ 412 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 840 | -€ 412 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Passiva | ||||||||
| Eigen vermogen10/15 | -€ 175.672 | -€ 176.084 | -€ 176.369 | -€ 176.660 | -€ 176.957 | -€ 177.270 | -€ 177.270 | - |
| Inbreng10/11 | € 18.592 | € 18.592 | - | € 18.592 | € 18.592 | € 18.592 | € 18.592 | - |
| Reserves13 | € 46.712 | € 46.712 | € 46.712 | € 46.712 | € 46.712 | € 46.712 | € 46.712 | - |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 908 | € 908 | € 908 | € 908 | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 908 | € 908 | € 908 | € 908 | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 45.804 | € 45.804 | € 45.804 | € 45.804 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 240.977 | -€ 241.388 | -€ 241.674 | -€ 241.965 | -€ 242.261 | -€ 242.575 | -€ 242.575 | - |
| Schulden17/49 | € 175.672 | € 176.084 | € 176.369 | € 176.660 | € 176.957 | € 177.270 | € 177.270 | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 175.672 | € 176.084 | € 176.369 | € 176.660 | € 176.957 | € 177.270 | € 177.270 | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 176.660 | € 176.957 | € 177.270 | € 177.270 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 840 | -€ 412 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 840 | -€ 412 | -€ 285 | -€ 291 | -€ 297 | -€ 313 | - | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 33 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 31-08-2026 | 2026-00459532 | |
| 31-12-2023 | microschema | 24-06-2024 | 2024-00152381 | |
| 31-12-2022 | microschema | 20-06-2023 | 2023-00137849 | |
| 31-12-2021 | microschema | 14-06-2022 | 2022-20060784 | |
| 31-12-2020 | microschema | 02-07-2021 | 2021-29000263 | |
| 31-12-2019 | microschema | 30-06-2020 | 2020-22400305 | |
| 31-12-2018 | microschema | 28-06-2019 | 2019-23900141 | |
| 31-12-2017 | microschema | 18-07-2018 | 2018-33900395 | |
| 31-12-2016 | microschema | 24-07-2017 | 2017-33800244 | |
| 31-12-2015 | verkort schema | 22-06-2016 | 2016-19900220 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- VAN GASSEN Dirk 74 aandelen
- VAN GASSEN Matthias 1 aandeel
Kapitaalverrichtingen
- 06-10-2026 Omgezet in beschikbaar eigen vermogen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- mandaat liep al vóór de eerste vermelding
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| VAN GASSEN Dirk |
|
| Arnold Hubert |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Minstens 1 bestuurder
Statuten, akte van 06-10-2026
Netwerk & groep
DIRMA deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
2 andere ondernemingenVerbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van DIRMA. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
06-10
Staatsblad-akte
Naamswijziging van BAKKERIJ H. ARNOLD naar DIRMABenoeming: VAN GASSEN Dirk (niet-statutair zaakvoerder) · “Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; Algemeen advies en dienstverlening…” · Omzetting rechtsvorm: van BV naar VOF7 punten ▸
- Algemene vergadering, 23-09-2026
- Naamswijziging, DIRMA
- Omzetting rechtsvorm, van BV naar VOF
- VAN GASSEN Dirk bezit 74 aandelen
- VAN GASSEN Matthias bezit 1 aandeel
- Benoeming bestuurder, VAN GASSEN Dirk (niet-statutair zaakvoerder)
- Volmacht, Eric De Bie
- De akte bevat nog 15 andere punten.
23-09
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Essen naar Ekeren-AntwerpenNieuwe zetel: Ferdinand Pauwelsstraat 12, 2180 Ekeren-Antwerpen · Vorige zetel: Hendrik Consciencelaan 10, 2910 Essen · Ontslag: Arnold Hubert (bestuurder)5 punten ▸
- Algemene vergadering, 30-06-2024
- Ontslag bestuurder, Arnold Hubert (bestuurder)
- Kwijting bestuurder, Arnold Hubert (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Van Gassen Dirk (bestuurder)
- Zetelverplaatsing, Ferdinand Pauwelsstraat 12, 2180 Ekeren-Antwerpen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
1 vroegere zetel
- Hendrik Consciencelaan 10, 2910 Essen tot de akte van 23-09-2024
Activiteiten
9 activiteiten
- Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren;
- Algemeen advies en dienstverlening aan bedrijven en particulieren;
- Dienstverlening en advies inzake sociale wetgeving, meer bepaald het voeren van de loonadministratie van werknemers, bestuurders, aandeelhouders en vennoten;
- Managementactiviteiten van holdings, evenals het tussenkomen in het dagelijks bestuur en vertegenwoordiging van bedrijven;
- Groot en kleinhandel in alle mogelijke goederen;
- Tussenpersoon in de handel:
- Alle mogelijke dienstverlening zowel aan particulieren als aan ondernemingen:
- Alle activiteiten in de bouwsector, vooral gericht op renovatie;
- Het onderhouden, aanleggen en ontwerpen van tuinen.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 11364F0090/00X005 | Vlaanderen | 1.151 m² | 1 · 441 m² | 13,4 m · 3 |
| 11016A0066/00K000 | Vlaanderen | 661 m² | 1 · 331 m² | 10,8 m · 2 |