Ga naar inhoud

DIGITAL MOTOR CENTER

Actief
BVBAopgericht 200323 jaar actiefHalfweg 35, 2450 Meerhout, BelgiëKBO/BCE: BE 0480.153.760
Samenvatting

DIGITAL MOTOR CENTER is actief sinds 2003 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 29.380) en een nettoresultaat van € 3.643. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 6,3% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 3.353 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’s
NACE 62100
4de oudste bedrijf in Meerhout, sector Telecom en IT1 vestiging
Schaal
€ 4.102balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 29.380
Winst
€ 3.643
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen vroeg0 van 5 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 29.380verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 4.102Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Liquiditeit 0,08, liquide middelen € 1.756Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -716,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 816,2% · geldmiddelen 42,8%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 88,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.877 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,8% 12-2024: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 27% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 57% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 4.102
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 29.380
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,08, liquide middelen € 1.756
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 5% van 3353 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 3353 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 5%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 03-07-2026, 28 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen vroeg
2024
28 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
32 dagen vroeg
2021
31 dagen te laat
2020
46 dagen vroeg
2019
29 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 56 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
21-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Terug winstgevendnetto € 3.643
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 29.380 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 46,7% · 3.353 bedrijven -716,2% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 4.102 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 4.102
Winst
€ 3.643
Solvabiliteit
-716,2%
Balanstotaal▼ 15,4%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
26
Sinds
2004
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 24-04-2024Oprichting · Oprichter
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’sNACE 62100
Opgericht
06-05-2003
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.