Ga naar inhoud

Dierenartsen Malpertuus

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefLeenstraat(HEU) 2, 9070 Destelbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0745.994.237
Samenvatting

Dierenartsen Malpertuus is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 2.051 en een nettoresultaat van € 65.105. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 308 sectorgenoten (NACE 75, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Veterinaire diensten
NACE 75000
1 vestiging
Schaal
€ 225.506balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 2.051
Winst
€ 65.105
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
89 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Grootste aandeelhouder
DIERENARTS KATLIEN RASQUIN · 20%
Jaarrekening 2025 73 dagen te laat neergelegd1 van 3 akten samengevat
Waarom 89verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 73 dagen te laat neergelegd; 2 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector NACE 75Liquiditeit 1,65, liquide middelen € 134.307Omvang: balanstotaal € 225.506Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
89 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 42% van de sectorgenoten (NACE 75, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 26=
eigen vermogen 0,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 68+17
kortlopende schulden 60,6% · geldmiddelen 59,6%
Rentabiliteit 100+33
rendement op activa 28,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (1.962 ondernemingen, NACE 75, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 75, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit, 88% op rentabiliteit en 21% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector NACE 75
KBO
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 73 dagen te laat neergelegd; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 1,65, liquide middelen € 134.307
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 225.506
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 308 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 308 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 73 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 12-10-2026, 73 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
73 dagen te laat
2024
88 dagen te laat
2023
33 dagen vroeg
2022
62 dagen vroeg
2021
80 dagen vroeg
2020
88 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 75) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 105 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Ontslagen: Maximiliaan (Marcel) Reijers (bestuurder) en…Benoemingen: Pieter Vanacker (bestuurder) en…
  3. Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 65.105 ▲180%

Opvallend

  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 02-09-2026 · 2 in functie 2 nieuw · 2 vertrokken Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 8% op eigen vermogensectormediaan € 175.752 · 308 bedrijven € 2.051 Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 73 dagen Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 65.105 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 225.506
Winst
€ 65.105
Solvabiliteit
0,9%
Balanstotaal▲ 14,2%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Grootste aandeelhouder
DIERENARTS KATLIEN RASQUIN · 20%
  • Joris De SwertBestuurder
  • Pieter VanackerBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 27-10-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 28-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 30-05-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Veterinaire dienstenNACE 75000
Opgericht
15-04-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Dierenartsen Malpertuus

Wat is het ondernemingsnummer van Dierenartsen Malpertuus?
0745.994.237. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0745.994.237.
Waar is Dierenartsen Malpertuus gevestigd?
De zetel is gevestigd op Leenstraat(HEU) 2, 9070 Destelbergen.Ondernemingsgegevens
Wat doet Dierenartsen Malpertuus?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is veterinaire diensten (NACE 75000).
Wat is de rechtsvorm van Dierenartsen Malpertuus?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Dierenartsen Malpertuus opgericht?
Op 15-04-2020.
Is Dierenartsen Malpertuus nog actief?
Ja, Dierenartsen Malpertuus staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Dierenartsen Malpertuus?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt Dierenartsen Malpertuus winst?
In boekjaar 2025 boekte Dierenartsen Malpertuus een winst van € 65.105.
Waar vind ik de jaarrekening van Dierenartsen Malpertuus?
Dierenartsen Malpertuus legde 6 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Dierenartsen Malpertuus de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van Dierenartsen Malpertuus

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.