Ga naar inhoud

DEVOS AGRO

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefEugeen Coolsstraat 66, 3460 Bekkevoort, BelgiëKBO/BCE: BE 1006.914.438
Samenvatting

DEVOS AGRO is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 25.974 en een nettoresultaat van € 974. De solvabiliteit is beter dan 10% van 2.042 sectorgenoten (NACE 01, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Eigen vermogen
€ 25.974
Totaal activa
€ 2,5 mln
Nettoresultaat
€ 974
Werkkapitaal
-€ 2,1 mln

Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort schema vereist die niet.

Balanssamenstelling
Activa € 2,5 mln
Vaste activa € 2,2 mln
Vlottende activa € 357.571
Passiva € 2,5 mln
Eigen vermogen € 25.974
Schulden € 2,5 mln
Schulden financieren 99,0% van het balanstotaal.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
EBITDA
€ 848.994
Cashflow
€ 764.152
Liquiditeit
0,14
Snelle liquiditeit
0,08
Schuldgraad
96,51
ROE
3,8%
ROA
0,0%
Rentedekking
10,04
Schulden ≤ 1 jaar
€ 2,5 mln
Belastingen
€ 244
Personeelskosten
€ 315.000

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 1.514 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 2,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95,8% nog.

  • Klein
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit onder 10%
  • winst onder 5% van de balans
2,4% ging failliet
1,5% stopte op een andere manier
95,8% bestaat nog

Van nog 0,3% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,2% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.472 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 1.514 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 41 posten
Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,5 mln
Vaste activa21/28€ 2,2 mln
Materiële vaste activa22/27€ 2,2 mln
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,9 mln
Meubilair en rollend materieel24€ 1,3 mln
Vlottende activa29/58€ 0,4 mln
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,1 mln
Voorraden30/36€ 0,1 mln
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,2 mln
Handelsvorderingen40€ 0,2 mln
Liquide middelen54/58€ 0,02 mln
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,5 mln
Eigen vermogen10/15€ 0,03 mln
Inbreng10/11€ 0,03 mln
Reserves13€ 0,001 mln
Beschikbare reserves133€ 0,001 mln
Schulden17/49€ 2,5 mln
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 2,5 mln
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,08 mln
Handelsschulden44€ 0,04 mln
Leveranciers440/4€ 0,04 mln
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,02 mln
Belastingen450/3€ 0,02 mln
Overige schulden47/48€ 2,3 mln
Overlopende rekeningen492/3€ 0,02 mln
Resultaat Code2025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,3 mln
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,8 mln
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,2 mln
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,09 mln
Financiële opbrengsten75/76B€ 1
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1
Financiële kosten65/66B€ 0,08 mln
Recurrente financiële kosten65€ 0,08 mln
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,001 mln
Belastingen op het resultaat67/77€ 244
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,001 mln
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,001 mln
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,001 mln
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,001 mln
Aan de overige reserves6921€ 0,001 mln

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,3 mln
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,8 mln
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,2 mln
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,09 mln
Financiële opbrengsten75/76B€ 1
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1
Financiële kosten65/66B€ 0,08 mln
Recurrente financiële kosten65€ 0,08 mln
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,001 mln
Belastingen op het resultaat67/77€ 244
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,001 mln
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,001 mln
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,5 mln
Vaste activa21/28€ 2,2 mln
Materiële vaste activa22/27€ 2,2 mln
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,9 mln
Meubilair en rollend materieel24€ 1,3 mln
Vlottende activa29/58€ 0,4 mln
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,1 mln
Voorraden30/36€ 0,1 mln
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,2 mln
Handelsvorderingen40€ 0,2 mln
Liquide middelen54/58€ 0,02 mln
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,5 mln
Eigen vermogen10/15€ 0,03 mln
Inbreng10/11€ 0,03 mln
Reserves13€ 0,001 mln
Beschikbare reserves133€ 0,001 mln
Schulden17/49€ 2,5 mln
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 2,5 mln
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,08 mln
Handelsschulden44€ 0,04 mln
Leveranciers440/4€ 0,04 mln
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,02 mln
Belastingen450/3€ 0,02 mln
Overige schulden47/48€ 2,3 mln
Overlopende rekeningen492/3€ 0,02 mln
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 974
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 763.177
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 764.152

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 15-07-2026 2026-00302118

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 4.635 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen (NACE 01610) zijn de cijfers van 1.373 gekend. 793 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.