DENDERMONDSE DAKWERKEN
ActiefSamenvatting
DENDERMONDSE DAKWERKEN is actief sinds 1983, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DENDERMONDSE DAKWERKEN een eigen vermogen van € 320.705 en een nettoresultaat van € 37.181. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 8,8% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 66% van de 34.954 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 19-12-1983 Normale toestand
- Activiteit
- Dakwerkzaamheden NACE 43410en 1 andere
- Vestigingseenheid
- 2.024.047.629 9200 Dendermonde, sinds 02-01-1984
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 27-03-2025
Bestuur en eigendom
- Hermans TomZaakvoerder · sinds 09-10-2023
- INZÉ ClaudineBestuurder · sinds 09-10-2023
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 147.240
- ▼ 7,7%
- Omzet
- ≈ € 480.000
- geschat
- Winst
- € 37.181
- ▼ 2,0%
- Eigen vermogen
- € 320.705
- ▲ 2,3%
- Balanstotaal
- € 526.918
- ▼ 9,2%
- Werknemers op 31-12-2025
- 1
- ▼ 50,0%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Liquiditeit 1,46, liquide middelen € 21.247verlaagt risicoOpgericht in 1983Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 16-07-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 66% van hen, de liquiditeit beter dan bij 50%, de rentabiliteit beter dan bij 54% en de groei beter dan bij 41%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: Meer eigen vermogen dan 91% van de sector gespecialiseerde bouwsectormediaan € 57.775 · 34.966 ondernemingen € 320.705 Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
- Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 37.181 8 jaar Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte 3 bestuurders benoemd, 5 ontslagnemende bestuurdersFunctiewijziging: INZÉ Claudine, van niet-statutair zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder · Ontslagen: HERMANS Luc (statutair zaakvoerder) en Hermans Tom (statutair zaakvoerder) · Benoeming: Hermans Tom (statutair zaakvoerder)
- · Staatsblad-akte Ontslag: Luc Hermans (bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als DENDERMONDSE DAKWERKEN: dakwerkzaamheden (NACE 43410). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 472.000 en € 599.000, opgericht tussen 1978 en 1992.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| DENDERMONDSE DAKWERKEN Dendermonde | € 526.918 | € 147.240 |
| DAKFORM Deinze | € 598.721 | € 155.603 |
| ONDERNEMINGEN CICERO (WALCI) Elsene | € 582.562 | € 147.853 |
| DAKWERKEN VAN LOO Heist-op-den-Berg | € 515.247 | € 166.508 |
| LOGGHE MARTIN Torhout | € 496.974 | € 177.662 |
| Franck et Fils Blégny | € 513.461 | € 152.284 |
| Entreprises MARCHAND Braine-l'Alleud | € 472.353 | € 127.413 |
Kerngegevens van DENDERMONDSE DAKWERKEN
- Wat is het ondernemingsnummer van DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- Het ondernemingsnummer van DENDERMONDSE DAKWERKEN is 0425.283.830. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0425.283.830.
- Waar is DENDERMONDSE DAKWERKEN gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Industrieweg 5A, 9200 Dendermonde.Ondernemingsgegevens
- Wat doet DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is dakwerkzaamheden (NACE 43410).
- Wat is de rechtsvorm van DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- De rechtsvorm van DENDERMONDSE DAKWERKEN is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd DENDERMONDSE DAKWERKEN opgericht?
- DENDERMONDSE DAKWERKEN werd opgericht op 19-12-1983.
- Is DENDERMONDSE DAKWERKEN nog actief?
- Ja, DENDERMONDSE DAKWERKEN staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- DENDERMONDSE DAKWERKEN had in boekjaar 2025 gemiddeld 1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 480.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 147.240 en van 235 vergelijkbare ondernemingen (NACE 43). Het ligt waarschijnlijk tussen € 370.000 en € 680.000.
- Maakt DENDERMONDSE DAKWERKEN winst?
- In boekjaar 2025 boekte DENDERMONDSE DAKWERKEN een winst van € 37.181.
- Waar vind ik de jaarrekening van DENDERMONDSE DAKWERKEN?
- DENDERMONDSE DAKWERKEN legde 42 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet DENDERMONDSE DAKWERKEN de volgende jaarrekening neerleggen?
- DENDERMONDSE DAKWERKEN moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.