Ga naar inhoud

Delta Towards Excellence

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefKouterstraat 116, 3090 Overijse, BelgiëKBO/BCE: BE 1025.947.719
Samenvatting

Delta Towards Excellence is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 16.157 en een nettoresultaat van € 13.490. De solvabiliteit is beter dan 40% van 164 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 97.344omzet 2026
Eigen vermogen
€ 16.157
Winst
€ 13.490
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 47 dagen vroeg
Waarom 88verhoogt risicoOmvang: omzet € 97.344, balanstotaal € 36.825Opgericht in 2025verlaagt risicoLiquiditeit 1,78, liquide middelen € 16.450Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 65% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 69
eigen vermogen 43,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 71
kortlopende schulden 56,1% · geldmiddelen 44,7%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 36,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 08-2026: 0,9%hoogste waarde 09-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,3%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,78, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 56,1% en geldmiddelen: 44,7% van het balanstotaal), maar 56,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 44% op solvabiliteit, 63% op liquiditeit en 88% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,78, liquide middelen € 16.450
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 97.344, balanstotaal € 36.825
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 14-09-2026, 47 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2026
47 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. OprichtingStartkapitaal · Oprichter · Kapitaal

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 20% op eigen vermogensectormediaan € 79.952 · 164 bedrijven € 16.157 Bekijk
  • Opgericht 14 maanden geledenopgericht 28-07-2025 14 maanden Bekijk
  • Omzet 2026eerste neergelegde boekjaar € 97.344 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Omzet
€ 97.344
Winst
€ 13.490
Solvabiliteit
43,9%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
28-07-2025
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
27
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Doel
Consultancy en bedrijfsadvies: bedrijfsmanagement, financieel management, bijstand en…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.