Ga naar inhoud

DEKNUDT MIRRORS

Actief
BVopgericht 201015 jaar actiefKasteelstraat 10, 8540 Deerlijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0831.734.814
Samenvatting

De berekende faillissementskans van DEKNUDT MIRRORS over 12 maanden bedraagt 3,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 217.796) en een nettoresultaat van -€ 242.235. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 8% van 9.624 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2010 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Groothandel in vlakglas
NACE 46834
1 vestiging
Schaal
€ 691.453balanstotaal 2025
Personeel
6,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 217.796
Verlies
-€ 242.235
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,7%
Structuur
Jaarrekening 64 dagen vroeg1 van 6 akten gelezen
Waarom 47verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 217.796Verlies € 242.235, het tweede op rij (boekjaar 2025)Omvang: 6,7 VTE, balanstotaal € 691.453verlaagt risicoLiquiditeit 3,21, liquide middelen € 119.518Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 20% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-16
eigen vermogen -31,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 60-3
kortlopende schulden 28,5% · geldmiddelen 17,3%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -35,0%
Faillissementskans, 12 maanden
3,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 4,1% 12-2024: 4,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 4,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,0%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 3,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,0%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,7%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,21 tegenover 3,62 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 28,5% en geldmiddelen: 17,3% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 66% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 3% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 217.796
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 242.235, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 3,21, liquide middelen € 119.518
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 6,7 VTE, balanstotaal € 691.453
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 217.796
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-05-2026, 64 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
64 dagen vroeg
2024
72 dagen vroeg
2023
22 dagen vroeg
2022
38 dagen vroeg
2021
11 dagen vroeg
2020
53 dagen vroeg
2019
93 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 50 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Kapitaal & aandelenKapitaalverhoging · Statutenwijziging

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 217.796 Bekijk
  • Risico: 5 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 242.235 Bekijk
  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van -€ 75.561 naar -€ 217.796 ▼ 188% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 27.465 · 9.603 bedrijven -€ 242.235 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 71.354 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 691.453
Verlies
-€ 242.235
Solvabiliteit
-31,5%
Balanstotaal▼ 17,6%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2012
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 09-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 23-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 20-07-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in vlakglasNACE 46834
Opgericht
08-12-2010
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.