DEFEVER RENOVATIEWERKEN
ActiefSamenvatting
DEFEVER RENOVATIEWERKEN is actief sinds 1993, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DEFEVER RENOVATIEWERKEN een eigen vermogen van € 116.506 en een nettoresultaat van € 613, waarvan € 8.264 niet-recurrente opbrengsten. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2019 (±0,9% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 26% van de 34.954 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,4% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 07-05-1993 Normale toestand
- Activiteit
- Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. NACE 43990en 3 andere
- Vestigingseenheid
- 2.062.254.345 8560 Wevelgem, sinds 26-05-1993
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Bereikbaar sinds 20-11-2020
Bestuur en eigendom
- Defever FrankyBestuurder · sinds 07-05-1993
- Amadou NdiayeBestuurder · sinds 04-01-2019
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,4%
- Brutomarge
- € 33.738
- ▲ 89,7%
- Omzet
- ≈ € 290.000
- geschat
- Winst
- € 613
- Eigen vermogen
- € 116.506
- ▲ 0,5%
- Balanstotaal
- € 469.418
- ▲ 1,4%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Liquiditeit 1,30, liquide middelen € 3.045, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 469.418Opgericht in 1993Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 26% van hen, de liquiditeit beter dan bij 11%, de rentabiliteit beter dan bij 22% en de groei beter dan bij 37%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Groter balanstotaal dan 86% van de sector gespecialiseerde bouwsectormediaan € 139.569 · 34.958 ondernemingen € 469.418 Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als DEFEVER RENOVATIEWERKEN: overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. (NACE 43990). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 410.000 en € 666.000, opgericht tussen 1984 en 1996.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| DEFEVER RENOVATIEWERKEN Wevelgem | € 469.418 | € 33.738 |
| NISSON Sint-Pieters-Leeuw | € 486.301 | € 41.479 |
| RNP Services Zele | € 410.484 | € 39.647 |
| KEUKENS VAN WESEMAEL Kontich | € 449.028 | € 25.654 |
| DE MULDER HERMAN Middelkerke | € 529.858 | € 33.319 |
| AB MILIEUSYSTEMEN Izegem | € 666.440 | € 29.518 |
| PLAKWERKEN ANDRIES Ichtegem | € 416.393 | € 33.527 |
Kerngegevens van DEFEVER RENOVATIEWERKEN
- Wat is het ondernemingsnummer van DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- Het ondernemingsnummer van DEFEVER RENOVATIEWERKEN is 0450.066.934. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0450.066.934.
- Waar is DEFEVER RENOVATIEWERKEN gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Menenstraat 473, 8560 Wevelgem.Ondernemingsgegevens
- Wat doet DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g (NACE 43990).
- Wat is de rechtsvorm van DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- De rechtsvorm van DEFEVER RENOVATIEWERKEN is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
- Wanneer werd DEFEVER RENOVATIEWERKEN opgericht?
- DEFEVER RENOVATIEWERKEN werd opgericht op 07-05-1993.
- Is DEFEVER RENOVATIEWERKEN nog actief?
- Ja, DEFEVER RENOVATIEWERKEN staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- DEFEVER RENOVATIEWERKEN had in boekjaar 2019 gemiddeld 0,5 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 290.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 33.738 en van 93 vergelijkbare ondernemingen (NACE 43990). Het ligt waarschijnlijk tussen € 190.000 en € 520.000.
- Maakt DEFEVER RENOVATIEWERKEN winst?
- In boekjaar 2025 boekte DEFEVER RENOVATIEWERKEN een winst van € 613.
- Waar vind ik de jaarrekening van DEFEVER RENOVATIEWERKEN?
- DEFEVER RENOVATIEWERKEN legde 32 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet DEFEVER RENOVATIEWERKEN de volgende jaarrekening neerleggen?
- DEFEVER RENOVATIEWERKEN moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-01-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.