Ga naar inhoud

DEF-Invest

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefWaversesteenweg 40, 2820 Bonheiden, BelgiëKBO/BCE: BE 0786.511.632
Samenvatting

DEF-Invest is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had DEF-Invest een eigen vermogen van € 194.194 en een nettoresultaat van € 14.412. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 3,3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 81% van de 39.272 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-04-2022 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 4 andere
Vestigingseenheid
2.332.747.852 2820 Bonheiden, sinds 24-05-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 28-09-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 32.301
▲ 20,6%
Omzet
≈ € 94.000
geschat
Winst
€ 14.412
▲ 26,9%
Eigen vermogen
€ 194.194
▲ 8,0%
Balanstotaal
€ 232.841
▲ 7,4%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 2,10, liquide middelen € 81.014Eigen vermogen € 194.194 (83,4% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 18-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 66% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 83,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 89+12
kortlopende schulden 16,6% · geldmiddelen 34,8%
Rentabiliteit 76+1
rendement op activa 6,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.531 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 18.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,1 (1,51 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 16,6% en de geldmiddelen 34,8% van het balanstotaal. Van het actief is 16,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 86% van hen, de liquiditeit beter dan bij 82%, de rentabiliteit beter dan bij 42% en de groei beter dan bij 55%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,10, liquide middelen € 81.014
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 194.194 (83,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 18-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 18-06-2026, 43 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
43 dagen voor het einde van de termijn
2024
42 dagen voor het einde van de termijn
2023
34 dagen voor het einde van de termijn
2022
46 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 41 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 juni neer (4 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 81% van de sector hoofdkantoren en managementadviessectormediaan 55,5% · 39.272 ondernemingen 83,4% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingSplitsing: ACOUSTICAL ENGINEERING splitst af naar DEF-Invest · Benoemingen: BUSSCHOTS Christian (bestuurder) en HUYSMANS Carina (bestuurder)
Alle 5 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als DEF-Invest: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 203.000 en € 292.000, opgericht tussen 2021 en 2022.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
DEF-Invest Bonheiden€ 232.841€ 32.301
Eltho Groep Schilde€ 227.241€ 34.879
VD Advisory Lier€ 256.091€ 31.197
Linago Schilde€ 202.833€ 29.127
AHE Management Aartselaar€ 254.230€ 27.420
RM Projecten Brasschaat€ 291.853€ 28.773
Hendes Invest Nazareth€ 250.635€ 31.066
Volledige vergelijking

Kerngegevens van DEF-Invest

Wat is het ondernemingsnummer van DEF-Invest?
Het ondernemingsnummer van DEF-Invest is 0786.511.632. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0786.511.632.
Waar is DEF-Invest gevestigd?
De zetel is gevestigd op Waversesteenweg 40, 2820 Bonheiden.Ondernemingsgegevens
Wat doet DEF-Invest?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van DEF-Invest?
De rechtsvorm van DEF-Invest is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd DEF-Invest opgericht?
DEF-Invest werd opgericht op 27-04-2022.
Is DEF-Invest nog actief?
Ja, DEF-Invest staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van DEF-Invest?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 94.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 32.301 en van 145 vergelijkbare ondernemingen (NACE 70200). Het ligt waarschijnlijk tussen € 55.000 en € 130.000.Financieel
Maakt DEF-Invest winst?
In boekjaar 2025 boekte DEF-Invest een winst van € 14.412.
Waar vind ik de jaarrekening van DEF-Invest?
DEF-Invest legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet DEF-Invest de volgende jaarrekening neerleggen?
DEF-Invest moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.