Ga naar inhoud

Deckers Belgium

Actief
BVopgericht 201313 jaar actiefLouis Schmidtlaan 87, 1040 Etterbeek, BelgiëOp dit adres zijn 186 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0535.951.724
Samenvatting

Deckers Belgium is actief sinds 2013 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 423.985 en een nettoresultaat van € 24.233. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 4,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 72% van 247 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
NACE 46423Detailhandel NACE 47721
2 vestigingen
Schaal
€ 638.361balanstotaal 2025
Personeel
7,5 VTE
Eigen vermogen
€ 423.985
Winst
€ 24.233
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Moeder
Deckers Benelux B.V. · 99,99%
Commissaris: KPMG Bedrijfsrevisoren BV/SRLJaarrekening 21 dagen vroeg1 van 13 akten gelezen
Waarom 90verhoogt risicoOmvang: 9,8 VTE, balanstotaal € 676.498verlaagt risicoLiquiditeit 4,85, liquide middelen € 88.825Opgericht in 2013Eigen vermogen € 448.269 (66,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 58% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 91+1
eigen vermogen 66,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 51+1
kortlopende schulden 33,6% · geldmiddelen 13,0%
Rentabiliteit 55+3
rendement op activa 3,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.871 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,6 tegenover 2,52 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 33,6% en geldmiddelen: 13% van het balanstotaal), en 33,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 72% op solvabiliteit, 67% op liquiditeit, 36% op rentabiliteit en 56% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 4,85, liquide middelen € 88.825
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2013
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: 9,8 VTE, balanstotaal € 676.498
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 448.269 (66,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 10-10-2025, 21 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
21 dagen vroeg
2024
13 dagen vroeg
2023
31 dagen vroeg
2022
12 dagen vroeg
2021
13 dagen vroeg
2020
31 dagen vroeg
2019
27 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 21 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar16-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Herbenoeming: KPMG Bedrijfsrevisoren BV/SRL (commissaris)Vaste vertegenwoordiger: Kristof Van Linden…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 24.233 ▲34,7%

Opvallend

  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • In handen van Deckers Benelux B.V.bekende aandeelhouders 100% 99,99% Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 24.233 7 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 638.361
Winst
€ 24.233
Solvabiliteit
66,4%
Balanstotaal▲ 4,5%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Moeder
Deckers Benelux B.V. · 99,99%
Bekende aandeelhouders
100%
Commissaris
KPMG Bedrijfsrevisoren BV/SRL
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
15
Sinds
2014
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2026
  1. 18-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-09-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 19-10-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en…NACE 46423
Opgericht
25-06-2013
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.