Ga naar inhoud

DE ZUNNEWYZER

Actief Risico: laag
VOFopgericht 201213 jaar actiefDadizelestraat 4, 8940 Wervik, BelgiëKBO/BCE: BE 0508.448.165
Samenvatting

DE ZUNNEWYZER is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag). Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
NACE 56111
1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening; een kleine VOF of CommV hoeft niet neer te leggen
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Geen score: geen cijfers
Structuur
2 akten in het Staatsblad
Signalenverhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)verlaagt risicoOpgericht in 2012Rechtsvorm VOFGeen jaarrekening met cijfersToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,7% (6.530 ondernemingen, NACE 56, zonder jaarrekening)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6%hoogste waarde 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 2012
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Rechtsvorm VOF
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2012opgericht 14-12-2012 13 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VOF
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNACE 56111
Opgericht
14-12-2012
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van DE ZUNNEWYZER

Wat is het ondernemingsnummer van DE ZUNNEWYZER?
0508.448.165. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0508.448.165.
Waar is DE ZUNNEWYZER gevestigd?
De zetel is gevestigd op Dadizelestraat 4, 8940 Wervik.Ondernemingsgegevens
Wat doet DE ZUNNEWYZER?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111).
Wat is de rechtsvorm van DE ZUNNEWYZER?
Vennootschap onder firma (VOF).
Wanneer werd DE ZUNNEWYZER opgericht?
Op 14-12-2012.
Is DE ZUNNEWYZER nog actief?
Ja, DE ZUNNEWYZER staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van DE ZUNNEWYZER

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.