Ga naar inhoud

De Ru Houtimport

Actief
BVopgericht 20196 jaar actiefGodefriduskaai 28, 2000 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 30 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0740.548.775
Samenvatting

De Ru Houtimport is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 557.000 en een nettoresultaat van € 190.270. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 4,4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 67% van 231 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
NACE 46190
Schaal
€ 915.385balanstotaal 2026
Personeel
0,3 VTE
Eigen vermogen
€ 557.000
Winst
€ 190.270
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
86 Uitstekend Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 133 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 86verhoogt risicoGeen vestigingseenheid in de KBOOpgericht in 2019verlaagt risicoOmvang: 0,3 VTE, balanstotaal € 915.385Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 20-09-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 69% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Sterk
Solvabiliteit 86+29
eigen vermogen 60,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 40+18
kortlopende schulden 39,1% · geldmiddelen 6,2%
Rentabiliteit 89+82
rendement op activa 20,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.874 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,5% 12-2024: 2,1%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 1,4%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,2%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,56 tegenover 1,47 in 2025, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 39,1% en geldmiddelen: 6,2% van het balanstotaal), en 39,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 67% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit, 84% op rentabiliteit en 87% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: 0,3 VTE, balanstotaal € 915.385
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 20-09-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2026 moest tegen 31-01-2027 zijn neergelegd en werd neergelegd op 20-09-2026, 133 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
133 dagen vroeg
2025
40 dagen vroeg
2024
15 dagen vroeg
2023
43 dagen vroeg
2022
8 dagen vroeg
2021
41 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 47 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 30-06-2027 en moet uiterlijk op 31-01-2028 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 december neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 32 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag30-06-2027 einde boekjaar31-01-2028 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Algemene vergadering · VerklaringOntslag: BRUSSELLE Thomas (statutair bestuurder)…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · verkort schema
  3. Terug winstgevendnetto € 190.270

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2026na -€ 107.955 in 2025 € 190.270 Bekijk
  • Positief: Bij de beste 18% op nettoresultaatsectormediaan € 40.721 · 231 bedrijven € 190.270 Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 915.385
Winst
€ 190.270
Solvabiliteit
60,8%
Balanstotaal▼ 21,2%
Nettoresultaat
20212026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2028
  1. 30-06-2026Eigen vermogen boven € 500.000
  2. 22-12-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2025Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNACE 46190
Opgericht
27-12-2019
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
2

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.