Ga naar inhoud

DE NIEUWE BEURS

Actief
BVopgericht 200323 jaar actiefSint-Petrus- en -Paulusplein 8, 8400 Oostende, BelgiëKBO/BCE: BE 0480.280.751
Samenvatting

DE NIEUWE BEURS is actief sinds 2003 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 122.126 en een nettoresultaat van € 4.456. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 40% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 70% van 16.547 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Cafés en bars
NACE 56301Eet- en drankgelegenheden NACE 56111
1 vestiging
Schaal
€ 230.691balanstotaal 2025
Personeel
6,7 VTE
Eigen vermogen
€ 122.126
Winst
€ 4.456
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
70 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 129 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 70verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 3.549, gehalveerdOmvang: balanstotaal € 230.691verlaagt risicoOpgericht in 2003Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
70 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 78-2
eigen vermogen 52,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 35-9
kortlopende schulden 36,8% · geldmiddelen 1,5%
Rentabiliteit 71-21
rendement op activa 1,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.759 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,29 tegenover 1,53 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 36,8% en geldmiddelen: 1,5% van het balanstotaal), en 47,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 70% op solvabiliteit, 30% op liquiditeit, 51% op rentabiliteit en 48% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 2003
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 3.549, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 230.691
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-03-2026, 129 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
129 dagen vroeg
2024
92 dagen vroeg
2023
35 dagen vroeg
2022
125 dagen vroeg
2021
94 dagen vroeg
2020
24 dagen vroeg
2019
14 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 73 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 april neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 35 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 117.670 ▲51,5%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 19% op eigen vermogensectormediaan € 29.154 · 16.577 bedrijven € 122.126 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 7 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 230.691 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 230.691
Winst
€ 4.456
Solvabiliteit
52,9%
Balanstotaal▲ 7,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
28
Sinds
2004
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 26-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Terug winstgevend
  3. 28-03-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Cafés en barsNACE 56301
Opgericht
22-05-2003
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.